Cool Toothpaste

Uses item details. Price when purchased online

Sensodyne Pronamel Active Shield Whitening Enamel Toothpaste, Cool Mint, 3.4 Oz $7.47 $2.20/oz

Sensodyne Pronamel Active Shield Whitening Enamel Toothpaste, Cool Mint, 3.4 Oz
Sponsored
current price $7.47
$2.20/oz

Sensodyne Pronamel Active Shield Whitening Enamel Toothpaste, Cool Mint, 3.4 Oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2648 reviews

2K+ bought since yesterday, Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz $7.96 42.1 ¢/oz

2K+ bought since yesterday
Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz
Sponsored
current price $7.96
42.1 ¢/oz

Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 7730 reviews

1K+ bought since yesterday, Aquafresh Extreme Clean Whitening Action Fluoride Toothpaste for Cavity Protection, Sugar Acid Protection, Mint Blast, 5.6 Oz (3 pack) $7.57 45.1 ¢/oz

1K+ bought since yesterday
Aquafresh Extreme Clean Whitening Action Fluoride Toothpaste for Cavity Protection, Sugar Acid Protection, Mint Blast, 5.6 Oz (3 pack)
Sponsored
current price $7.57
45.1 ¢/oz

Aquafresh Extreme Clean Whitening Action Fluoride Toothpaste for Cavity Protection, Sugar Acid Protection, Mint Blast, 5.6 Oz (3 pack)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 4430 reviews

Aquafresh Cavity Protection Fluoride Toothpaste for Healthy Gums, Strong Teeth, and Fresh Breath, Cool Mint, 5.6 Oz (3 pack) $4.97 29.6 ¢/oz

Aquafresh Cavity Protection Fluoride Toothpaste for Healthy Gums, Strong Teeth, and Fresh Breath, Cool Mint, 5.6 Oz (3 pack)
Sponsored
current price $4.97
29.6 ¢/oz

Aquafresh Cavity Protection Fluoride Toothpaste for Healthy Gums, Strong Teeth, and Fresh Breath, Cool Mint, 5.6 Oz (3 pack)

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 3055 reviews

Aquafresh Cavity Protection Fluoride Toothpaste for Healthy Gums, Strong Teeth, and Fresh Breath, Cool Mint, 5.6 Oz (3 pack) From $4.97

Aquafresh Cavity Protection Fluoride Toothpaste for Healthy Gums, Strong Teeth, and Fresh Breath, Cool Mint, 5.6 Oz (3 pack)
Available in additional 3 options
From$497

Aquafresh Cavity Protection Fluoride Toothpaste for Healthy Gums, Strong Teeth, and Fresh Breath, Cool Mint, 5.6 Oz (3 pack)

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 3055 reviews

Best seller, Crest Cavity Protection Toothpaste Gel, Cool Mint, 5.7 oz From $2.27

Best seller
Crest Cavity Protection Toothpaste Gel, Cool Mint, 5.7 oz
Available in additional 2 options
From$227

Crest Cavity Protection Toothpaste Gel, Cool Mint, 5.7 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1956 reviews

Crest Sensitivity Relief Fresh Breath Toothpaste, Fast Acting 24h Protection for Sensitive Teeth, Cool Mint, 5.1 oz From $5.97

Crest Sensitivity Relief Fresh Breath Toothpaste, Fast Acting 24h Protection for Sensitive Teeth, Cool Mint, 5.1 oz
Available in additional 2 options
From$597

Crest Sensitivity Relief Fresh Breath Toothpaste, Fast Acting 24h Protection for Sensitive Teeth, Cool Mint, 5.1 oz

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 167 reviews

2K+ bought since yesterday, Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz From $3.96

2K+ bought since yesterday
Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz
Available in additional 2 options
From$396

Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 7730 reviews

Best seller, (2 pack) Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz $14.33 37.9 ¢/oz

Best seller
(2 pack) Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz
current price $14.33
37.9 ¢/oz

(2 pack) Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz

Dr. Squatch Mens Natural Toothpaste, Day and Night Refreshing and Flavored, Fluoride Free Natural Teeth Whitening Toothpaste, Citrus Mint, 4.7 oz

Dr. Squatch Mens Natural Toothpaste, Day and Night Refreshing and Flavored, Fluoride Free Natural Teeth Whitening Toothpaste, Citrus Mint, 4.7 oz
Available in additional 2 options

