Sort by|

Pull Ups Luvs

Uses item details. Price when purchased online

Rollback, Luvs Platinum Protection Baby Diapers, Size 0 (up to 10 lb), 38 Count From $7.47

Luvs Platinum Protection Baby Diapers, Size 0 (up to 10 lb), 38 Count
Available in additional 9 options
From$747

Luvs Platinum Protection Baby Diapers, Size 0 (up to 10 lb), 38 Count

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 41895 reviews

1K+ bought since yesterday, Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 60 Count (Select for More) From $8.97

1K+ bought since yesterday
Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 60 Count (Select for More)
Available in additional 5 options
From$897

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 60 Count (Select for More)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 19703 reviews

Rollback, Pull-Ups Girls' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 70 Count (Select for More) From $8.97

Pull-Ups Girls' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 70 Count (Select for More)
Available in additional 6 options
From$897

Pull-Ups Girls' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 70 Count (Select for More)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 16782 reviews

Luvs Platinum Protection Baby Diapers, Size N (<10 lbs ), 38 Count $17.43

Luvs Platinum Protection Baby Diapers, Size N (<10 lbs ), 38 Count
current price $17.43

Luvs Platinum Protection Baby Diapers, Size N (<10 lbs ), 38 Count

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 8 reviews

Luvs Diapers Size 7, 108 Count $74.99

Luvs Diapers Size 7, 108 Count
current price $74.99

Luvs Diapers Size 7, 108 Count

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews

In 50+ people's carts, Pull-Ups Boys' Night-Time Overnight Potty Training Pants, 3T-4T, 60 Count From $29.97

In 50+ people's carts
Pull-Ups Boys' Night-Time Overnight Potty Training Pants, 3T-4T, 60 Count
Available in additional 4 options
From$2997

Pull-Ups Boys' Night-Time Overnight Potty Training Pants, 3T-4T, 60 Count

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 4311 reviews

Pull-Ups Boys' Skin Essentials Training Pants for Sensitive Skin, 4T-5T, 46 Count

Pull-Ups Boys' Skin Essentials Training Pants for Sensitive Skin, 4T-5T, 46 Count
Available in additional 2 options

Pull-Ups Boys' Skin Essentials Training Pants for Sensitive Skin, 4T-5T, 46 Count

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 835 reviews

Pull-Ups Girls' Skin Essentials Training Pants for Sensitive Skin, 2T-3T, 60 Count

Pull-Ups Girls' Skin Essentials Training Pants for Sensitive Skin, 2T-3T, 60 Count
Available in additional 2 options

Pull-Ups Girls' Skin Essentials Training Pants for Sensitive Skin, 2T-3T, 60 Count

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1009 reviews

Pull-Ups Learning Designs Male Training Pants, 3T-4T, 66 Count $46.97 71.2 ¢/count

Pull-Ups Learning Designs Male Training Pants, 3T-4T, 66 Count
current price $46.97
71.2 ¢/count

Pull-Ups Learning Designs Male Training Pants, 3T-4T, 66 Count

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 4033 reviews

Pull-Ups Boys' Skin Essentials Training Pants for Sensitive Skin, 3T-4T, 54 Count $29.97 55.5 ¢/count

Pull-Ups Boys' Skin Essentials Training Pants for Sensitive Skin, 3T-4T, 54 Count
current price $29.97
55.5 ¢/count

Pull-Ups Boys' Skin Essentials Training Pants for Sensitive Skin, 3T-4T, 54 Count

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 806 reviews

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 70 Count (Select for More) $43.40

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 70 Count (Select for More)
current price $43.40

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 70 Count (Select for More)

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 5 reviews

Huggies Pull-Ups Boys Training Pants 4T-5T, 38-50 lbs, 56 Count, Potty Training Underwear From $53.97

Huggies Pull-Ups Boys Training Pants 4T-5T, 38-50 lbs, 56 Count, Potty Training Underwear
Available in additional 14 options
From$5397

Huggies Pull-Ups Boys Training Pants 4T-5T, 38-50 lbs, 56 Count, Potty Training Underwear

