Candy Store at Eldon Store

Walmart #441802 S Business 54, Eldon, MO 65026
Open
until 11pm
573-392-3114Get Directions

Rollbacks at Eldon Store

Werther's Original Creamy Caramel Filled Candy, 5.5 oz
Rollback
Werther's Original Creamy Caramel Filled Candy, 5.5 oz
4.7 out of 5 Stars. 868 reviews
Storck Werther's Original Soft Caramels, 4.51 oz
Rollback
Storck Werther's Original Soft Caramels, 4.51 oz
4.4 out of 5 Stars. 157 reviews
Werthers Original Salted Caramel Creme Soft Caramels, 4.51 oz
Rollback
Werthers Original Salted Caramel Creme Soft Caramels, 4.51 oz
current price $1.97, Was $2.88
43.7 ¢/oz
Werthers Original Salted Caramel Creme Soft Caramels, 4.51 oz
4.5 out of 5 Stars. 223 reviews
Reese's Unwrapped Chocolate Peanut Butter Creme King Size Mini Pumpkins, Candy Bag, 2.2 oz
Rollback
Reese's Unwrapped Chocolate Peanut Butter Creme King Size Mini Pumpkins, Candy Bag, 2.2 oz
current price $2.50, Was $2.78
$1.14/oz
Reese's Unwrapped Chocolate Peanut Butter Creme King Size Mini Pumpkins, Candy Bag, 2.2 oz
4 out of 5 Stars. 51 reviews
Almond Joy Coconut and Almond Chocolate King Size Candy, Bars 3.22 oz, 4 Pieces
Rollback
Almond Joy Coconut and Almond Chocolate King Size Candy, Bars 3.22 oz, 4 Pieces
current price $2.50, Was $2.78
77.6 ¢/oz
Almond Joy Coconut and Almond Chocolate King Size Candy, Bars 3.22 oz, 4 Pieces
4.8 out of 5 Stars. 3833 reviews
Werthers Original Hard Carmel Coffee Candy, 5.5 oz
Rollback
From $1.97
Werthers Original Hard Carmel Coffee Candy, 5.5 oz
4.7 out of 5 Stars. 783 reviews
Lolleez by EEZ Co. Organic Throat Soothing Variety Pack Lollipops for Kids, 10 Count
Rollback
From $4.97
Lolleez by EEZ Co. Organic Throat Soothing Variety Pack Lollipops for Kids, 10 Count
4.6 out of 5 Stars. 2174 reviews
Tru Fru Frozen Strawberries in Milk & White Chocolate, 8oz
Rollback
Tru Fru Frozen Strawberries in Milk & White Chocolate, 8oz
current price $6.47, Was $7.27
80.9 ¢/oz
Tru Fru Frozen Strawberries in Milk & White Chocolate, 8oz
4.7 out of 5 Stars. 8289 reviews
Kinder Chocolate Milk Chocolate Bars with Creamy Milky Filling, 4 Individually Wrapped Bars per Pack, 1.8 oz
Rollback
From $1.27
Kinder Chocolate Milk Chocolate Bars with Creamy Milky Filling, 4 Individually Wrapped Bars per Pack, 1.8 oz
4.5 out of 5 Stars. 1535 reviews
Mounds Coconut and Dark Chocolatey King Size Candy, Bars 3.5 oz, 4 Pieces
Rollback
Mounds Coconut and Dark Chocolatey King Size Candy, Bars 3.5 oz, 4 Pieces
current price $2.50, Was $2.78
71.4 ¢/oz
Mounds Coconut and Dark Chocolatey King Size Candy, Bars 3.5 oz, 4 Pieces
4.7 out of 5 Stars. 2028 reviews
Marketside Cookies & Cream Flavored Cake Pops, 4.2 oz, 2 Count (Ready to Eat)
Rollback
Marketside Cookies & Cream Flavored Cake Pops, 4.2 oz, 2 Count (Ready to Eat)
current price $2.47, Was $2.94
58.8 ¢/oz
Marketside Cookies & Cream Flavored Cake Pops, 4.2 oz, 2 Count (Ready to Eat)
3.8 out of 5 Stars. 432 reviews
Hershey's Special Dark Chocolate with Almonds Giant Candy, Bar 7.37 oz, 25 Pieces
Rollback
Hershey's Special Dark Chocolate with Almonds Giant Candy, Bar 7.37 oz, 25 Pieces
current price $3.97, Was $4.52
53.9 ¢/oz
Hershey's Special Dark Chocolate with Almonds Giant Candy, Bar 7.37 oz, 25 Pieces
4.6 out of 5 Stars. 788 reviews

About Eldon Store

Satisfy your sweet tooth with your favorite candy. Whether you prefer chocolate, fruity candy, mints, or sugar-free goodies, your Eldon Store Walmart has a wide variety of sweet treats for every taste. Looking for the perfect present? From white chocolate to dark chocolate, candy bars, and everything in between, you'll be able to find just the right gift. Not sure what to get? Our knowledgeable associates can help you pick out something that they'll love. Just give us a call at  573-392-3114  or visit us in-person at 1802 S Business 54, Eldon, MO 65026 . We're here every day from 6am, so any time is a great time to stop by and pick up a few sweet treats.