Dr. Squatch Mens Natural Toothpaste, Day and Night Refreshing and Flavored, Fluoride Free Natural Teeth Whitening Toothpaste, Citrus Mint, 4.7 oz

Best seller, Sensodyne Pronamel Fresh Breath Enamel Toothpaste for Sensitive Teeth and Cavity Protection, Fresh Wave - 4 Oz $6.97 $1.74/oz

Best seller
Sensodyne Pronamel Fresh Breath Enamel Toothpaste for Sensitive Teeth and Cavity Protection, Fresh Wave - 4 Oz
Sponsored
current price $6.97
$1.74/oz

Sensodyne Pronamel Fresh Breath Enamel Toothpaste for Sensitive Teeth and Cavity Protection, Fresh Wave - 4 Oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 6345 reviews

Best seller, Sensodyne Sensitivity and Gum Sensitive Toothpaste, 3 x 3.4 Oz $17.97 $1.76/oz

Best seller
Sensodyne Sensitivity and Gum Sensitive Toothpaste, 3 x 3.4 Oz
Sponsored
current price $17.97
$1.76/oz

Sensodyne Sensitivity and Gum Sensitive Toothpaste, 3 x 3.4 Oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 5516 reviews

Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 6.3 oz, Pack of 4 $10.96 43.5 ¢/oz

Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 6.3 oz, Pack of 4
current price $10.96
43.5 ¢/oz

Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 6.3 oz, Pack of 4

Himalaya Botanique Kids Toothpaste with Xylitol, Cool Mint Flavor, 4 oz From $6.49

Himalaya Botanique Kids Toothpaste with Xylitol, Cool Mint Flavor, 4 oz
Available in additional 4 options
From$649

Himalaya Botanique Kids Toothpaste with Xylitol, Cool Mint Flavor, 4 oz

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 225 reviews

Best seller, Crest Toothpaste, Kids Cavity Protection Toothpaste, Sparkle Fun Flavor, 4.6 oz, For Ages 3+ From $2.47

Best seller
Crest Toothpaste, Kids Cavity Protection Toothpaste, Sparkle Fun Flavor, 4.6 oz, For Ages 3+
Available in additional 4 options
From$247

Crest Toothpaste, Kids Cavity Protection Toothpaste, Sparkle Fun Flavor, 4.6 oz, For Ages 3+

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 3113 reviews

Crest Tartar Protection + Whitening Toothpaste, Cool Mint, 5.7 oz

Crest Tartar Protection + Whitening Toothpaste, Cool Mint, 5.7 oz

Crest Tartar Protection + Whitening Toothpaste, Cool Mint, 5.7 oz

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 253 reviews

Sensodyne Pronamel Active Shield Whitening Enamel Toothpaste, Cool Mint, 3.4 Oz From $7.47

Sensodyne Pronamel Active Shield Whitening Enamel Toothpaste, Cool Mint, 3.4 Oz
Available in additional 2 options
From$747

Sensodyne Pronamel Active Shield Whitening Enamel Toothpaste, Cool Mint, 3.4 Oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2648 reviews

500+ bought since yesterday, Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, Travel Toothpaste, 1.0 oz

500+ bought since yesterday
Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, Travel Toothpaste, 1.0 oz

Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, Travel Toothpaste, 1.0 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2112 reviews

Crest Whitening Toothpaste, Cool DHF10Mint - 8.2 oz - 2 pk $11.99

Crest Whitening Toothpaste, Cool DHF10Mint - 8.2 oz - 2 pk
current price $11.99

Crest Whitening Toothpaste, Cool DHF10Mint - 8.2 oz - 2 pk

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 10 reviews

MI Paste Plus - Mint Reverses White Spots In Teeth - With Fluoride $28.99

MI Paste Plus - Mint Reverses White Spots In Teeth - With Fluoride
current price $28.99

MI Paste Plus - Mint Reverses White Spots In Teeth - With Fluoride

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 67 reviews

Colgate Total Active Prevention Deep Clean Toothpaste, Mint, 2 Pack, 5.1 oz $7.96 78.0 ¢/oz

Colgate Total Active Prevention Deep Clean Toothpaste, Mint, 2 Pack, 5.1 oz
Sponsored
current price $7.96
78.0 ¢/oz

