Sort by|

Wasa Bread

Uses item details. Price when purchased online

Overall pick, Wasa Multi Grain Crispbread, Multigrain Crackers, Non-GMO Ingredients, Fat Free, 9.7 oz From $3.97

Overall pick
Wasa Multi Grain Crispbread, Multigrain Crackers, Non-GMO Ingredients, Fat Free, 9.7 oz
Available in additional 3 options
From$397

Wasa Multi Grain Crispbread, Multigrain Crackers, Non-GMO Ingredients, Fat Free, 9.7 oz

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 1872 reviews

Wasa Gluten Free Sesame and Sea Salt Swedish Crispbread 6.1 oz $9.40 $1.54/oz

Wasa Gluten Free Sesame and Sea Salt Swedish Crispbread 6.1 oz
current price $9.40
$1.54/oz

Wasa Gluten Free Sesame and Sea Salt Swedish Crispbread 6.1 oz

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 32 reviews

Wasa® Light Rye Swedish Crispbread 9.5 oz From $8.39

Wasa® Light Rye Swedish Crispbread 9.5 oz
Available in additional 6 options
From$839

Wasa® Light Rye Swedish Crispbread 9.5 oz

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 101 reviews

Wasa Sesame & Sea Salt Flatbread Thins, 6.7 Oz. From $8.50

Wasa Sesame & Sea Salt Flatbread Thins, 6.7 Oz.
Available in additional 6 options
From$850

Wasa Sesame & Sea Salt Flatbread Thins, 6.7 Oz.

4.1 out of 5 stars
4.1 out of 5 Stars. 35 reviews

Wasa Gluten-Free Original Crispbread, 5.4 Oz

Wasa Gluten-Free Original Crispbread, 5.4 Oz

Wasa Gluten-Free Original Crispbread, 5.4 Oz

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 6 reviews

Wasa Crispbread Variety 4-Pack: Multi Grain, Whole Grain, Lite Rye & Sourdough $24.26

Wasa Crispbread Variety 4-Pack: Multi Grain, Whole Grain, Lite Rye & Sourdough
current price $24.26

Wasa Crispbread Variety 4-Pack: Multi Grain, Whole Grain, Lite Rye & Sourdough

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 34 reviews

WASA - Light Rye Whole Grain Crispbread - 9.5 OZ, Case of 12 $47.86

WASA - Light Rye Whole Grain Crispbread - 9.5 OZ, Case of 12
current price $47.86

WASA - Light Rye Whole Grain Crispbread - 9.5 OZ, Case of 12

(12 pack) (12 Pack) Wasa Crispbread, Sourdough Rye, 9.7 Oz. $52.50

(12 pack) (12 Pack) Wasa Crispbread, Sourdough Rye, 9.7 Oz.
current price $52.50

(12 pack) (12 Pack) Wasa Crispbread, Sourdough Rye, 9.7 Oz.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 3 reviews

Wasa Flatbread, Whole Grain Crispbread, Light Rye, 9.5 oz Pack of 2 $13.49

Wasa Flatbread, Whole Grain Crispbread, Light Rye, 9.5 oz Pack of 2
current price $13.49

Wasa Flatbread, Whole Grain Crispbread, Light Rye, 9.5 oz Pack of 2

(12 Pack) Wasa Crispbread Multigrain Whole Grain Crackers, 9.7 Oz $44.10

(12 Pack) Wasa Crispbread Multigrain Whole Grain Crackers, 9.7 Oz
current price $44.10

(12 Pack) Wasa Crispbread Multigrain Whole Grain Crackers, 9.7 Oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Wasa Crispbread Whole Grain 9.2 oz Pack of 3 $25.99 Was $29.99

Wasa Crispbread Whole Grain 9.2 oz Pack of 3
current price Now $25.99, Was $29.99

Wasa Crispbread Whole Grain 9.2 oz Pack of 3

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Wasa Flatbread, Whole Grain Crispbread, Light Rye, 9.5 oz Pack of 3 $19.29 Was $23.92

