

Hero image 0 of Twinings of London Jasmine Green Tea K-Cup Pods, 12 Ct, 1.26 oz Box – Premium, Flavorful Tea, 0 of 5
Twinings of London Jasmine Green Tea K-Cup Pods, 12 Ct, 1.26 oz Box – Premium, Flavorful Tea
(No ratings yet)
Ingredients
Key item features
- 100% Natural Ingredients: Made with premium, all-natural green tea leaves and jasmine for a fresh, authentic flavor.
- Mild Caffeine Level: Provides a gentle, calming boost, perfect for any time of day without being overly stimulating.
- Convenient K-Cups: Single-serve pods for quick and easy brewing, ideal for busy mornings or relaxing breaks.
- Well-Balanced Flavor: Consistent, smooth taste in every cup, featuring a delicate blend of green tea and jasmine.
- 12-Count Box: Contains 12 K-Cup pods, perfect for home or office use, ensuring you always have a fresh cup ready.
Specs
About this item
Product details
Specifications
Directions
Warranty
Ingredients
Similar items you might like
Based on what customers bought
Twinings Pure Camomile Herbal Tea K-Cup Pods for Keurig, Naturally Caffeine Free, 24 Count $14.41 $60.04/100 ct
Sponsored$1441current price $14.41$60.04/100 ctTwinings Pure Camomile Herbal Tea K-Cup Pods for Keurig, Naturally Caffeine Free, 24 Count
4164.6 out of 5 Stars. 416 reviews4.6 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withShipping, arrives Sun, Oct 4Twinings Irish Breakfast Black Tea K-Cup Pods for Keurig, Naturally Caffeinated, 24 Count $14.97 $62.38/100 ct
Sponsored$1497current price $14.97$62.38/100 ctTwinings Irish Breakfast Black Tea K-Cup Pods for Keurig, Naturally Caffeinated, 24 Count
4394.8 out of 5 Stars. 439 reviews4.8 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withShipping, arrives Sat, Oct 3Twinings Green Tea Keurig Pods (12 Count) $14.14 $117.83/100 ct
$1414current price $14.14$117.83/100 ctTwinings Green Tea Keurig Pods (12 Count)
124.8 out of 5 Stars. 12 reviews4.8 out of 5 starsTwinings Chocolate Chai Latte K-Cup Pods for Keurig, Velvety Cocoa & Warm Spices, 10 Count $12.99 $2.55/oz
2 optionsAvailable in additional 2 options$1299current price $12.99$2.55/ozTwinings Chocolate Chai Latte K-Cup Pods for Keurig, Velvety Cocoa & Warm Spices, 10 Count
934.2 out of 5 Stars. 93 reviews4.2 out of 5 starsTwinings Herbal Tea Keurig K-Cups, Variety Pack, 1.08 oz, 10 Ct $13.49 $12.49/oz
$1349current price $13.49$12.49/ozTwinings Herbal Tea Keurig K-Cups, Variety Pack, 1.08 oz, 10 Ct
264.5 out of 5 Stars. 26 reviews4.5 out of 5 starsGya Tea Co Chamomile Lavender Tea Pods - Herbal, Decaf & Caffine Free Tea K Cup Compatible with Keurig, 16 Pods $13.49
2 optionsAvailable in additional 2 options$1349current price $13.49Gya Tea Co Chamomile Lavender Tea Pods - Herbal, Decaf & Caffine Free Tea K Cup Compatible with Keurig, 16 Pods
344.5 out of 5 Stars. 34 reviews4.5 out of 5 starsTwinings Lemon & Ginger Herbal Tea K-Cup Pods, Naturally Caffeine Free, 24 Count $15.89 Was $19.24 $66.21/100 ct
SponsoredNow$1589current price Now $15.89, Was $19.24$19.24$66.21/100 ctYou save $3.35You save$3.35Twinings Lemon & Ginger Herbal Tea K-Cup Pods, Naturally Caffeine Free, 24 Count
6774.3 out of 5 Stars. 677 reviews4.3 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withShipping, arrives Sat, Oct 3Gya Tea Co Mullein Leaf Herbal Tea K-Cups (16ct) - Caffeine-Free Pods, Keurig Compatible $13.49
Sponsored$1349current price $13.49Gya Tea Co Mullein Leaf Herbal Tea K-Cups (16ct) - Caffeine-Free Pods, Keurig Compatible
44.3 out of 5 Stars. 4 reviews4.3 out of 5 starsSave withShipping, arrives Sat, Oct 3Twinings Nightly Calm K-Cup, 12 Count $14.99 $12.92/oz
$1499current price $14.99$12.92/ozTwinings Nightly Calm K-Cup, 12 Count