Colgate Total Active Prevention Deep Clean Toothpaste, Mint, 2 Pack, 5.1 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 9147 reviews

In 100+ people's carts, (2 pack) Sensodyne Pronamel Intensive Enamel Repair Toothpaste for Sensitive Teeth and Cavity Protection 3.4 Oz, for Adults $13.45 $1.98/oz

In 100+ people's carts
(2 pack) Sensodyne Pronamel Intensive Enamel Repair Toothpaste for Sensitive Teeth and Cavity Protection 3.4 Oz, for Adults
Sponsored
current price $13.45
$1.98/oz

(2 pack) Sensodyne Pronamel Intensive Enamel Repair Toothpaste for Sensitive Teeth and Cavity Protection 3.4 Oz, for Adults

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 4891 reviews

Tom's of Maine Wicked Fresh Natural Anticavity Toothpaste with Fluoride, Cool Peppermint, 4.0 oz $5.84 $1.46/oz

Tom's of Maine Wicked Fresh Natural Anticavity Toothpaste with Fluoride, Cool Peppermint, 4.0 oz
current price $5.84
$1.46/oz

Tom's of Maine Wicked Fresh Natural Anticavity Toothpaste with Fluoride, Cool Peppermint, 4.0 oz

2.8 out of 5 stars
2.8 out of 5 Stars. 37 reviews

Colgate KPop Demon Hunters Kids Toothpaste with Fluoride, Bubblegum Flavor, 4.6 oz $3.46 75.2 ¢/oz

Colgate KPop Demon Hunters Kids Toothpaste with Fluoride, Bubblegum Flavor, 4.6 oz
current price $3.46
75.2 ¢/oz

Colgate KPop Demon Hunters Kids Toothpaste with Fluoride, Bubblegum Flavor, 4.6 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 210 reviews

Colgate Total Active Prevention Plaque Cleanse Whitening Toothpaste Gel, Cool Peppermint, 3 oz From $5.96

Colgate Total Active Prevention Plaque Cleanse Whitening Toothpaste Gel, Cool Peppermint, 3 oz
Available in additional 3 options
From$596

Colgate Total Active Prevention Plaque Cleanse Whitening Toothpaste Gel, Cool Peppermint, 3 oz

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 482 reviews

Crest Tartar Protection Toothpaste Whitening Cool Mint Paste 8.20 oz $8.40

Crest Tartar Protection Toothpaste Whitening Cool Mint Paste 8.20 oz
current price $8.40

Crest Tartar Protection Toothpaste Whitening Cool Mint Paste 8.20 oz

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 34 reviews

LIVFRESH Toothpaste Gel, Clinically Proven to Remove Plaque 250% Better, Does Not Irritate Gums, Reduces Tartar Buildup, Freshens Breath, SLS Free Dental Gel, Wintergreen

LIVFRESH Toothpaste Gel, Clinically Proven to Remove Plaque 250% Better, Does Not Irritate Gums, Reduces Tartar Buildup, Freshens Breath, SLS Free Dental Gel, Wintergreen
Available in additional 3 options

LIVFRESH Toothpaste Gel, Clinically Proven to Remove Plaque 250% Better, Does Not Irritate Gums, Reduces Tartar Buildup, Freshens Breath, SLS Free Dental Gel, Wintergreen

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 19348 reviews

(2 pack) Colgate Max Fresh with Whitening Toothpaste with Mini Breath Strips, Cool Mint Toothpaste for Bad Breath, 6.3 Oz Tube

(2 pack) Colgate Max Fresh with Whitening Toothpaste with Mini Breath Strips, Cool Mint Toothpaste for Bad Breath, 6.3 Oz Tube

(2 pack) Colgate Max Fresh with Whitening Toothpaste with Mini Breath Strips, Cool Mint Toothpaste for Bad Breath, 6.3 Oz Tube

Crest Tartar Protection Whitening Cool Mint Flavor Toothpaste 8.2 Oz (Pack of 4) $18.99

Crest Tartar Protection Whitening Cool Mint Flavor Toothpaste 8.2 Oz (Pack of 4)
current price $18.99

Crest Tartar Protection Whitening Cool Mint Flavor Toothpaste 8.2 Oz (Pack of 4)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 16 reviews