Wasa Flatbread, Whole Grain Crispbread, Light Rye, 9.5 oz Pack of 3
current price Now $19.29, Was $23.92

Wasa Flatbread, Whole Grain Crispbread, Light Rye, 9.5 oz Pack of 3

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Wasa Multi Grain Whole Grain Crispbread, 9.7oz (Pack of 3) $18.70

Wasa Multi Grain Whole Grain Crispbread, 9.7oz (Pack of 3)
current price $18.70

Wasa Multi Grain Whole Grain Crispbread, 9.7oz (Pack of 3)

Wasa Crisp'n Light 7 Grain Cracker Bread, 4.9 Ounce - Pack Of 10 $44.62

Wasa Crisp'n Light 7 Grain Cracker Bread, 4.9 Ounce - Pack Of 10
current price $44.62

Wasa Crisp'n Light 7 Grain Cracker Bread, 4.9 Ounce - Pack Of 10

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 4 reviews

Wasa, Sesame Flatbread, 200 gr $37.80

Wasa, Sesame Flatbread, 200 gr
current price $37.80

Wasa, Sesame Flatbread, 200 gr

Wasa Gluten-Laktosfritt (Gluten/Lactose) Free Rice Corn Crispbread 250g $41.60

Wasa Gluten-Laktosfritt (Gluten/Lactose) Free Rice Corn Crispbread 250g
current price $41.60

Wasa Gluten-Laktosfritt (Gluten/Lactose) Free Rice Corn Crispbread 250g

WASA - Healthy Sourdough Rye Crispbread Snack - 9.7 oz, Case of 12 $55.00 Was $75.22

WASA - Healthy Sourdough Rye Crispbread Snack - 9.7 oz, Case of 12
current price Now $55.00, Was $75.22

WASA - Healthy Sourdough Rye Crispbread Snack - 9.7 oz, Case of 12

Wasa Crispbread - Crispbread Thin Rye 100 - Case of 12 - 8.6 OZ $50.80 Was $70.99

Wasa Crispbread - Crispbread Thin Rye 100 - Case of 12 - 8.6 OZ
current price Now $50.80, Was $70.99

Wasa Crispbread - Crispbread Thin Rye 100 - Case of 12 - 8.6 OZ

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Wasa Crispbread Light Rye - Case Of 12 - 9.5 Oz. $47.86 Was $53.49

Wasa Crispbread Light Rye - Case Of 12 - 9.5 Oz.
current price Now $47.86, Was $53.49

Wasa Crispbread Light Rye - Case Of 12 - 9.5 Oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews

Wasa Flax Poppyseed Rye Crispbread 8.6 oz (Pack Of 12) $71.99

Wasa Flax Poppyseed Rye Crispbread 8.6 oz (Pack Of 12)
current price $71.99

Wasa Flax Poppyseed Rye Crispbread 8.6 oz (Pack Of 12)

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews

Wasa Flatbread, Whole Grain Crispbread, Light Rye, 9.5 oz Pack of 4 $17.92

Wasa Flatbread, Whole Grain Crispbread, Light Rye, 9.5 oz Pack of 4
current price $17.92

Wasa Flatbread, Whole Grain Crispbread, Light Rye, 9.5 oz Pack of 4

Wasa Crispbread Gluten Free Original 5.4 oz Pack of 3 $16.39 Was $22.29

Wasa Crispbread Gluten Free Original 5.4 oz Pack of 3
current price Now $16.39, Was $22.29

Wasa Crispbread Gluten Free Original 5.4 oz Pack of 3

Wasa Crispbread Gluten Free Original -- 5.4 oz Pack of 2 $14.99

Wasa Crispbread Gluten Free Original -- 5.4 oz Pack of 2
current price $14.99

Wasa Crispbread Gluten Free Original -- 5.4 oz Pack of 2

(10 pack) (10 Pack) Wasa Crispbread Crispbread, 6.1 Oz $57.09 Was $74.99

(10 pack) (10 Pack) Wasa Crispbread Crispbread, 6.1 Oz
current price Now $57.09, Was $74.99