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3367 reviews

Pull-Ups Girls' Skin Essentials Training Pants for Sensitive Skin, 4T-5T, 46 Count $29.97 65.2 ¢/count

Pull-Ups Girls' Skin Essentials Training Pants for Sensitive Skin, 4T-5T, 46 Count
current price $29.97
65.2 ¢/count

Pull-Ups Girls' Skin Essentials Training Pants for Sensitive Skin, 4T-5T, 46 Count

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 727 reviews

Huggies Pull-Ups Learning Designs for Boys Training Pants, 3T to 4T, 20 per Package $18.50

Huggies Pull-Ups Learning Designs for Boys Training Pants, 3T to 4T, 20 per Package
current price $18.50

Huggies Pull-Ups Learning Designs for Boys Training Pants, 3T to 4T, 20 per Package

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 6 reviews

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants Size 6, 4T-5T, 56 Ct $45.25 80.8 ¢/count

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants Size 6, 4T-5T, 56 Ct
current price $45.25
80.8 ¢/count

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants Size 6, 4T-5T, 56 Ct

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 4007 reviews

Huggies Pull-Ups Plus Training Pants, Unisex, 5T-6T (84 Count) $49.16

Huggies Pull-Ups Plus Training Pants, Unisex, 5T-6T (84 Count)
current price $49.16

Huggies Pull-Ups Plus Training Pants, Unisex, 5T-6T (84 Count)

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 44 reviews

Pull-Ups New Leaf Girls' Disney Frozen Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 16 Ct

Pull-Ups New Leaf Girls' Disney Frozen Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 16 Ct

Pull-Ups New Leaf Girls' Disney Frozen Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 16 Ct

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1480 reviews

Huggies Pull-Ups Plus Training Pants, Unisex, 4T-5T (102 Count) $47.14

Huggies Pull-Ups Plus Training Pants, Unisex, 4T-5T (102 Count)
current price $47.14

Huggies Pull-Ups Plus Training Pants, Unisex, 4T-5T (102 Count)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 33 reviews

Pull-Ups Girls' Learning Designs Training Pants, 3T-4T, 116 Ct $69.79 60.2 ¢/ea

Pull-Ups Girls' Learning Designs Training Pants, 3T-4T, 116 Ct
current price $69.79
60.2 ¢/ea

Pull-Ups Girls' Learning Designs Training Pants, 3T-4T, 116 Ct

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 76 reviews

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 40 Count $33.93

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 40 Count
current price $33.93

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 40 Count

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews

Pull-Ups Boys' Learning Designs Training Pants, 2T-3T, 128 Ct $62.95

Pull-Ups Boys' Learning Designs Training Pants, 2T-3T, 128 Ct
current price $62.95

Pull-Ups Boys' Learning Designs Training Pants, 2T-3T, 128 Ct

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 5390 reviews

Huggies Pull-Ups Potty Training Pants for Girls 2T-3T 18-34 Pounds (128 Count) $58.50 Was $69.99 45.7 ¢/count

Huggies Pull-Ups Potty Training Pants for Girls 2T-3T 18-34 Pounds (128 Count)
current price Now $58.50, Was $69.99
45.7 ¢/count

Huggies Pull-Ups Potty Training Pants for Girls 2T-3T 18-34 Pounds (128 Count)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 4668 reviews

Huggies Pull-Ups Training Pants for Boys 5T-6T 50+ Pounds (84 Count) $61.25 $61.25/count

Huggies Pull-Ups Training Pants for Boys 5T-6T 50+ Pounds (84 Count)
current price $61.25
$61.25/count

Huggies Pull-Ups Training Pants for Boys 5T-6T 50+ Pounds (84 Count)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1669 reviews

Huggies Pull-Ups Training Pants for Girls, 5T-6T 50+ Pounds (84 Count) $58.79

Huggies Pull-Ups Training Pants for Girls, 5T-6T 50+ Pounds (84 Count)
current price $58.79

Huggies Pull-Ups Training Pants for Girls, 5T-6T 50+ Pounds (84 Count)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1413 reviews

