Shop all MainstaysAppliances Parts & AccessoriesArtificial Plants and FlowersBakewareBath TowelsBathroom AccessoriesBathroom FurnitureBathroom Rugs & Bath MatsBathroom scalesBathroom SetsBathroom StorageBed Sheets & PillowcasesBed SkirtsBedding SetsBedroom FurnitureBedspreadsBetter Homes and GardensBlanketsBlinds & ShadesBohemianBowlsCandles & Home FragranceCarts & Drawer UnitsChristmas DecorClocksCloset OrganizersCoastal, Nautical, and Beach StylesComfortersCremation UrnsCurtains & Window TreatmentsCutting BoardsDecorative AccentsDecorative Pillows & ThrowsDining & EntertainingDorm DecorDorm Room EssentialsFall DecorFarmhouseFreezersFurinnoGarment Closet LaundryGifts for MomHalloween DecorHayneedleHoliday & Christmas StorageJapandiKids StorageKids' BeddingKids' FurnitureKids' PlayroomKids' Room DecorKids' RoomsKids' StorageKids' ThemesKitchen & Dining FurnitureKitchen & Table LinensKitchen AppliancesKitchen Knives Knife Block Sets and CutleryKitchen Storage & OrganizationKnife SharpenersLaundry Storage & OrganizationLighting & Light FixturesLiving Room FurnitureMajor AppliancesMattress Covers & ProtectorsMattress Toppers & PadsOffice FurnitureOffice StoragePersonalized Christmas ShopPicture FramesPots & PansPoufs & Floor PillowsRanges, Ovens and CooktopsRugsShadow BoxesShelvingShelving StorageShop All DecorShop All Dorm Room EssentialsShop all Kitchen & DiningShop all Storage & OrganizationShower Curtains & AccessoriesSleep SolutionsSlipcoversStorage Baskets & BinsStorage ContainersStorage FurnitureTeens' BathroomTeens' BeddingTeens' Room DecorTeens' RoomsTeens' StorageTools & GadgetsTrash CansVacuums, Steamers & Floor CareVasesWall ArtWall Decor
Sort by|
Shop all MainstaysAppliances Parts & AccessoriesArtificial Plants and FlowersBakewareBath TowelsBathroom AccessoriesBathroom FurnitureBathroom Rugs & Bath MatsBathroom scalesBathroom SetsBathroom StorageBed Sheets & PillowcasesBed SkirtsBedding SetsBedroom FurnitureBedspreadsBetter Homes and GardensBlanketsBlinds & ShadesBohemianBowlsCandles & Home FragranceCarts & Drawer UnitsChristmas DecorClocksCloset OrganizersCoastal, Nautical, and Beach StylesComfortersCremation UrnsCurtains & Window TreatmentsCutting BoardsDecorative AccentsDecorative Pillows & ThrowsDining & EntertainingDorm DecorDorm Room EssentialsFall DecorFarmhouseFreezersFurinnoGarment Closet LaundryGifts for MomHalloween DecorHayneedleHoliday & Christmas StorageJapandiKids StorageKids' BeddingKids' FurnitureKids' PlayroomKids' Room DecorKids' RoomsKids' StorageKids' ThemesKitchen & Dining FurnitureKitchen & Table LinensKitchen AppliancesKitchen Knives Knife Block Sets and CutleryKitchen Storage & OrganizationKnife SharpenersLaundry Storage & OrganizationLighting & Light FixturesLiving Room FurnitureMajor AppliancesMattress Covers & ProtectorsMattress Toppers & PadsOffice FurnitureOffice StoragePersonalized Christmas ShopPicture FramesPots & PansPoufs & Floor PillowsRanges, Ovens and CooktopsRugsShadow BoxesShelvingShelving StorageShop All DecorShop All Dorm Room EssentialsShop all Kitchen & DiningShop all Storage & OrganizationShower Curtains & AccessoriesSleep SolutionsSlipcoversStorage Baskets & BinsStorage ContainersStorage FurnitureTeens' BathroomTeens' BeddingTeens' Room DecorTeens' RoomsTeens' StorageTools & GadgetsTrash CansVacuums, Steamers & Floor CareVasesWall ArtWall Decor

Cube Ou

Uses item details. Price when purchased online

Plant Therapy May Chang (Litsea Cubeba) Essential Oil 10 mL (1/3 oz) 100% Pure, Undiluted, Natural Aromatherapy From $12.99

Plant Therapy May Chang (Litsea Cubeba) Essential Oil 10 mL (1/3 oz) 100% Pure, Undiluted, Natural Aromatherapy
Sponsored
From$1299

Plant Therapy May Chang (Litsea Cubeba) Essential Oil 10 mL (1/3 oz) 100% Pure, Undiluted, Natural Aromatherapy