(10 pack) (10 Pack) Wasa Crispbread Crispbread, 6.1 Oz

Wasa Crispbread Light Rye - Case of 12 - 9.5 oz. $47.86

Wasa Crispbread Light Rye - Case of 12 - 9.5 oz.
current price $47.86

Wasa Crispbread Light Rye - Case of 12 - 9.5 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews

Wasa Sourdough Rye - 9.7 ounce each -- 12 per case. $59.53

Wasa Sourdough Rye - 9.7 ounce each -- 12 per case.
current price $59.53

Wasa Sourdough Rye - 9.7 ounce each -- 12 per case.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews

Pack of 10, Wasa Rosemary & Sea Salt Flatbread Thins, 6.7 oz $34.14

Pack of 10, Wasa Rosemary & Sea Salt Flatbread Thins, 6.7 oz
current price $34.14

Pack of 10, Wasa Rosemary & Sea Salt Flatbread Thins, 6.7 oz

Wasa Crispbread Gluten Free Original 5.4 oz Pack of 4 $22.39

Wasa Crispbread Gluten Free Original 5.4 oz Pack of 4
current price $22.39

Wasa Crispbread Gluten Free Original 5.4 oz Pack of 4

Wasa Flatbread, Whole Grain Crispbread, Light Rye, 9.5 oz $6.48 Was $10.82

Wasa Flatbread, Whole Grain Crispbread, Light Rye, 9.5 oz
current price Now $6.48, Was $10.82

Wasa Flatbread, Whole Grain Crispbread, Light Rye, 9.5 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Wasa Swedish Style Thin Rye Crispbread Cracker 8.6 oz $7.79

Wasa Swedish Style Thin Rye Crispbread Cracker 8.6 oz
current price $7.79

Wasa Swedish Style Thin Rye Crispbread Cracker 8.6 oz

3.7 out of 5 stars
3.7 out of 5 Stars. 6 reviews

Wasa Flatbread Thins Crackers, Sesame and Sea Salt, 6.7 Ounce $5.69

Wasa Flatbread Thins Crackers, Sesame and Sea Salt, 6.7 Ounce
current price $5.69

Wasa Flatbread Thins Crackers, Sesame and Sea Salt, 6.7 Ounce

Wasa Crispbread Gluten Free Sesame & Sea Salt 6.1 oz Pack of 3 $13.49

Wasa Crispbread Gluten Free Sesame & Sea Salt 6.1 oz Pack of 3
current price $13.49

Wasa Crispbread Gluten Free Sesame & Sea Salt 6.1 oz Pack of 3

Wasa Crispbread Gluten Free Original 5.4 oz $6.49

Wasa Crispbread Gluten Free Original 5.4 oz
current price $6.49

Wasa Crispbread Gluten Free Original 5.4 oz

Wasa Swedish Style Thins Rosemary & Sea Salt Flatbread 6.7 oz

Wasa Swedish Style Thins Rosemary & Sea Salt Flatbread 6.7 oz

Wasa Swedish Style Thins Rosemary & Sea Salt Flatbread 6.7 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 19 reviews

coming soon

coming soon

coming soon

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews

(Pack of 12) Wasa Crispbread Multi Grain 9.7 oz

(Pack of 12) Wasa Crispbread Multi Grain 9.7 oz

(Pack of 12) Wasa Crispbread Multi Grain 9.7 oz

Wasa Crispbread Multigrain 9.7 oz Pack of 2

Wasa Crispbread Multigrain 9.7 oz Pack of 2

Wasa Crispbread Multigrain 9.7 oz Pack of 2

Wasa Light Rye Crisp Brd - 9.5 ounce each -- 12 per case.

Wasa Light Rye Crisp Brd - 9.5 ounce each -- 12 per case.

Wasa Light Rye Crisp Brd - 9.5 ounce each -- 12 per case.