Pull-Ups Boys' Learning Designs Training Pants, 4T-5T, 102 Ct $63.47 62.2 ¢/ea

Pull-Ups Boys' Learning Designs Training Pants, 4T-5T, 102 Ct
current price $63.47
62.2 ¢/ea

Pull-Ups Boys' Learning Designs Training Pants, 4T-5T, 102 Ct

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 23 reviews

Pull-Ups Girls' Learning Designs Training Pants, Size 3T-4T, 66 Count (Packaging May Vary) $53.97 81.8 ¢/count

Pull-Ups Girls' Learning Designs Training Pants, Size 3T-4T, 66 Count (Packaging May Vary)
current price $53.97
81.8 ¢/count

Pull-Ups Girls' Learning Designs Training Pants, Size 3T-4T, 66 Count (Packaging May Vary)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3544 reviews

Pull-Ups Boys' 4T-5T Potty Training Pants, 38-50 lbs, 56 Count $53.97 96.4 ¢/count

Pull-Ups Boys' 4T-5T Potty Training Pants, 38-50 lbs, 56 Count
current price $53.97
96.4 ¢/count

Pull-Ups Boys' 4T-5T Potty Training Pants, 38-50 lbs, 56 Count

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3898 reviews

Pull-Ups Girls' Learning Designs Training Pants, 4T-5T, 102 Ct $64.50

Pull-Ups Girls' Learning Designs Training Pants, 4T-5T, 102 Ct
current price $64.50

Pull-Ups Girls' Learning Designs Training Pants, 4T-5T, 102 Ct

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 4704 reviews

Huggies Pull-Ups Training Pants for Boys 4T-5T 38-50 Pounds (102 Count) $55.90 $6.99/lb

Huggies Pull-Ups Training Pants for Boys 4T-5T 38-50 Pounds (102 Count)
current price $55.90
$6.99/lb

Huggies Pull-Ups Training Pants for Boys 4T-5T 38-50 Pounds (102 Count)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 5515 reviews

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 70 $44.14

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 70
current price $44.14

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 70

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 1 reviews

Pull-Ups Boys' Learning Designs Training Pants, 2T-3T, 128 Ct $69.99

Pull-Ups Boys' Learning Designs Training Pants, 2T-3T, 128 Ct
current price $69.99

Pull-Ups Boys' Learning Designs Training Pants, 2T-3T, 128 Ct

4.1 out of 5 stars
4.1 out of 5 Stars. 7 reviews

Pull-Ups Girls' Learning Designs Training Pants, 2T-3T, 74 Ct (Packaging May Vary) $53.97 72.9 ¢/ea

Pull-Ups Girls' Learning Designs Training Pants, 2T-3T, 74 Ct (Packaging May Vary)
current price $53.97
72.9 ¢/ea

Pull-Ups Girls' Learning Designs Training Pants, 2T-3T, 74 Ct (Packaging May Vary)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 4915 reviews

Huggies Pull-Ups Potty Training Pants Girls 3T-4T 84 CT (45269) $51.52

Huggies Pull-Ups Potty Training Pants Girls 3T-4T 84 CT (45269)
current price $51.52

Huggies Pull-Ups Potty Training Pants Girls 3T-4T 84 CT (45269)

Pull-Ups Boys' Learning Designs Training Pants, 3T-4T, 116 Ct $60.99

Pull-Ups Boys' Learning Designs Training Pants, 3T-4T, 116 Ct
current price $60.99

Pull-Ups Boys' Learning Designs Training Pants, 3T-4T, 116 Ct

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 5394 reviews

Huggies Pull-Ups Potty Training Pants Boys 3T-4T 84 CT (45271) $61.38

Huggies Pull-Ups Potty Training Pants Boys 3T-4T 84 CT (45271)
current price $61.38

Huggies Pull-Ups Potty Training Pants Boys 3T-4T 84 CT (45271)

Huggies Pull-Ups Training Pants for Boys 3T-4T 32-40 Pounds (116 Count) $59.56

Huggies Pull-Ups Training Pants for Boys 3T-4T 32-40 Pounds (116 Count)
current price $59.56

Huggies Pull-Ups Training Pants for Boys 3T-4T 32-40 Pounds (116 Count)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 5500 reviews