Desert Essence Toothpaste Whitening Plus Natural Tea Tree Oil Cool Mint 6.25 oz Paste $8.99 $1.44/oz

Desert Essence Toothpaste Whitening Plus Natural Tea Tree Oil Cool Mint 6.25 oz Paste
current price $8.99
$1.44/oz

Desert Essence Toothpaste Whitening Plus Natural Tea Tree Oil Cool Mint 6.25 oz Paste

4.9 out of 5 stars
4.9 out of 5 Stars. 15 reviews

Sensodyne Pronamel Gentle Whitening Sensitive Toothpaste, Alpine Breeze, 4 Oz, for Adults $6.97 $1.74/oz

Sensodyne Pronamel Gentle Whitening Sensitive Toothpaste, Alpine Breeze, 4 Oz, for Adults
Sponsored
current price $6.97
$1.74/oz

Sensodyne Pronamel Gentle Whitening Sensitive Toothpaste, Alpine Breeze, 4 Oz, for Adults

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 7798 reviews

Colgate MaxFresh Knockout Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz $7.96 42.1 ¢/oz

Colgate MaxFresh Knockout Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz
Sponsored
current price $7.96
42.1 ¢/oz

Colgate MaxFresh Knockout Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 6468 reviews

hello Dragon Dazzle Kids Toothpaste with Fluoride, Blue Raspberry Toothpaste, 4.2 Oz Tube From $4.96

hello Dragon Dazzle Kids Toothpaste with Fluoride, Blue Raspberry Toothpaste, 4.2 Oz Tube
Available in additional 3 options
From$496

hello Dragon Dazzle Kids Toothpaste with Fluoride, Blue Raspberry Toothpaste, 4.2 Oz Tube

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 585 reviews

Marvis Toothpaste Whitening Mint 4.4 oz Was $17.99

Marvis Toothpaste Whitening Mint 4.4 oz

Marvis Toothpaste Whitening Mint 4.4 oz

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 728 reviews

Colgate Total Active Prevention Deep Clean Toothpaste, Mint, 2 Pack, 5.1 oz From $4.96

Colgate Total Active Prevention Deep Clean Toothpaste, Mint, 2 Pack, 5.1 oz
Available in additional 3 options
From$496

Colgate Total Active Prevention Deep Clean Toothpaste, Mint, 2 Pack, 5.1 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 9147 reviews

Twice Fluoride Toothpaste with Cooling Spearmint for Fresh Breath & Cavity Protection, 3.4 oz $8.99

Twice Fluoride Toothpaste with Cooling Spearmint for Fresh Breath & Cavity Protection, 3.4 oz
current price $8.99

Twice Fluoride Toothpaste with Cooling Spearmint for Fresh Breath & Cavity Protection, 3.4 oz

Colgate Optic White with Charcoal Teeth Whitening Toothpaste, Anticavity Toothpaste with Fluoride, Cool Mint Flavor, 3.8 oz From $5.96

Colgate Optic White with Charcoal Teeth Whitening Toothpaste, Anticavity Toothpaste with Fluoride, Cool Mint Flavor, 3.8 oz
Available in additional 3 options
From$596

Colgate Optic White with Charcoal Teeth Whitening Toothpaste, Anticavity Toothpaste with Fluoride, Cool Mint Flavor, 3.8 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1480 reviews

Sensodyne Pronamel Active Shield Whitening Enamel Toothpaste, Cool Mint - 2 x 3.4 Oz $12.74 $1.87/oz

Sensodyne Pronamel Active Shield Whitening Enamel Toothpaste, Cool Mint - 2 x 3.4 Oz
current price $12.74
$1.87/oz

Sensodyne Pronamel Active Shield Whitening Enamel Toothpaste, Cool Mint - 2 x 3.4 Oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1879 reviews

Crest Tartar Protection Whitening Cool Mint Flavor Toothpaste 8.2 Oz (Pack of 4) C52 $18.99

Crest Tartar Protection Whitening Cool Mint Flavor Toothpaste 8.2 Oz (Pack of 4) C52
current price $18.99

Crest Tartar Protection Whitening Cool Mint Flavor Toothpaste 8.2 Oz (Pack of 4) C52

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 11 reviews

Crest Tartar Protection Toothpaste, Whitening Cool Mint, 8.2 oz $8.28 $1.01/fl oz