Wasa Crispn Light 7 AIF9 Grains Crispbread, 4.9 oz (Pack of 4), Crackers, Non-GMO Ingredients, 7 Grain Blend, 20 Calories per Slice

Wasa Crispn Light 7 AIF9 Grains Crispbread, 4.9 oz (Pack of 4), Crackers, Non-GMO Ingredients, 7 Grain Blend, 20 Calories per Slice

Wasa Crispn Light 7 AIF9 Grains Crispbread, 4.9 oz (Pack of 4), Crackers, Non-GMO Ingredients, 7 Grain Blend, 20 Calories per Slice

Wasa® Whole Grain Swedish Crispbread Crackers 9.2 oz

Wasa® Whole Grain Swedish Crispbread Crackers 9.2 oz

Wasa® Whole Grain Swedish Crispbread Crackers 9.2 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 38 reviews

Other options to consider

Wasa 2420211 9.4 oz Cinnamon Crisp Creations, Large Round Crackers for Snacking $10.00

Wasa 2420211 9.4 oz Cinnamon Crisp Creations, Large Round Crackers for Snacking
current price $10.00

Wasa 2420211 9.4 oz Cinnamon Crisp Creations, Large Round Crackers for Snacking

Wasa Thins Sesame & Sea Salt -- 6.7 oz Pack of 4 $17.39

Wasa Thins Sesame & Sea Salt -- 6.7 oz Pack of 4
current price $17.39

Wasa Thins Sesame & Sea Salt -- 6.7 oz Pack of 4

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews

Wasa 7 Grain Lg Crisp Cracker 4.9 Oz -Pack of 10 $29.20 Was $51.22

Wasa 7 Grain Lg Crisp Cracker 4.9 Oz -Pack of 10
current price Now $29.20, Was $51.22

Wasa 7 Grain Lg Crisp Cracker 4.9 Oz -Pack of 10

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Josephs Low Net Carb Flax Lavash Bread, 1 Pack, 4 Count $3.27 36.3 ¢/oz

Josephs Low Net Carb Flax Lavash Bread, 1 Pack, 4 Count
current price $3.27
36.3 ¢/oz

Josephs Low Net Carb Flax Lavash Bread, 1 Pack, 4 Count

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 1226 reviews

Ryvita Crackerbread 200G, Imported from Britain $29.98

Ryvita Crackerbread 200G, Imported from Britain
current price $29.98

Ryvita Crackerbread 200G, Imported from Britain

VALLEY LAHVOSH 4.5 oz. Original 2 in. Round Crackerbread $54.77

VALLEY LAHVOSH  4.5 oz. Original 2 in. Round Crackerbread
current price $54.77

VALLEY LAHVOSH 4.5 oz. Original 2 in. Round Crackerbread

Valley Lahvosh Baking Co. Round Original Crackerbread, 4246900 (2956491) $73.51

Valley Lahvosh Baking Co. Round Original Crackerbread, 4246900 (2956491)
current price $73.51

Valley Lahvosh Baking Co. Round Original Crackerbread, 4246900 (2956491)

fu:di Low Carb Norwegian Seeded Crispbread, Original, 144g $32.42

fu:di Low Carb Norwegian Seeded Crispbread, Original, 144g
current price $32.42

fu:di Low Carb Norwegian Seeded Crispbread, Original, 144g

fu:di Norwegian Seeded Crispbread, Original, 8 Pack x 144g $79.12

fu:di Norwegian Seeded Crispbread, Original, 8 Pack x 144g
current price $79.12

fu:di Norwegian Seeded Crispbread, Original, 8 Pack x 144g

Finn Crisp Crispbread - Caraway - 7 Oz - Case Of 9 $60.66

Finn Crisp Crispbread - Caraway - 7 Oz - Case Of 9
current price $60.66

Finn Crisp Crispbread - Caraway - 7 Oz - Case Of 9

Siljans Crispbread, 14 oz, 3 pack $25.99

Siljans Crispbread, 14 oz, 3 pack
current price $25.99

Siljans Crispbread, 14 oz, 3 pack

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 12 reviews

Ryvita Original Crispbread 200g (pack of 12) $116.95

Ryvita Original Crispbread 200g (pack of 12)
current price $116.95

Ryvita Original Crispbread 200g (pack of 12)