4.9 out of 5 stars
4.9 out of 5 Stars. 733 reviews

Cubeb Essential Oil 10 ml (1/3 fl oz) - 100% Pure and Natural by Silky Scents From $19.42

Cubeb Essential Oil 10 ml (1/3 fl oz) - 100% Pure and Natural by Silky Scents
Sponsored
From$1942

Cubeb Essential Oil 10 ml (1/3 fl oz) - 100% Pure and Natural by Silky Scents

5 ml Litsea Cubeba Essential Oil (100% Pure & Uncut) w/ Euro Dropper - GreenHealth $8.99

5 ml Litsea Cubeba Essential Oil (100% Pure & Uncut) w/ Euro Dropper - GreenHealth
Sponsored
current price $8.99

5 ml Litsea Cubeba Essential Oil (100% Pure & Uncut) w/ Euro Dropper - GreenHealth

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews

GreenHealth Litsea Cubeba Essential Oil 16 fl oz Aluminum Bottle with Plug Cap $77.99

GreenHealth Litsea Cubeba Essential Oil 16 fl oz Aluminum Bottle with Plug Cap
Sponsored
current price $77.99

GreenHealth Litsea Cubeba Essential Oil 16 fl oz Aluminum Bottle with Plug Cap

Cubeb Essential Oil 5 ml (1/6 fl oz) - 100% Pure and Natural by Silky Scents From $19.42

Cubeb Essential Oil 5 ml (1/6 fl oz) - 100% Pure and Natural by Silky Scents
Available in additional 4 options
From$1942

Cubeb Essential Oil 5 ml (1/6 fl oz) - 100% Pure and Natural by Silky Scents

Litsea Cubeba Essential Oil 4 fl oz | 100% Pure & Natural Oil | Amber Glass Bottle with Cap | for DIY Room Mists, Scent Blends, Candle Crafting & Soap Formulation $24.99

Litsea Cubeba Essential Oil  4 fl oz | 100% Pure & Natural Oil | Amber Glass Bottle with Cap | for DIY Room Mists, Scent Blends, Candle Crafting & Soap Formulation
current price $24.99

Litsea Cubeba Essential Oil 4 fl oz | 100% Pure & Natural Oil | Amber Glass Bottle with Cap | for DIY Room Mists, Scent Blends, Candle Crafting & Soap Formulation

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

GreenHealth Litsea Cubeba Essential Oil 32 oz Aluminum Bottle with Plug Cap $139.99

GreenHealth Litsea Cubeba Essential Oil 32 oz Aluminum Bottle with Plug Cap
current price $139.99

GreenHealth Litsea Cubeba Essential Oil 32 oz Aluminum Bottle with Plug Cap

Litsea Cubeba Essential Oil 8 fl oz | Natural Citrus Oil | Aluminum Bottle with Locking Cap | for DIY Room Mists, Scent Blends, Candle Crafting & Soap Formulation $41.99

Litsea Cubeba Essential Oil  8 fl oz | Natural Citrus Oil | Aluminum Bottle with Locking Cap | for DIY Room Mists, Scent Blends, Candle Crafting & Soap Formulation
current price $41.99

Litsea Cubeba Essential Oil 8 fl oz | Natural Citrus Oil | Aluminum Bottle with Locking Cap | for DIY Room Mists, Scent Blends, Candle Crafting & Soap Formulation

LA BELLEFÉE Scented Wax Melts 6 Pack, Sandalwood, Teak Wood&Tobacco, Honeysuckle, Cozy Blanket, Roasted Marshmallow, Sweet Home, Soy Wax Cubes for Warmers From $7.19

LA BELLEFÉE Scented Wax Melts 6 Pack, Sandalwood, Teak Wood&Tobacco, Honeysuckle, Cozy Blanket, Roasted Marshmallow, Sweet Home, Soy Wax Cubes for Warmers
Sponsored
From$719

LA BELLEFÉE Scented Wax Melts 6 Pack, Sandalwood, Teak Wood&Tobacco, Honeysuckle, Cozy Blanket, Roasted Marshmallow, Sweet Home, Soy Wax Cubes for Warmers

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 16 reviews

IllumiScents ScentMatch, 3 oz Wax Melts, Rey De Sol (Compare to: Sol De Janeiro - Cheirosa 62) From $3.96

IllumiScents ScentMatch, 3 oz Wax Melts, Rey De Sol (Compare to: Sol De Janeiro - Cheirosa 62)
Sponsored
From$396

IllumiScents ScentMatch, 3 oz Wax Melts, Rey De Sol (Compare to: Sol De Janeiro - Cheirosa 62)

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 526 reviews

IllumiScents ScentMatch 3 oz Wax Melts, Paint It Red, Compare to Baccarat Rouge 540 From $3.96

