Make Root Beer

Uses item details. Price when purchased online

Zevia Zero Sugar, 0 Calorie Creamy Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 8 Pack $7.48 7.8 ¢/fl oz

Zevia Zero Sugar, 0 Calorie Creamy Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 8 Pack
Sponsored
current price $7.48
7.8 ¢/fl oz

Zevia Zero Sugar, 0 Calorie Creamy Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 8 Pack

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 16644 reviews

Rollback, OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Classic Root Beer, 12 fl oz, 4 Pack, Shelf Stable $7.88 Was $8.78 16.4 ¢/fl oz

Rollback
OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Classic Root Beer, 12 fl oz, 4 Pack, Shelf Stable
Sponsored
current price $7.88, Was $8.78
16.4 ¢/fl oz

OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Classic Root Beer, 12 fl oz, 4 Pack, Shelf Stable

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 15565 reviews

Hires Big H Root Beer Extract, Make Your Own Root Beer $14.99

Hires Big H Root Beer Extract, Make Your Own Root Beer
current price $14.99

Hires Big H Root Beer Extract, Make Your Own Root Beer

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 34 reviews

Rollback, Mug Zero Sugar Soda Root Beer, 12 fl oz, 12 Count Was $7.97

Rollback
Mug Zero Sugar Soda Root Beer, 12 fl oz, 12 Count

Mug Zero Sugar Soda Root Beer, 12 fl oz, 12 Count

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 4697 reviews

Rollback, MUG Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans $6.97 Was $7.97 4.8 ¢/fl oz

Rollback
MUG Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans
current price Now $6.97, Was $7.97
4.8 ¢/fl oz

MUG Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 5673 reviews

Mug Soda Root Beer Soda Pop, 7.5 fl oz, 10 Pack Mini Cans $6.52 8.7 ¢/fl oz

Mug Soda Root Beer Soda Pop, 7.5 fl oz, 10 Pack Mini Cans
current price $6.52
8.7 ¢/fl oz

Mug Soda Root Beer Soda Pop, 7.5 fl oz, 10 Pack Mini Cans

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2213 reviews

(12 pack) AW Root Beer Powder Drink Mix, Sugar-Free, 12 Pack

(12 pack) AW Root Beer Powder Drink Mix, Sugar-Free, 12 Pack
Available in additional 3 options

(12 pack) AW Root Beer Powder Drink Mix, Sugar-Free, 12 Pack

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 262 reviews

Dad's Old Fashioned Root Beer Singles To Go, Sugar Caffeine Free and Non-Carbonated Drink Mix, Iconic On The Go Water Enhancer Mix Packets for Lunch Picnics Outdoor Beverages 3 Boxes (18 Servings) $9.99

Dad's Old Fashioned Root Beer Singles To Go, Sugar Caffeine Free and Non-Carbonated Drink Mix, Iconic On The Go Water Enhancer Mix Packets for Lunch Picnics Outdoor Beverages 3 Boxes (18 Servings)
current price $9.99

Dad's Old Fashioned Root Beer Singles To Go, Sugar Caffeine Free and Non-Carbonated Drink Mix, Iconic On The Go Water Enhancer Mix Packets for Lunch Picnics Outdoor Beverages 3 Boxes (18 Servings)

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 21 reviews

Rollback, A&W Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans Was $8.62

Rollback
A&W Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans

A&W Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 22636 reviews

SodaStream Root Beer Drink Mix, 14.9 fl oz. $9.35 Was $12.00

SodaStream Root Beer Drink Mix, 14.9 fl oz.
current price Now $9.35, Was $12.00

SodaStream Root Beer Drink Mix, 14.9 fl oz.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 515 reviews

A&W Root Beer Sugar Free Singles To Go Drink Mix By A&W-Set Of 2 ( 2 BOXES/ 12 PACKETS) $8.99

A&W Root Beer Sugar Free Singles To Go Drink Mix By A&W-Set Of 2 ( 2 BOXES/ 12 PACKETS)
current price $8.99

A&W Root Beer Sugar Free Singles To Go Drink Mix By A&W-Set Of 2 ( 2 BOXES/ 12 PACKETS)

