Sort by|

Suggested

Best Sellers In Toothpaste

Uses item details. Price when purchased online

Best seller, Colgate Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Great Regular Mint Flavor, 6 oz From $1.97

Best seller
Colgate Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Great Regular Mint Flavor, 6 oz
Available in additional 4 options
From$197

Colgate Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Great Regular Mint Flavor, 6 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 15963 reviews

Best seller, Crest Plus Baking Soda & Peroxide Whitening Toothpaste, Fresh Mint, 5.7 oz, Pack of 3 From $2.27

Best seller
Crest Plus Baking Soda & Peroxide Whitening Toothpaste, Fresh Mint, 5.7 oz, Pack of 3
Available in additional 3 options
From$227

Crest Plus Baking Soda & Peroxide Whitening Toothpaste, Fresh Mint, 5.7 oz, Pack of 3

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 20409 reviews

Best seller, Crest Toothpaste, Pro-Health Advanced Deep Clean Mint Fluoride Toothpaste, 5.1 oz From $4.97

Best seller
Crest Toothpaste, Pro-Health Advanced Deep Clean Mint Fluoride Toothpaste, 5.1 oz
Available in additional 4 options
From$497

Crest Toothpaste, Pro-Health Advanced Deep Clean Mint Fluoride Toothpaste, 5.1 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 5896 reviews

2K+ bought since yesterday, Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz From $3.96

2K+ bought since yesterday
Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz
Available in additional 2 options
From$396

Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 7662 reviews

Overall pick, Colgate Baking Soda and Peroxide Whitening Toothpaste Gel, Frosty Mint Stripe, 6 oz $2.27 37.8 ¢/oz

Overall pick
Colgate Baking Soda and Peroxide Whitening Toothpaste Gel, Frosty Mint Stripe, 6 oz
current price $2.27
37.8 ¢/oz

Colgate Baking Soda and Peroxide Whitening Toothpaste Gel, Frosty Mint Stripe, 6 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 7063 reviews

Best seller, ARM & HAMMER Advance White Extreme Whitening Toothpaste with Fluoride Clean Mint 6 oz From $3.98

Best seller
ARM & HAMMER Advance White Extreme Whitening Toothpaste with Fluoride Clean Mint 6 oz
Available in additional 3 options
From$398

ARM & HAMMER Advance White Extreme Whitening Toothpaste with Fluoride Clean Mint 6 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 10402 reviews

Crest Toothpaste, 3D White Advanced Teeth Whitening Toothpaste, Radiant Mint, .85 oz Travel Size $1.47 $1.63/oz

Crest Toothpaste, 3D White Advanced Teeth Whitening Toothpaste, Radiant Mint, .85 oz Travel Size
current price $1.47
$1.63/oz

Crest Toothpaste, 3D White Advanced Teeth Whitening Toothpaste, Radiant Mint, .85 oz Travel Size

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 7298 reviews

Colgate Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Travel Size, Great Regular Mint Flavor, 2.5 oz From $1.00

Colgate Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Travel Size, Great Regular Mint Flavor, 2.5 oz
Available in additional 2 options
From$100

Colgate Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Travel Size, Great Regular Mint Flavor, 2.5 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 4014 reviews

Best seller, Crest Toothpaste, Kids Cavity Protection Toothpaste, Sparkle Fun Flavor, 4.6 oz, For Ages 3+ From $2.47

Best seller
Crest Toothpaste, Kids Cavity Protection Toothpaste, Sparkle Fun Flavor, 4.6 oz, For Ages 3+
Available in additional 4 options
From$247

Crest Toothpaste, Kids Cavity Protection Toothpaste, Sparkle Fun Flavor, 4.6 oz, For Ages 3+

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 3105 reviews

Colgate Total Active Prevention Deep Clean Toothpaste, Mint, 2 Pack, 5.1 oz From $4.96

Colgate Total Active Prevention Deep Clean Toothpaste, Mint, 2 Pack, 5.1 oz
Available in additional 3 options
From$496

