Sort by|

Suggested

Pineapple Chunks

Uses item details. Price when purchased online

Overall pick, Great Value Canned Pineapple Chunks in Pineapple Juice, 20 oz From $1.68

Overall pick
Great Value Canned Pineapple Chunks in Pineapple Juice, 20 oz
Available in additional 2 options
From$168

Great Value Canned Pineapple Chunks in Pineapple Juice, 20 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 10290 reviews

2K+ bought since yesterday, Dole Pineapple Chunks in 100% Pineapple Juice, 20 oz Can From $2.22

2K+ bought since yesterday
Dole Pineapple Chunks in 100% Pineapple Juice, 20 oz Can
Available in additional 3 options
From$222

Dole Pineapple Chunks in 100% Pineapple Juice, 20 oz Can

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 7047 reviews

5K+ bought since yesterday, Marketside Pineapple Chunks, 10 oz, Pre-Cut (Fresh) $3.87 38.7 ¢/oz

5K+ bought since yesterday
Marketside Pineapple Chunks, 10 oz, Pre-Cut (Fresh)
current price $3.87
38.7 ¢/oz

Marketside Pineapple Chunks, 10 oz, Pre-Cut (Fresh)

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 8054 reviews

5K+ bought since yesterday, Marketside Pineapple Chunks, 16 oz, Pre-Cut (Fresh) $5.18 32.4 ¢/oz

5K+ bought since yesterday
Marketside Pineapple Chunks, 16 oz, Pre-Cut (Fresh)
current price $5.18
32.4 ¢/oz

Marketside Pineapple Chunks, 16 oz, Pre-Cut (Fresh)

4.1 out of 5 stars
4.1 out of 5 Stars. 15469 reviews

Best seller, (12 pack) Great Value Canned Pineapple Tidbits, 20 oz

Best seller
(12 pack) Great Value Canned Pineapple Tidbits, 20 oz
Available in additional 4 options

(12 pack) Great Value Canned Pineapple Tidbits, 20 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 5187 reviews

bettergoods Pineapple Chunks in Light Syrup with Coconut Water and Natural Flavor, 24 oz

bettergoods Pineapple Chunks in Light Syrup with Coconut Water and Natural Flavor, 24 oz

bettergoods Pineapple Chunks in Light Syrup with Coconut Water and Natural Flavor, 24 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3200 reviews

Dole Individual Quick Frozen Chunk Pineapple, 5 Pound 2 per case. $98.74

Dole Individual Quick Frozen Chunk Pineapple, 5 Pound 2 per case.
current price $98.74

Dole Individual Quick Frozen Chunk Pineapple, 5 Pound 2 per case.

Dole Pineapple Tidbits in 100% Fruit Juice, 20 oz Can From $2.22

Dole Pineapple Tidbits in 100% Fruit Juice, 20 oz Can
Available in additional 4 options
From$222

Dole Pineapple Tidbits in 100% Fruit Juice, 20 oz Can

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3000 reviews

Woodstock Farms Organic Pineapple Chunk, 10 Ounce -- 12 per Case. $135.52

Woodstock Farms Organic Pineapple Chunk, 10 Ounce -- 12 per Case.
current price $135.52

Woodstock Farms Organic Pineapple Chunk, 10 Ounce -- 12 per Case.

Great Value Pineapple Chunks, 16 oz (Frozen) $2.82 17.6 ¢/oz

Great Value Pineapple Chunks, 16 oz (Frozen)
current price $2.82
17.6 ¢/oz

Great Value Pineapple Chunks, 16 oz (Frozen)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 4988 reviews

Dole No Sugar Added^ Pineapple Chunks in Water^^, 20 oz Can

Dole No Sugar Added^ Pineapple Chunks in Water^^, 20 oz Can
Available in additional 2 options

Dole No Sugar Added^ Pineapple Chunks in Water^^, 20 oz Can

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 1666 reviews

Marketside Pineapple Chunks, 32 oz, Pre-Cut (Fresh) $8.82 27.6 ¢/oz

Marketside Pineapple Chunks, 32 oz, Pre-Cut (Fresh)
current price $8.82
27.6 ¢/oz

Marketside Pineapple Chunks, 32 oz, Pre-Cut (Fresh)

4.1 out of 5 stars
4.1 out of 5 Stars. 4875 reviews

Great Value Pineapple Tidbits, 4 oz, 4 Count

Great Value Pineapple Tidbits, 4 oz, 4 Count

Great Value Pineapple Tidbits, 4 oz, 4 Count

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 1502 reviews

Marketside Pineapple Chunks, 42 oz, Pre-Cut (Fresh) $9.97 23.7 ¢/oz

Marketside Pineapple Chunks, 42 oz, Pre-Cut (Fresh)
current price $9.97
23.7 ¢/oz

Marketside Pineapple Chunks, 42 oz, Pre-Cut (Fresh)

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 1589 reviews

bettergoods Pineapple Chunks in Light Syrup with Jalapenos with Coconut Water and Natural Flavor, 24 oz $4.98 20.8 ¢/oz

bettergoods Pineapple Chunks in Light Syrup with Jalapenos with Coconut Water and Natural Flavor, 24 oz
current price $4.98
20.8 ¢/oz

bettergoods Pineapple Chunks in Light Syrup with Jalapenos with Coconut Water and Natural Flavor, 24 oz