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 104 reviews

MUG Root Beer, 355mL/12 fl. oz., Cans, 12 Pack, {Imported from Canada} $18.50

MUG Root Beer, 355mL/12 fl. oz., Cans, 12 Pack, {Imported from Canada}
current price $18.50

MUG Root Beer, 355mL/12 fl. oz., Cans, 12 Pack, {Imported from Canada}

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 195 reviews

(6 Packets) A&W Root Beer Sugar Free, On-The-Go, Caffeine Free, Powdered Drink Mix $6.49 $12.25/oz

(6 Packets) A&W Root Beer Sugar Free, On-The-Go, Caffeine Free, Powdered Drink Mix
current price $6.49
$12.25/oz

(6 Packets) A&W Root Beer Sugar Free, On-The-Go, Caffeine Free, Powdered Drink Mix

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 45 reviews

A&W Root Beer Caffeine and Sugar-Free Non-Carbonated Soda Pop Classic On-the-Go Water Drink Mix Packets for Lunch Picnics Gym Bags Backpack & Pocket - 2 BOXES (12 servings) $8.99

A&W Root Beer Caffeine and Sugar-Free Non-Carbonated Soda Pop Classic On-the-Go Water Drink Mix Packets for Lunch Picnics Gym Bags Backpack & Pocket - 2 BOXES (12 servings)
current price $8.99

A&W Root Beer Caffeine and Sugar-Free Non-Carbonated Soda Pop Classic On-the-Go Water Drink Mix Packets for Lunch Picnics Gym Bags Backpack & Pocket - 2 BOXES (12 servings)

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 40 reviews

Rollback, Barq's Root Beer Soda Pop Bottle, 2 Liters $1.82 Was $2.04 2.7 ¢/fl oz

Rollback
Barq's Root Beer Soda Pop Bottle, 2 Liters
current price Now $1.82, Was $2.04
2.7 ¢/fl oz

Barq's Root Beer Soda Pop Bottle, 2 Liters

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2887 reviews

Rollback, Barq's Root Beer Soda Pop Fridge Pack Cans, 12 fl oz, 12 Pack $6.22 Was $8.66 4.3 ¢/fl oz

Rollback
Barq's Root Beer Soda Pop Fridge Pack Cans, 12 fl oz, 12 Pack
current price Now $6.22, Was $8.66
4.3 ¢/fl oz

Barq's Root Beer Soda Pop Fridge Pack Cans, 12 fl oz, 12 Pack

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 8563 reviews

Zevia Zero Sugar, 0 Calorie Creamy Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 8 Pack $7.48 7.8 ¢/fl oz

Zevia Zero Sugar, 0 Calorie Creamy Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 8 Pack
current price $7.48
7.8 ¢/fl oz

Zevia Zero Sugar, 0 Calorie Creamy Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 8 Pack

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 16644 reviews

Barq's Zero Sugar Root Beer Soda Pop Fridge Pack Cans, 12 fl oz, 12 Pack

Barq's Zero Sugar Root Beer Soda Pop Fridge Pack Cans, 12 fl oz, 12 Pack

Barq's Zero Sugar Root Beer Soda Pop Fridge Pack Cans, 12 fl oz, 12 Pack

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2497 reviews

A&W Powder Drink Mix, Root Beer, Singles to go, Pack of 3 $9.99

A&W Powder Drink Mix, Root Beer, Singles to go, Pack of 3
current price $9.99

A&W Powder Drink Mix, Root Beer, Singles to go, Pack of 3

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 8 reviews

A&W Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 24 Pack Cans $21.45 7.4 ¢/fl oz

A&W Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 24 Pack Cans
current price $21.45
7.4 ¢/fl oz

A&W Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 24 Pack Cans

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 4291 reviews

A&W Root Beer Soda Pop, 16.9 fl oz, 6 Pack Bottles From $6.22

A&W Root Beer Soda Pop, 16.9 fl oz, 6 Pack Bottles
Available in additional 2 options
From$622