Colgate Total Active Prevention Deep Clean Toothpaste, Mint, 2 Pack, 5.1 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 9112 reviews

Crest Pro-Health Toothpaste, Clean Mint, 4.3 oz, Single From $3.97

Crest Pro-Health Toothpaste, Clean Mint, 4.3 oz, Single
Available in additional 6 options
From$397

Crest Pro-Health Toothpaste, Clean Mint, 4.3 oz, Single

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 4664 reviews

Crest 3D White Advanced Charcoal Whitening Toothpaste, 3.3 oz From $4.97

Crest 3D White Advanced Charcoal Whitening Toothpaste, 3.3 oz
Available in additional 3 options
From$497

Crest 3D White Advanced Charcoal Whitening Toothpaste, 3.3 oz

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 2290 reviews

Colgate Baking Soda and Peroxide Whitening Toothpaste, Brisk Mint, 3 Pack, 6 oz From $2.27

Colgate Baking Soda and Peroxide Whitening Toothpaste, Brisk Mint, 3 Pack, 6 oz
Available in additional 3 options
From$227

Colgate Baking Soda and Peroxide Whitening Toothpaste, Brisk Mint, 3 Pack, 6 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 10536 reviews

Crest Whitening Plus Scope Toothpaste, Minty Fresh, 0.85 oz $1.47 $1.63/oz

Crest Whitening Plus Scope Toothpaste, Minty Fresh, 0.85 oz
current price $1.47
$1.63/oz

Crest Whitening Plus Scope Toothpaste, Minty Fresh, 0.85 oz

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 2497 reviews

Crest Toothpaste, Premium Plus Scope Toothpaste, Minty Fresh Flavor, 5.2 oz From $3.97

Crest Toothpaste, Premium Plus Scope Toothpaste, Minty Fresh Flavor, 5.2 oz
Available in additional 3 options
From$397

Crest Toothpaste, Premium Plus Scope Toothpaste, Minty Fresh Flavor, 5.2 oz

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 3809 reviews

Colgate Total Active Prevention Whitening Toothpaste, Mint, 2 Pack, 5.1 oz From $4.96

Colgate Total Active Prevention Whitening Toothpaste, Mint, 2 Pack, 5.1 oz
Available in additional 3 options
From$496

Colgate Total Active Prevention Whitening Toothpaste, Mint, 2 Pack, 5.1 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 6359 reviews

Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Whitening Toothpaste, Mint, 3.1 oz From $11.97

Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Whitening Toothpaste, Mint, 3.1 oz
Available in additional 2 options
From$1197

Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Whitening Toothpaste, Mint, 3.1 oz

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 3691 reviews

Crest Plus Cavity Protection Toothpaste Regular Paste, 3 Pack, 5.7 oz Each From $1.96

Crest Plus Cavity Protection Toothpaste Regular Paste, 3 Pack, 5.7 oz Each
Available in additional 2 options
From$196

Crest Plus Cavity Protection Toothpaste Regular Paste, 3 Pack, 5.7 oz Each

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 4418 reviews

Colgate Max Fresh with Whitening Toothpaste with Mini Breath Strips, Clean Mint Toothpaste for Bad Breath, 6.3 Oz Tube From $3.96

Colgate Max Fresh with Whitening Toothpaste with Mini Breath Strips, Clean Mint Toothpaste for Bad Breath, 6.3 Oz Tube
Available in additional 2 options
From$396

Colgate Max Fresh with Whitening Toothpaste with Mini Breath Strips, Clean Mint Toothpaste for Bad Breath, 6.3 Oz Tube

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 4035 reviews

Crest Cavity Protection Toothpaste Gel, Cool Mint, 5.7 oz From $2.27

Crest Cavity Protection Toothpaste Gel, Cool Mint, 5.7 oz
Available in additional 2 options
From$227