Absolutely Gluten Free Flatbread Original, 5.29oz From $4.97

Absolutely Gluten Free Flatbread Original, 5.29oz
Available in additional 6 options
From$497

Absolutely Gluten Free Flatbread Original, 5.29oz

3.6 out of 5 stars
3.6 out of 5 Stars. 70 reviews

Riega Foods Le Pain Des Fleurs Crispbread, 4.4 oz $58.73

Riega Foods Le Pain Des Fleurs  Crispbread, 4.4 oz
current price $58.73

Riega Foods Le Pain Des Fleurs Crispbread, 4.4 oz

Tesco Three Seed Protein Crispbread 180g, Imported from Britain $29.98

Tesco Three Seed Protein Crispbread 180g, Imported from Britain
current price $29.98

Tesco Three Seed Protein Crispbread 180g, Imported from Britain

Cel Ent GG Crispbread, 3.5 oz $9.90

Cel Ent GG  Crispbread, 3.5 oz
current price $9.90

Cel Ent GG Crispbread, 3.5 oz

Absolutely Gluten Free Flatbread Original, 5.29 Oz $10.00 $1.89/oz

Absolutely Gluten Free Flatbread Original, 5.29 Oz
current price $10.00
$1.89/oz

Absolutely Gluten Free Flatbread Original, 5.29 Oz

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 6 reviews

Sigdal Bakeri Herbs and Sea Salt, Wholegrain Crispbread, 8.29oz (Pack of 4) $26.99

Sigdal Bakeri Herbs and Sea Salt, Wholegrain Crispbread, 8.29oz (Pack of 4)
current price $26.99

Sigdal Bakeri Herbs and Sea Salt, Wholegrain Crispbread, 8.29oz (Pack of 4)

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Peter's Yard Sourdough British Crispbread, One Pack Each of Original and Wholegrain Varieties, 125g. $42.99

Peter's Yard Sourdough  British Crispbread, One Pack Each of Original and Wholegrain Varieties, 125g.
current price $42.99

Peter's Yard Sourdough British Crispbread, One Pack Each of Original and Wholegrain Varieties, 125g.

Le Pain des Fleurs 150g (Packet Of 6) Organic Chestnut Crispbread Gluten Free, Vegan, Wheat Free Light & Crisp Texture No Added Sugar Source of Fibre $63.54

Le Pain des Fleurs 150g (Packet Of 6) Organic Chestnut Crispbread  Gluten Free, Vegan, Wheat Free  Light & Crisp Texture  No Added Sugar  Source of Fibre
current price $63.54

Le Pain des Fleurs 150g (Packet Of 6) Organic Chestnut Crispbread Gluten Free, Vegan, Wheat Free Light & Crisp Texture No Added Sugar Source of Fibre

Le Pain Des Fleurs Organic Crisp Bread Buckwheat, 4.41 oz $10.99 $2.49/oz

Le Pain Des Fleurs Organic Crisp Bread Buckwheat, 4.41 oz
current price $10.99
$2.49/oz

Le Pain Des Fleurs Organic Crisp Bread Buckwheat, 4.41 oz

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 8 reviews

Tesco Black Pepper Sourdough Crispbread 180g, Imported from Britain $24.84

Tesco Black Pepper Sourdough Crispbread 180g, Imported from Britain
current price $24.84

Tesco Black Pepper Sourdough Crispbread 180g, Imported from Britain

Le Pain des Fleurs 6 x 150g Organic Buckwheat Crispbread Gluten-Free, No Salt, No Added Sugar, High in Fiber, Vegan Friendly Clean, Plant-Based Snack $60.82