A&W Root Beer Soda Pop, 16.9 fl oz, 6 Pack Bottles

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 8751 reviews

Great Value Root Beer Soda Pop, 7.5 fl oz, 6 Pack Cans From $4.12

Great Value Root Beer Soda Pop, 7.5 fl oz, 6 Pack Cans
Available in additional 2 options
From$412

Great Value Root Beer Soda Pop, 7.5 fl oz, 6 Pack Cans

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 1086 reviews

5K+ bought since yesterday, Great Value Root Beer Soda, 2 Liter Bottle From $1.16

5K+ bought since yesterday
Great Value Root Beer Soda, 2 Liter Bottle
Available in additional 2 options
From$116

Great Value Root Beer Soda, 2 Liter Bottle

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 9357 reviews

Great Value Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans From $4.84

Great Value Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans
Available in additional 2 options
From$484

Great Value Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 9046 reviews

Bloom Nutrition Pop Prebiotic Soda, Root Beer Float, 12 fl oz, Can $2.28 19.0 ¢/fl oz

Bloom Nutrition Pop Prebiotic Soda, Root Beer Float, 12 fl oz, Can
current price $2.28
19.0 ¢/fl oz

Bloom Nutrition Pop Prebiotic Soda, Root Beer Float, 12 fl oz, Can

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 159 reviews

Dad's Old Fashioned Root Beer On the Go Powder Drink Mix Sugar-Free Low Calories Refreshing Water Enhancer for Home Office Lunch Gym Picnic Outdoor Summer BBQ Cookouts Drinks Beverages 6ct - 2 Boxes $9.99

Dad's Old Fashioned Root Beer On the Go Powder Drink Mix Sugar-Free Low Calories Refreshing Water Enhancer for Home Office Lunch Gym Picnic Outdoor Summer BBQ Cookouts Drinks Beverages 6ct - 2 Boxes
current price $9.99

Dad's Old Fashioned Root Beer On the Go Powder Drink Mix Sugar-Free Low Calories Refreshing Water Enhancer for Home Office Lunch Gym Picnic Outdoor Summer BBQ Cookouts Drinks Beverages 6ct - 2 Boxes

A&W Zero Sugar Root Beer Soda Pop, 16.9 fl oz, 6 Pack Bottles

A&W Zero Sugar Root Beer Soda Pop, 16.9 fl oz, 6 Pack Bottles
Available in additional 2 options

A&W Zero Sugar Root Beer Soda Pop, 16.9 fl oz, 6 Pack Bottles

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 11711 reviews

Sprecher Low-Cal Root Beer Soda Extract Syrup, Fire-Brewed Craft Soda Concentrate, Handcrafted Gourmet Flavor, Makes 5 Gallons, 1 Gallon Jug $42.74

Sprecher Low-Cal Root Beer Soda Extract Syrup, Fire-Brewed Craft Soda Concentrate, Handcrafted Gourmet Flavor, Makes 5 Gallons, 1 Gallon Jug
current price $42.74

Sprecher Low-Cal Root Beer Soda Extract Syrup, Fire-Brewed Craft Soda Concentrate, Handcrafted Gourmet Flavor, Makes 5 Gallons, 1 Gallon Jug

A&W Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 24 Pack Cans $15.14 5.3 ¢/fl oz

A&W Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 24 Pack Cans
current price $15.14
5.3 ¢/fl oz

A&W Root Beer Soda Pop, 12 fl oz, 24 Pack Cans

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 2973 reviews

poppi Root Beer Prebiotic Soda , 12 fl oz, 4 Pack Cans $8.18 17.0 ¢/fl oz

poppi Root Beer Prebiotic Soda , 12 fl oz, 4 Pack Cans
current price $8.18
17.0 ¢/fl oz

poppi Root Beer Prebiotic Soda , 12 fl oz, 4 Pack Cans

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 29 reviews

Dad's Old Fashioned Root Beer Drink Mix, 6 packets, 15g/0.5 oz. Box $8.25

Dad's Old Fashioned Root Beer Drink Mix, 6 packets, 15g/0.5 oz. Box
current price $8.25