Crest Tartar Protection Toothpaste, Whitening Cool Mint, 8.2 oz
current price $8.28
$1.01/fl oz

Crest Tartar Protection Toothpaste, Whitening Cool Mint, 8.2 oz

3.1 out of 5 stars
3.1 out of 5 Stars. 36 reviews

3M Clinpro Sodium Fluoride, Tri-Calcium Phosphate Toothpaste, Vanilla Mint, 4 Oz Tube

3M Clinpro Sodium Fluoride, Tri-Calcium Phosphate Toothpaste, Vanilla Mint, 4 Oz Tube
Available in additional 2 options

3M Clinpro Sodium Fluoride, Tri-Calcium Phosphate Toothpaste, Vanilla Mint, 4 Oz Tube

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 26 reviews

100 pack .21 Oz. Peppermint Toothpaste - Hospitality, Hotel, Homeless Shelter, Donation, Charity Drive, Disaster Relief Supplies - 100 Tubes From $18.00

100 pack .21 Oz. Peppermint Toothpaste - Hospitality, Hotel, Homeless Shelter, Donation, Charity Drive, Disaster Relief Supplies - 100 Tubes
Available in additional 4 options
From$1800

100 pack .21 Oz. Peppermint Toothpaste - Hospitality, Hotel, Homeless Shelter, Donation, Charity Drive, Disaster Relief Supplies - 100 Tubes

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 5 reviews

Ml Paste Plus Tooth Creme, Melon Flavor, 40 g $26.99

Ml Paste Plus Tooth Creme, Melon Flavor, 40 g
current price $26.99

Ml Paste Plus Tooth Creme, Melon Flavor, 40 g

(6 pack) Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz $42.98 Was $47.76 37.9 ¢/oz

(6 pack) Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz
current price Now $42.98, Was $47.76
37.9 ¢/oz

(6 pack) Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 6 reviews

Ml Paste Plus Tooth Cream, Tutti Frutti, 40 g $27.99

Ml Paste Plus Tooth Cream, Tutti Frutti, 40 g
current price $27.99

Ml Paste Plus Tooth Cream, Tutti Frutti, 40 g

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews

Spry Xylitol Adult Toothpaste 5oz with Fluoride, Spearmint Flavor, 1 pack From $8.98

Spry Xylitol Adult Toothpaste 5oz with Fluoride, Spearmint Flavor, 1 pack
Available in additional 6 options
From$898

Spry Xylitol Adult Toothpaste 5oz with Fluoride, Spearmint Flavor, 1 pack

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 161 reviews

Aquafresh Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Cool Mint, 5.6 ounce Twinpack (two 5.6oz tubes) $13.25 $1.18/oz

Aquafresh Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Cool Mint, 5.6 ounce Twinpack (two 5.6oz tubes)
current price $13.25
$1.18/oz

Aquafresh Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Cool Mint, 5.6 ounce Twinpack (two 5.6oz tubes)

3.9 out of 5 stars
3.9 out of 5 Stars. 1500 reviews

Himalaya Botanique Complete Care Toothpaste with Xylitol and Neem, Mint Flavor, 5.29 oz From $7.49

Himalaya Botanique Complete Care Toothpaste with Xylitol and Neem, Mint Flavor, 5.29 oz
Available in additional 4 options
From$749

Himalaya Botanique Complete Care Toothpaste with Xylitol and Neem, Mint Flavor, 5.29 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 232 reviews

CloSYS Fluoride Toothpaste, 7 Ounce, Gentle Mint, Whitening, Sulfate Free, From $11.49

CloSYS Fluoride Toothpaste, 7 Ounce, Gentle Mint, Whitening, Sulfate Free,
Available in additional 4 options
From$1149

CloSYS Fluoride Toothpaste, 7 Ounce, Gentle Mint, Whitening, Sulfate Free,

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 210 reviews

AIM Cavity Protection Toothpaste, Ultra Mint Gel, 5.5 oz From $1.00

AIM Cavity Protection Toothpaste, Ultra Mint Gel, 5.5 oz
Available in additional 2 options
From$100

AIM Cavity Protection Toothpaste, Ultra Mint Gel, 5.5 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 6001 reviews

Discover Great Brands

Related Products