Huggies Toddler Girls Minnie Mouse Pull-Ups Training Pants, 2T/3T, 128 Count $59.00 46.1 ¢/ea

Huggies Toddler Girls Minnie Mouse Pull-Ups Training Pants, 2T/3T, 128 Count
current price $59.00
46.1 ¢/ea

Huggies Toddler Girls Minnie Mouse Pull-Ups Training Pants, 2T/3T, 128 Count

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3295 reviews

Luvs Platinum Protection Sleepy Nights Baby Diapers, Size 5, 62 Count (Select for More Options)

Luvs Platinum Protection Sleepy Nights Baby Diapers, Size 5, 62 Count (Select for More Options)
Available in additional 4 options

Luvs Platinum Protection Sleepy Nights Baby Diapers, Size 5, 62 Count (Select for More Options)

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 60 Count (Select for More) $29.97 50.0 ¢/count

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 60 Count (Select for More)
current price $29.97
50.0 ¢/count

Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 60 Count (Select for More)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1833 reviews

Pull-Ups Girls' Potty Training Pants, 3T-4T, 92 Count (Select for More Options)

Pull-Ups Girls' Potty Training Pants, 3T-4T, 92 Count (Select for More Options)

Pull-Ups Girls' Potty Training Pants, 3T-4T, 92 Count (Select for More Options)

Explore related products

View all

FAQ

How do I find training pants vs diapers on this page?

You’ll see both products in this assortment, and the titles make it easy to tell them apart. Look for:

  • “Training pants” or “potty training” in the name for pull-on styles designed for potty learning.
  • “Diapers” in the name for traditional tab-closure styles for everyday use.
  • Night-time callouts if you need extra protection for sleep.
  • Size format: training pants often show T-sizes (2T–3T, 3T–4T, 4T–5T), while diapers use numbered sizes (N, 1, 5, 7, etc.).

Tip: Use the size options on each product page to confirm the exact weight range and count so you can quickly narrow to the right type for your needs.

How do I compare different diapers to pick what fits best?

Focus on fit, absorbency needs, and your routine. A simple approach:

  • Match the size to weight using the size selector on each product page.
  • Consider usage: daytime changes vs. overnight—some packs call out night-time protection.
  • Skin comfort: look for descriptions highlighting gentle materials or skin-focused lines.
  • Pack count: compare counts to plan how often you’ll restock.
  • Feedback: browse customer reviews for real-world fit and leak notes.

Trying a smaller count first can help you gauge fit before stocking up. Pickup and delivery options can make it easier to sample and compare without extra trips.

When do kids usually switch to training pants?

Many families introduce training pants during the potty-learning stage, but timing varies. Rather than age alone, look for signs your child may be ready:

  • Stays dry for longer stretches (about 2 hours) during the day.
  • Shows interest in the toilet or tells you before/after going.
  • Can pull pants up and down with some independence.

Training pants can be useful during outings, naps, or overnight as you transition. Sizes typically range from 2T–3T to 4T–5T, so you can align with both weight and developmental readiness. For personalized guidance, consider checking with a pediatric professional.

What’s the difference between daytime and night training pants?

Daytime and night options serve different needs:

  • Daytime: Often designed to be a bit slimmer for comfort and mobility during play, and to support frequent bathroom trips.
  • Night-time: Typically marketed for extra absorbency and a snugger fit to help reduce overnight leaks.

On product titles, look for words like “night-time” to spot sleep-focused options. If you’re seeing occasional overnight leaks with daytime styles, switching to a night-labeled option may help. Results can vary by child, so it can be useful to try one pack first to see what works best for your routine.

How do I pick the right training pants size?

Use the weight range and T-size listed on each product page to guide your choice:

  • Match weight first: 2T–3T, 3T–4T, and 4T–5T usually cover increasing weight ranges (often listed in pounds).
  • Check fit clues: A good fit feels snug at the waist and legs without leaving deep marks.
  • Between sizes? If you’re near the upper end of a range or see gaps/leaks, moving up may help.

Because every child’s shape is different, starting with a smaller count to test fit can be helpful before buying larger quantities.

Related Products