Dad's Old Fashioned Root Beer Drink Mix, 6 packets, 15g/0.5 oz. Box

3.9 out of 5 stars
3.9 out of 5 Stars. 9 reviews

Mug Zero Sugar Root Beer, 12 oz can ( 24 pack ) $29.99

Mug Zero Sugar Root Beer, 12 oz can ( 24 pack )
current price $29.99

Mug Zero Sugar Root Beer, 12 oz can ( 24 pack )

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 9 reviews

Diet Mug Diet Root Beer, 12 Fl Oz, 6 Count $14.99

Diet Mug Diet Root Beer, 12 Fl Oz, 6 Count
current price $14.99

Diet Mug Diet Root Beer, 12 Fl Oz, 6 Count

Dad's Old Fashioned Root Beer Singles To Go, Sugar Caffeine Free and Non-Carbonated Drink Mix, Iconic On The Go Water Enhancer Mix Packets for Lunch Picnics Outdoor Beverages 2 Boxes (12 Servings) $10.67

Dad's Old Fashioned Root Beer Singles To Go, Sugar Caffeine Free and Non-Carbonated Drink Mix, Iconic On The Go Water Enhancer Mix Packets for Lunch Picnics Outdoor Beverages 2 Boxes (12 Servings)
current price $10.67

Dad's Old Fashioned Root Beer Singles To Go, Sugar Caffeine Free and Non-Carbonated Drink Mix, Iconic On The Go Water Enhancer Mix Packets for Lunch Picnics Outdoor Beverages 2 Boxes (12 Servings)

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 4 reviews

Rollback, Bloom Nutrition Pop Prebiotic Soda, Root Beer Float, 12 fl oz, 4 Pack Cans $7.48 Was $8.48 15.6 ¢/fl oz

Rollback
Bloom Nutrition Pop Prebiotic Soda, Root Beer Float, 12 fl oz, 4 Pack Cans
current price Now $7.48, Was $8.48
15.6 ¢/fl oz

Bloom Nutrition Pop Prebiotic Soda, Root Beer Float, 12 fl oz, 4 Pack Cans

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 219 reviews

A&W Root Beer Float Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans $21.55 15.0 ¢/fl oz

A&W Root Beer Float Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans
current price $21.55
15.0 ¢/fl oz

A&W Root Beer Float Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 138 reviews

Dad's Old Fashioned Root Beer Drink Mix, 2-Count Box $9.88

Dad's Old Fashioned Root Beer Drink Mix, 2-Count Box
current price $9.88

Dad's Old Fashioned Root Beer Drink Mix, 2-Count Box

3.9 out of 5 stars
3.9 out of 5 Stars. 9 reviews

Stiller's Root Beer Natural Soda 12 fl oz Can $5.63 46.9 ¢/fl oz

Stiller's Root Beer Natural Soda 12 fl oz Can
current price $5.63
46.9 ¢/fl oz

Stiller's Root Beer Natural Soda 12 fl oz Can

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 49 reviews

Shank's Root Beer Extract, 4 fl oz From $9.99

Shank's Root Beer Extract, 4 fl oz
Available in additional 6 options
From$999

Shank's Root Beer Extract, 4 fl oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 28 reviews

A&W Root Beer Float Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans $19.99 13.9 ¢/fl oz

A&W Root Beer Float Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans
current price $19.99
13.9 ¢/fl oz

A&W Root Beer Float Soda Pop, 12 fl oz, 12 Pack Cans

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 76 reviews

A&W Zero Sugar Root Beer Soda Pop, 2 L, Bottle $3.12 4.6 ¢/fl oz

A&W Zero Sugar Root Beer Soda Pop, 2 L, Bottle
current price $3.12
4.6 ¢/fl oz

A&W Zero Sugar Root Beer Soda Pop, 2 L, Bottle

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3040 reviews

A&W Root Beer Caffeine/Sugar Free Classic On-the-Go Drink Mix Packets - 4 Pk (18 ct) $10.99

A&W Root Beer Caffeine/Sugar Free Classic On-the-Go Drink Mix Packets - 4 Pk (18 ct)
current price $10.99

A&W Root Beer Caffeine/Sugar Free Classic On-the-Go Drink Mix Packets - 4 Pk (18 ct)

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 19 reviews

Other options to consider

View all

Related Products