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 149 reviews

Dried Pineapple Chunks Lightly Sweetened - 16oz. All Natural, Non-GMO Dried Pineapple Bits 16oz $9.99

Dried Pineapple Chunks Lightly Sweetened - 16oz. All Natural, Non-GMO Dried Pineapple Bits 16oz
current price $9.99

Dried Pineapple Chunks Lightly Sweetened - 16oz. All Natural, Non-GMO Dried Pineapple Bits 16oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 838 reviews

(24 pack) Great Value Canned Pineapple Tidbits, 8 oz $31.46 16.4 ¢/oz

(24 pack) Great Value Canned Pineapple Tidbits, 8 oz
current price $31.46
16.4 ¢/oz

(24 pack) Great Value Canned Pineapple Tidbits, 8 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 654 reviews

Taste Valley Dried Pineapple Chunks, 16 oz Resealable Bag, Sweetened Soft & Chewy Tropical Dried Fruit Snack, Gluten Free, Vegan, Non-GMO, No Artificial Colors, Great for Trail Mix, Yogurt & Baking $14.99

Taste Valley Dried Pineapple Chunks, 16 oz Resealable Bag, Sweetened Soft & Chewy Tropical Dried Fruit Snack, Gluten Free, Vegan, Non-GMO, No Artificial Colors, Great for Trail Mix, Yogurt & Baking
current price $14.99

Taste Valley Dried Pineapple Chunks, 16 oz Resealable Bag, Sweetened Soft & Chewy Tropical Dried Fruit Snack, Gluten Free, Vegan, Non-GMO, No Artificial Colors, Great for Trail Mix, Yogurt & Baking

Nut Cravings Sun Dried Pineapple Chunks, with Sugar Added (8oz) $9.97

Nut Cravings Sun Dried Pineapple Chunks, with Sugar Added (8oz)
current price $9.97

Nut Cravings Sun Dried Pineapple Chunks, with Sugar Added (8oz)

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 122 reviews

(4 pack) Dole Fruit Bowls Pineapple Tidbits in 100% Fruit Juice, 4 oz Cups (4 Pack) From $13.92

(4 pack) Dole Fruit Bowls Pineapple Tidbits in 100% Fruit Juice, 4 oz Cups (4 Pack)
Available in additional 2 options
From$1392

(4 pack) Dole Fruit Bowls Pineapple Tidbits in 100% Fruit Juice, 4 oz Cups (4 Pack)

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews

Dole Pineapple Chunks in 100% Pineapple Juice, 106 oz Can $35.26

Dole Pineapple Chunks in 100% Pineapple Juice, 106 oz Can
current price $35.26

Dole Pineapple Chunks in 100% Pineapple Juice, 106 oz Can

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 1197 reviews

Dried Pineapple Chunks, 1 Pound Bag, The Hampton Popcorn & Candy Company $17.00

Dried Pineapple Chunks, 1 Pound Bag, The Hampton Popcorn & Candy Company
current price $17.00

Dried Pineapple Chunks, 1 Pound Bag, The Hampton Popcorn & Candy Company

Dole Individual Quick Frozen Chunk Pineapple, 20 Pound - 1 each. $114.59

Dole Individual Quick Frozen Chunk Pineapple, 20 Pound - 1 each.
current price $114.59

Dole Individual Quick Frozen Chunk Pineapple, 20 Pound - 1 each.

Diced Dried Pineapple, 2 Pounds Kosher, Vegan by Food to Live $19.29

Diced Dried Pineapple, 2 Pounds  Kosher, Vegan  by Food to Live
current price $19.29

Diced Dried Pineapple, 2 Pounds Kosher, Vegan by Food to Live

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 82 reviews

Dole Pineapple Chunks in Heavy Syrup, Excellent Source of Vitamin C, 20 oz Can

Dole Pineapple Chunks in Heavy Syrup, Excellent Source of Vitamin C, 20 oz Can

Dole Pineapple Chunks in Heavy Syrup, Excellent Source of Vitamin C, 20 oz Can

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 991 reviews

Nut Cravings Sun Dried Pineapple Chunks, with Sugar Added (32oz - 2 lbs) $18.97

Nut Cravings Sun Dried Pineapple Chunks, with Sugar Added (32oz - 2 lbs)
current price $18.97

Nut Cravings Sun Dried Pineapple Chunks, with Sugar Added (32oz - 2 lbs)

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 122 reviews

We Got Nuts Dried Pineapple Chunks, Sweet Chewy Dried Fruit Snack, Kosher, 2 lb, 32 oz, Resealable Pouch $28.99

We Got Nuts Dried Pineapple Chunks, Sweet Chewy Dried Fruit Snack, Kosher, 2 lb, 32 oz, Resealable Pouch
current price $28.99

We Got Nuts Dried Pineapple Chunks, Sweet Chewy Dried Fruit Snack, Kosher, 2 lb, 32 oz, Resealable Pouch