Crest Cavity Protection Toothpaste Gel, Cool Mint, 5.7 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1948 reviews

Colgate MaxFresh Knockout Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz From $3.96

Colgate MaxFresh Knockout Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz
Available in additional 3 options
From$396

Colgate MaxFresh Knockout Mint Toothpaste, 3 Pack, 6.3 oz

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 6455 reviews

500+ bought since yesterday, Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, Travel Toothpaste, 1.0 oz

500+ bought since yesterday
Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, Travel Toothpaste, 1.0 oz

Colgate MaxFresh Cool Mint Toothpaste, Travel Toothpaste, 1.0 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2108 reviews

Crest 3D White Advanced Arctic Fresh Whitening Toothpaste, 3.3 oz From $4.97

Crest 3D White Advanced Arctic Fresh Whitening Toothpaste, 3.3 oz
Available in additional 3 options
From$497

Crest 3D White Advanced Arctic Fresh Whitening Toothpaste, 3.3 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2395 reviews

Colgate Bluey Anticavity Fluoride Kids Toothpaste, Ages 2+, Bubblegum Fruit Flavor, 4.6 oz From $3.46

Colgate Bluey Anticavity Fluoride Kids Toothpaste, Ages 2+, Bubblegum Fruit Flavor, 4.6 oz
Available in additional 2 options
From$346

Colgate Bluey Anticavity Fluoride Kids Toothpaste, Ages 2+, Bubblegum Fruit Flavor, 4.6 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1736 reviews

ARM & HAMMER Therabreath Fluoride Toothpaste, Invigorating Icy Mint From $3.97

ARM & HAMMER Therabreath Fluoride Toothpaste, Invigorating Icy Mint
Available in additional 2 options
From$397

ARM & HAMMER Therabreath Fluoride Toothpaste, Invigorating Icy Mint

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2218 reviews

Colgate Kids Cavity Protection Toothpaste, Bubble Fruit, 2.7 oz Tube $1.26 46.7 ¢/oz

Colgate Kids Cavity Protection Toothpaste, Bubble Fruit, 2.7 oz Tube
current price $1.26
46.7 ¢/oz

Colgate Kids Cavity Protection Toothpaste, Bubble Fruit, 2.7 oz Tube

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1471 reviews

Colgate Kids Cavity Protection Toothpaste with Fluoride, Mild Bubble Fruit, 4.4 oz Pump From $3.96

Colgate Kids Cavity Protection Toothpaste with Fluoride, Mild Bubble Fruit, 4.4 oz Pump
Available in additional 2 options
From$396

Colgate Kids Cavity Protection Toothpaste with Fluoride, Mild Bubble Fruit, 4.4 oz Pump

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1337 reviews

Crest Toothpaste, Complete Plus Scope Minty Fresh Liquid Gel Toothpaste 4.6 oz From $3.47

Crest Toothpaste, Complete Plus Scope Minty Fresh Liquid Gel Toothpaste 4.6 oz
Available in additional 2 options
From$347

Crest Toothpaste, Complete Plus Scope Minty Fresh Liquid Gel Toothpaste 4.6 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1906 reviews

Crest 3DWhite Brilliance Deep Stain Remover Toothpaste, 2.1 oz $8.97 $4.27/oz

Crest 3DWhite Brilliance Deep Stain Remover Toothpaste, 2.1 oz
current price $8.97
$4.27/oz

Crest 3DWhite Brilliance Deep Stain Remover Toothpaste, 2.1 oz

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 3041 reviews

In 100+ people's carts, (2 pack) Colgate Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Great Regular Mint Flavor, 6 oz

In 100+ people's carts
(2 pack) Colgate Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Great Regular Mint Flavor, 6 oz

(2 pack) Colgate Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Great Regular Mint Flavor, 6 oz

Crest Toothpaste, Kid's Cavity Protection Toothpaste, Sparkle Fun, 2.2 oz $1.27 57.7 ¢/oz