IllumiScents ScentMatch 3 oz Wax Melts, Paint It Red, Compare to Baccarat Rouge 540
Sponsored
From$396

IllumiScents ScentMatch 3 oz Wax Melts, Paint It Red, Compare to Baccarat Rouge 540

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 346 reviews

IllumiScents ScentMatch, 3 oz Wax Melts, Warm Santal (Compare to: Le Labo Santal 33) From $3.96

IllumiScents ScentMatch, 3 oz Wax Melts, Warm Santal (Compare to: Le Labo Santal 33)
Sponsored
From$396

IllumiScents ScentMatch, 3 oz Wax Melts, Warm Santal (Compare to: Le Labo Santal 33)

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 159 reviews

IllumiScents ScentMatch, 3 oz Wax Melts, Cobalt Breeze (Compare to: Chanel's Bleu De Chanel) $3.96 $1.32/oz

IllumiScents ScentMatch, 3 oz Wax Melts, Cobalt Breeze (Compare to: Chanel's Bleu De Chanel)
Sponsored
current price $3.96
$1.32/oz

IllumiScents ScentMatch, 3 oz Wax Melts, Cobalt Breeze (Compare to: Chanel's Bleu De Chanel)

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 342 reviews

IllumiScents ScentMatch, 3 oz Wax Melts, Midnight Skies (Compare to: YSL Black Opium) From $3.96

IllumiScents ScentMatch, 3 oz Wax Melts, Midnight Skies (Compare to: YSL Black Opium)
Sponsored
From$396

IllumiScents ScentMatch, 3 oz Wax Melts, Midnight Skies (Compare to: YSL Black Opium)

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 258 reviews

Other options to consider

5 ml Litsea Cubeba Essential Oil (100% Pure & Uncut) w/ Euro Dropper - GreenHealth $8.99

5 ml Litsea Cubeba Essential Oil (100% Pure & Uncut) w/ Euro Dropper - GreenHealth
current price $8.99

5 ml Litsea Cubeba Essential Oil (100% Pure & Uncut) w/ Euro Dropper - GreenHealth

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews

GreenHealth Litsea Cubeba Essential Oil 4 fl oz Glass Bottle with Glass Dropper $25.99

GreenHealth Litsea Cubeba Essential Oil 4 fl oz Glass Bottle with Glass Dropper
current price $25.99

GreenHealth Litsea Cubeba Essential Oil 4 fl oz Glass Bottle with Glass Dropper

Plant Therapy May Chang (Litsea Cubeba) Essential Oil 10 mL (1/3 oz) 100% Pure, Undiluted, Natural Aromatherapy

Plant Therapy May Chang (Litsea Cubeba) Essential Oil 10 mL (1/3 oz) 100% Pure, Undiluted, Natural Aromatherapy

Plant Therapy May Chang (Litsea Cubeba) Essential Oil 10 mL (1/3 oz) 100% Pure, Undiluted, Natural Aromatherapy

4.9 out of 5 stars
4.9 out of 5 Stars. 733 reviews

Litsea Cubeba (May Chang) Essential Oil 10 ml. 100% Pure Undiluted Therapeutic Grade. $9.75

Litsea Cubeba (May Chang) Essential Oil 10 ml. 100% Pure Undiluted Therapeutic Grade.
current price $9.75

Litsea Cubeba (May Chang) Essential Oil 10 ml. 100% Pure Undiluted Therapeutic Grade.

GreenHealth Litsea Cubeba Essential Oil 16 fl oz Aluminum Bottle with Plug Cap $77.99

GreenHealth Litsea Cubeba Essential Oil 16 fl oz Aluminum Bottle with Plug Cap
current price $77.99

GreenHealth Litsea Cubeba Essential Oil 16 fl oz Aluminum Bottle with Plug Cap

Deve Herbes May Chang Essential Oil (Litsea Cubeba) - 1.01 Fl Oz (30ml) - 100% Natural May Chang Oil - for Diffuser, Fresh Aroma & Mood Uplift - without Dropper From $10.34

Deve Herbes May Chang Essential Oil (Litsea Cubeba) - 1.01 Fl Oz (30ml) - 100% Natural May Chang Oil - for Diffuser, Fresh Aroma & Mood Uplift - without Dropper
Available in additional 12 options
From$1034

Deve Herbes May Chang Essential Oil (Litsea Cubeba) - 1.01 Fl Oz (30ml) - 100% Natural May Chang Oil - for Diffuser, Fresh Aroma & Mood Uplift - without Dropper

GuruNanda Essential Oils Set of 6 Blended Scents, Aromatherapy & Diffusers, 10 mL Each $9.98 $30.24/fl oz