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 15 reviews

Premium Dried Pineapple 64 oz Dried Fruit, Non-GMO, Gluten & Peanut Free, Guilt-Free Snack, Kosher $29.95

Premium Dried Pineapple 64 oz  Dried Fruit, Non-GMO, Gluten & Peanut Free, Guilt-Free Snack, Kosher
current price $29.95

Premium Dried Pineapple 64 oz Dried Fruit, Non-GMO, Gluten & Peanut Free, Guilt-Free Snack, Kosher

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 56 reviews

Sun Dried Pineapple Chunks, with Sugar Added 48oz by Nut Cravings $25.97

Sun Dried Pineapple Chunks, with Sugar Added 48oz by Nut Cravings
current price $25.97

Sun Dried Pineapple Chunks, with Sugar Added 48oz by Nut Cravings

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 122 reviews

Diced Dried Pineapple, 1 Pound Kosher, Vegan by Food to Live $11.61

Diced Dried Pineapple, 1 Pound  Kosher, Vegan  by Food to Live
current price $11.61

Diced Dried Pineapple, 1 Pound Kosher, Vegan by Food to Live

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 82 reviews

Diced Dried Pineapple, 5 Pounds Kosher, Vegan by Food to Live $34.84

Diced Dried Pineapple, 5 Pounds  Kosher, Vegan  by Food to Live
current price $34.84

Diced Dried Pineapple, 5 Pounds Kosher, Vegan by Food to Live

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 82 reviews

Nut Cravings Sun Dried Pineapple Chunks, with Sugar Added (16oz - 1 lbs) $14.97

Nut Cravings Sun Dried Pineapple Chunks, with Sugar Added (16oz - 1 lbs)
current price $14.97

Nut Cravings Sun Dried Pineapple Chunks, with Sugar Added (16oz - 1 lbs)

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 122 reviews

FirstChoiceCandy Dried Sweetened Pineapple Chunks - 1 Pound $13.99

FirstChoiceCandy Dried Sweetened Pineapple Chunks - 1 Pound
current price $13.99

FirstChoiceCandy Dried Sweetened Pineapple Chunks - 1 Pound

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 5 reviews

Bulk Diced Pineapple Sweetened 25 Pound Wholesale Box $178.00

Bulk Diced Pineapple Sweetened 25 Pound Wholesale Box
current price $178.00

Bulk Diced Pineapple Sweetened 25 Pound Wholesale Box

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Michele's Pantry Sweetened Pineapple Dried Fruit Chunks, 2 lb. $25.97

Michele's Pantry Sweetened Pineapple Dried Fruit Chunks, 2 lb.
current price $25.97

Michele's Pantry Sweetened Pineapple Dried Fruit Chunks, 2 lb.

Wallaroo Organic Dried Pineapple Chunks | 100% Pineapple, No Added Sugar | Organic Fruit, High Fibre, Low Calorie, Nut Free, No Preservatives | Dried Fruit Snacks | Healthy Snacks | Multipack 10x30g $49.36

Wallaroo Organic Dried Pineapple Chunks | 100% Pineapple, No Added Sugar | Organic Fruit, High Fibre, Low Calorie, Nut Free, No Preservatives | Dried Fruit Snacks | Healthy Snacks | Multipack 10x30g
current price $49.36

Wallaroo Organic Dried Pineapple Chunks | 100% Pineapple, No Added Sugar | Organic Fruit, High Fibre, Low Calorie, Nut Free, No Preservatives | Dried Fruit Snacks | Healthy Snacks | Multipack 10x30g

YANKEETRADERS Dried Pineapple Chunks - 4 lbs. $42.95

YANKEETRADERS Dried Pineapple Chunks - 4 lbs.
current price $42.95

YANKEETRADERS Dried Pineapple Chunks - 4 lbs.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

(4 pack) Del Monte Pineapple Chunks in 100% Juice, Canned Fruit, 20 oz Can

(4 pack) Del Monte Pineapple Chunks in 100% Juice, Canned Fruit, 20 oz Can
Available in additional 2 options

(4 pack) Del Monte Pineapple Chunks in 100% Juice, Canned Fruit, 20 oz Can

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1800 reviews

(4 pack) Del Monte Deluxe Gold Pineapple Chunks in 100% Pineapple Juice, 20 oz Can, Canned Fruit

(4 pack) Del Monte Deluxe Gold Pineapple Chunks in 100% Pineapple Juice, 20 oz Can, Canned Fruit
Available in additional 2 options

(4 pack) Del Monte Deluxe Gold Pineapple Chunks in 100% Pineapple Juice, 20 oz Can, Canned Fruit

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 64 reviews

(3 pack) Del Monte Deluxe Gold Pineapple Tidbits in 100% Pineapple Juice, 20 oz Can, Canned Fruit

(3 pack) Del Monte Deluxe Gold Pineapple Tidbits in 100% Pineapple Juice, 20 oz Can, Canned Fruit
Available in additional 2 options

(3 pack) Del Monte Deluxe Gold Pineapple Tidbits in 100% Pineapple Juice, 20 oz Can, Canned Fruit

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 35 reviews

Only at Walmart

Related Products