Crest Toothpaste, Kid's Cavity Protection Toothpaste, Sparkle Fun, 2.2 oz
current price $1.27
57.7 ¢/oz

Crest Toothpaste, Kid's Cavity Protection Toothpaste, Sparkle Fun, 2.2 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1689 reviews

(12 pack) Crest Toothpaste, Premium Plus Deep Clean Toothpaste, Foaming Mint, 5.2 oz

(12 pack) Crest Toothpaste, Premium Plus Deep Clean Toothpaste, Foaming Mint, 5.2 oz
Available in additional 2 options

(12 pack) Crest Toothpaste, Premium Plus Deep Clean Toothpaste, Foaming Mint, 5.2 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1254 reviews

Colgate Total Active Prevention Whitening Gel Toothpaste, 5.1 oz From $4.96

Colgate Total Active Prevention Whitening Gel Toothpaste, 5.1 oz
Available in additional 3 options
From$496

Colgate Total Active Prevention Whitening Gel Toothpaste, 5.1 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3498 reviews

Crest 3D White Advanced Arctic Fresh Whitening Toothpaste, 2.4 oz $3.97 $1.65/oz

Crest 3D White Advanced Arctic Fresh Whitening Toothpaste, 2.4 oz
current price $3.97
$1.65/oz

Crest 3D White Advanced Arctic Fresh Whitening Toothpaste, 2.4 oz

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 918 reviews

Crest Kid's Toothpaste, featuring Marvel's Spiderman, Strawberry, 4.2 oz, Ages 3+

Crest Kid's Toothpaste, featuring Marvel's Spiderman, Strawberry, 4.2 oz, Ages 3+
Available in additional 2 options

Crest Kid's Toothpaste, featuring Marvel's Spiderman, Strawberry, 4.2 oz, Ages 3+

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 1380 reviews

Crest Toothpaste, Premium Plus Scope Dual Blast Toothpaste, Mint Flavor, 5.2 oz From $3.97

Crest Toothpaste, Premium Plus Scope Dual Blast Toothpaste, Mint Flavor, 5.2 oz
Available in additional 2 options
From$397

Crest Toothpaste, Premium Plus Scope Dual Blast Toothpaste, Mint Flavor, 5.2 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1360 reviews

hello Dragon Dazzle Kids Toothpaste with Fluoride, Blue Raspberry Toothpaste, 4.2 Oz Tube From $4.96

hello Dragon Dazzle Kids Toothpaste with Fluoride, Blue Raspberry Toothpaste, 4.2 Oz Tube
Available in additional 3 options
From$496

hello Dragon Dazzle Kids Toothpaste with Fluoride, Blue Raspberry Toothpaste, 4.2 Oz Tube

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 586 reviews

Crest Toothpaste, Pro-Health Advanced Gum Protection Toothpaste, 5.1 oz From $4.97

Crest Toothpaste, Pro-Health Advanced Gum Protection Toothpaste, 5.1 oz
Available in additional 3 options
From$497

Crest Toothpaste, Pro-Health Advanced Gum Protection Toothpaste, 5.1 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2019 reviews

Colgate Triple Action Toothpaste, Original Mint, 6 oz, 3 Pack From $2.96

Colgate Triple Action Toothpaste, Original Mint, 6 oz, 3 Pack
Available in additional 2 options
From$296

Colgate Triple Action Toothpaste, Original Mint, 6 oz, 3 Pack

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 5963 reviews

Crest Toothpaste, 3D White Brilliance Vibrant Peppermint Teeth Whitening Toothpaste, 4.6 oz From $8.97

Crest Toothpaste, 3D White Brilliance Vibrant Peppermint Teeth Whitening Toothpaste, 4.6 oz
Available in additional 3 options
From$897

Crest Toothpaste, 3D White Brilliance Vibrant Peppermint Teeth Whitening Toothpaste, 4.6 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1863 reviews

Only at Walmart

Related Products