Le Pain des Fleurs 6 x 150g Organic Buckwheat Crispbread  Gluten-Free, No Salt, No Added Sugar, High in Fiber, Vegan Friendly  Clean, Plant-Based Snack
current price $60.82

Le Pain des Fleurs 6 x 150g Organic Buckwheat Crispbread Gluten-Free, No Salt, No Added Sugar, High in Fiber, Vegan Friendly Clean, Plant-Based Snack

Ryvita Crackerbread Original 125g (pack of 8) $48.37

Ryvita Crackerbread Original 125g (pack of 8)
current price $48.37

Ryvita Crackerbread Original 125g (pack of 8)

TJs Gluten Fee Norwegian Crispbread 7.55 Oz (2 pack) $24.90

TJs Gluten Fee Norwegian Crispbread 7.55 Oz (2 pack)
current price $24.90

TJs Gluten Fee Norwegian Crispbread 7.55 Oz (2 pack)

Tesco Cheese & Pumpkin Sourdough Crispbread 180g, Imported from Britain $29.98

Tesco Cheese & Pumpkin Sourdough Crispbread 180g, Imported from Britain
current price $29.98

Tesco Cheese & Pumpkin Sourdough Crispbread 180g, Imported from Britain

Trader Joe's Gluten Free Norwegian Crispbread - 4 Pack $31.99

Trader Joe's Gluten Free Norwegian Crispbread - 4 Pack
current price $31.99

Trader Joe's Gluten Free Norwegian Crispbread - 4 Pack

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Beetroot crispbreads with mixed seeds 200g (Pack of 2) $31.62

Beetroot crispbreads with mixed seeds 200g (Pack of 2)
current price $31.62

Beetroot crispbreads with mixed seeds 200g (Pack of 2)

Josephs Heart Friendly Whole Wheat Pita Bread, 5 Count 7 Oz, Shelf Stable $3.27 46.7 ¢/oz

Josephs Heart Friendly Whole Wheat Pita Bread, 5 Count 7 Oz, Shelf Stable
current price $3.27
46.7 ¢/oz

Josephs Heart Friendly Whole Wheat Pita Bread, 5 Count 7 Oz, Shelf Stable

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 624 reviews

Le Pain des Fleurs Organic Crispbread, Chestnut | Gluten Free, Kosher, Vegan 6 Pack (5.3 oz each) $35.98 Was $39.98

Le Pain des Fleurs Organic Crispbread, Chestnut | Gluten Free, Kosher, Vegan  6 Pack (5.3 oz each)
current price Now $35.98, Was $39.98

Le Pain des Fleurs Organic Crispbread, Chestnut | Gluten Free, Kosher, Vegan 6 Pack (5.3 oz each)

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews

Ryvita Dark Rye Crispbread 200g (pack of 12) $116.95

Ryvita Dark Rye Crispbread 200g (pack of 12)
current price $116.95

Ryvita Dark Rye Crispbread 200g (pack of 12)

Le Pain des Fleurs Organic Crispbread, Buckwheat | Gluten Free, Kosher, Vegan 6 Pack (5.3 oz each) $35.98 Was $39.98

Le Pain des Fleurs Organic Crispbread, Buckwheat | Gluten Free, Kosher, Vegan  6 Pack (5.3 oz each)
current price Now $35.98, Was $39.98

Le Pain des Fleurs Organic Crispbread, Buckwheat | Gluten Free, Kosher, Vegan 6 Pack (5.3 oz each)

3.9 out of 5 stars
3.9 out of 5 Stars. 11 reviews

Trader Joe's Gluten Free Norwegian Crispbread - Healthy Seeded Snack | 7.55 oz $13.48

Trader Joe's Gluten Free Norwegian Crispbread - Healthy Seeded Snack | 7.55 oz
current price $13.48

Trader Joe's Gluten Free Norwegian Crispbread - Healthy Seeded Snack | 7.55 oz

3.5 out of 5 stars
3.5 out of 5 Stars. 8 reviews

Related Products