15 out of 5 Stars. 1 reviews5 out of 5 starsGya Tea Co Cinnamon Orange Spice Black Tea Pods for Keurig (16 Ct) - Highly Caffeinated Smooth Black Tea K Cups, Light and Fresh Flavor Refresher Tea Pods $14.99
$1499current price $14.99Gya Tea Co Cinnamon Orange Spice Black Tea Pods for Keurig (16 Ct) - Highly Caffeinated Smooth Black Tea K Cups, Light and Fresh Flavor Refresher Tea Pods
334.3 out of 5 Stars. 33 reviews4.3 out of 5 starsBest seller, Twinings Chai Latte K-Cup® Pods for Keurig, Sweetened & Flavoured Black Tea, 24 Count $13.01 $108.42/100 ct
Best seller
2 optionsAvailable in additional 2 options$1301current price $13.01$108.42/100 ctTwinings Chai Latte K-Cup® Pods for Keurig, Sweetened & Flavoured Black Tea, 24 Count
16534.7 out of 5 Stars. 1653 reviews4.7 out of 5 starsLipton Iced Tea Unsweetened K-Cups, Tea Pods, 24 Ct $18.63 $77.63/100 ct
$1863current price $18.63$77.63/100 ctLipton Iced Tea Unsweetened K-Cups, Tea Pods, 24 Ct
844.7 out of 5 Stars. 84 reviews4.7 out of 5 starsGya Tea Co Honey Citrus Mint Tea Pods for Keurig - Herbal, Decaf & Caffeine Free Refreshing Mint & Soothing Honey Tea for All Day Comfort & Tranquility $13.49
Sponsored$1349current price $13.49Gya Tea Co Honey Citrus Mint Tea Pods for Keurig - Herbal, Decaf & Caffeine Free Refreshing Mint & Soothing Honey Tea for All Day Comfort & Tranquility
324.4 out of 5 Stars. 32 reviews4.4 out of 5 starsSave withShipping, arrives Sat, Oct 3Gya Tea Co Puerh Tea Pod (16 ct) - High Caffeine Smooth Hot Tea Rich in Mellow Flavor for Refresh & Energy $13.99
Sponsored$1399current price $13.99Gya Tea Co Puerh Tea Pod (16 ct) - High Caffeine Smooth Hot Tea Rich in Mellow Flavor for Refresh & Energy
15 out of 5 Stars. 1 reviews5 out of 5 starsSave withShipping, arrives Sat, Oct 3Gya Tea Co Evening Calm Tea K Cups Tea Variety Pack (16 ct) - 4 Flavors of Keurig Tea for Stress Relief - Vanilla Chai, Peppermint, High Mountain $12.49
$1249current price $12.49Gya Tea Co Evening Calm Tea K Cups Tea Variety Pack (16 ct) - 4 Flavors of Keurig Tea for Stress Relief - Vanilla Chai, Peppermint, High Mountain
524.8 out of 5 Stars. 52 reviews4.8 out of 5 starsGya Tea Co Hibiscus Herbal Tea K-Cup (16 ct) - Manually Harvested and Caffeine-Free Tea Pods for Keurig, Delivers Joy and Delight with Every Tart Sip $13.29
$1329current price $13.29Gya Tea Co Hibiscus Herbal Tea K-Cup (16 ct) - Manually Harvested and Caffeine-Free Tea Pods for Keurig, Delivers Joy and Delight with Every Tart Sip
264.7 out of 5 Stars. 26 reviews4.7 out of 5 starsLuzianne Unsweet Iced Tea Single Serve Pods, 12 Count $14.49 $6.71/oz
2 optionsAvailable in additional 2 options$1449current price $14.49$6.71/ozLuzianne Unsweet Iced Tea Single Serve Pods, 12 Count
3544.6 out of 5 Stars. 354 reviews4.6 out of 5 starsGya Tea Co Classic Black Tea K-Cup Pods for Keurig (16 Count) – Rich, Bold & Energizing – High Caffeine & Antioxidant-Rich $12.39
$1239current price $12.39Gya Tea Co Classic Black Tea K-Cup Pods for Keurig (16 Count) – Rich, Bold & Energizing – High Caffeine & Antioxidant-Rich
334.6 out of 5 Stars. 33 reviews4.6 out of 5 starsGya Tea Co Ceylon Black Tea K-Cup (16 Pods) $13.49
Sponsored$1349current price $13.49Gya Tea Co Ceylon Black Tea K-Cup (16 Pods)
Save withShipping, arrives Sat, Oct 3Gya Tea Co Milky Oolong Tea K-Cup (16 Pods) $14.99
$1499current price $14.99Gya Tea Co Milky Oolong Tea K-Cup (16 Pods)
11 out of 5 Stars. 1 reviews1 out of 5 stars
Customer ratings & reviews
0 out of 5 stars
This item does not have any reviews yet
Current price is USD$14.99$124.92/100 ct
Price when purchased online
Out of stock
How do you want your item?
Out of stock