GuruNanda Essential Oils Set of 6 Blended Scents, Aromatherapy & Diffusers, 10 mL Each
current price $9.98
$30.24/fl oz

GuruNanda Essential Oils Set of 6 Blended Scents, Aromatherapy & Diffusers, 10 mL Each

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 833 reviews

Gurunanda 100% Pure Essential Oil Clove Bud $6.49 $12.98/fl oz

Gurunanda 100% Pure Essential Oil Clove Bud
current price $6.49
$12.98/fl oz

Gurunanda 100% Pure Essential Oil Clove Bud

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 572 reviews

MAYJAM 20 Pack Essential Oil Gift Set for Diffusers for Home, 5ML Assorted Classic Scents for Humidifiers DIY Car Freshies Candle Soap and Bath Bomb Making $14.99 Was $29.99

MAYJAM 20 Pack Essential Oil Gift Set for Diffusers for Home, 5ML Assorted Classic Scents for Humidifiers DIY Car Freshies Candle Soap and Bath Bomb Making
current price Now $14.99, Was $29.99

MAYJAM 20 Pack Essential Oil Gift Set for Diffusers for Home, 5ML Assorted Classic Scents for Humidifiers DIY Car Freshies Candle Soap and Bath Bomb Making

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 304 reviews

Best seller, Better Homes & Gardens 100% Pure Essential Oil Blend, B Chill, 15 mL $6.98 46.5 ¢/ml

Best seller
Better Homes & Gardens 100% Pure Essential Oil Blend, B Chill, 15 mL
current price $6.98
46.5 ¢/ml

Better Homes & Gardens 100% Pure Essential Oil Blend, B Chill, 15 mL

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 119 reviews

Best seller, Better Homes & Gardens 100% Pure Essential Oil, B Uplifted Blend, 15 mL $6.98 46.5 ¢/ml

Best seller
Better Homes & Gardens 100% Pure Essential Oil, B Uplifted Blend, 15 mL
current price $6.98
46.5 ¢/ml

Better Homes & Gardens 100% Pure Essential Oil, B Uplifted Blend, 15 mL

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 116 reviews

Best seller, Majestic Pure Peppermint Essential Oil Premium Peppermint Oil for Aromatherapy, Diffusers, Hair Care, Skin Care, Massage, Humidifiers & DIY Projects, 4 Fl Oz $9.99

Best seller
Majestic Pure Peppermint Essential Oil  Premium Peppermint Oil for Aromatherapy, Diffusers, Hair Care, Skin Care, Massage, Humidifiers & DIY Projects, 4 Fl Oz
current price $9.99

Majestic Pure Peppermint Essential Oil Premium Peppermint Oil for Aromatherapy, Diffusers, Hair Care, Skin Care, Massage, Humidifiers & DIY Projects, 4 Fl Oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 971 reviews

500+ bought since yesterday, Mainstays Pure Essential Oil, Lavender, 15 ml, Therapeutic Grade, for Use with Oil Diffusers From $4.87

500+ bought since yesterday
Mainstays Pure Essential Oil, Lavender, 15 ml, Therapeutic Grade, for Use with Oil Diffusers
Available in additional 2 options
From$487

Mainstays Pure Essential Oil, Lavender, 15 ml, Therapeutic Grade, for Use with Oil Diffusers

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1799 reviews

Best seller, Mainstays Essential Oil Set 15mL 6 Pack - Eucalyptus, Lavender, Lemongrass, Sweet Orange, Peppermint, Tea Tree $18.88 $6.21/fl oz

Best seller
Mainstays Essential Oil Set 15mL 6 Pack - Eucalyptus, Lavender, Lemongrass, Sweet Orange, Peppermint, Tea Tree
current price $18.88
$6.21/fl oz

Mainstays Essential Oil Set 15mL 6 Pack - Eucalyptus, Lavender, Lemongrass, Sweet Orange, Peppermint, Tea Tree

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1042 reviews

Best seller, GuruNanda Herbaceous Essential Oils Collection, Peppermint, Tea Tree, Eucalyptus, 10 mL $9.97 $5.04/fl oz

Best seller
GuruNanda Herbaceous Essential Oils Collection, Peppermint, Tea Tree, Eucalyptus, 10 mL
current price $9.97
$5.04/fl oz

GuruNanda Herbaceous Essential Oils Collection, Peppermint, Tea Tree, Eucalyptus, 10 mL

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 197 reviews

1K+ bought since yesterday, Mainstays Peppermint Essential Oil, 15 mL, 1 Pack From $4.87

1K+ bought since yesterday
Mainstays Peppermint Essential Oil, 15 mL, 1 Pack
Available in additional 2 options
From$487

Mainstays Peppermint Essential Oil, 15 mL, 1 Pack

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2935 reviews

Highly rated by customers

Related Products