Sort by|

Mega Worm

Uses item details. Price when purchased online

Soft Fishing Worm 3" Watermelon Red Flake Senko Style Lures From $43.98

Soft Fishing Worm 3" Watermelon Red Flake Senko Style Lures
Green Pumpkin Flake-3", variant on Soft Fishing Worm 3" Watermelon Red Flake Senko Style Lures
Watermelon Red Flake-3", variant on Soft Fishing Worm 3" Watermelon Red Flake Senko Style Lures
Black Blue Flake-4", variant on Soft Fishing Worm 3" Watermelon Red Flake Senko Style Lures
Green Pumpkin Flake-4", variant on Soft Fishing Worm 3" Watermelon Red Flake Senko Style Lures
From$4398

Soft Fishing Worm 3" Watermelon Red Flake Senko Style Lures

Soft Fishing Worm Senko Style Lures Rainbow Trout 4" From $43.98

Soft Fishing Worm Senko Style Lures Rainbow Trout 4"
Green Pumpkin Flake-3", variant on Soft Fishing Worm Senko Style Lures Rainbow Trout 4"
Watermelon Red Flake-3", variant on Soft Fishing Worm Senko Style Lures Rainbow Trout 4"
Green Pumpkin Flake-4", variant on Soft Fishing Worm Senko Style Lures Rainbow Trout 4"
Rainbow Trout-4", variant on Soft Fishing Worm Senko Style Lures Rainbow Trout 4"
From$4398

Soft Fishing Worm Senko Style Lures Rainbow Trout 4"

Other options to consider

DMF Bait Big Red Worms Bait, 30 Count $3.48 11.6 ¢/ea

DMF Bait Big Red Worms Bait, 30 Count
current price $3.48
11.6 ¢/ea

DMF Bait Big Red Worms Bait, 30 Count

3.7 out of 5 stars
3.7 out of 5 Stars. 53 reviews

Best seller, Yamamoto Senko Soft Plastic Worm 5'' – Green Pumpkin Magic From $4.97

Best seller
Yamamoto Senko Soft Plastic Worm 5'' – Green Pumpkin Magic
BLACK, variant on Yamamoto Senko Soft Plastic Worm 5'' – Green Pumpkin Magic
Black Sopper, variant on Yamamoto Senko Soft Plastic Worm 5'' – Green Pumpkin Magic
Chartreuse Black Flake, Grn Pumpkin Green & Purple, Blue Craw, Watermelon, Motor Oil Red, variant on Yamamoto Senko Soft Plastic Worm 5'' – Green Pumpkin Magic
Emerald, variant on Yamamoto Senko Soft Plastic Worm 5'' – Green Pumpkin Magic
From$497

Yamamoto Senko Soft Plastic Worm 5'' – Green Pumpkin Magic

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 312 reviews

Culprit Original Worm 7.5", Black $4.97 $24.85/oz

Culprit Original Worm 7.5", Black
current price $4.97
$24.85/oz

Culprit Original Worm 7.5", Black

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 11 reviews

Best seller, Berkley PowerBait® Power Worm Fishing Bait, Tequila Sunrise, 7in From $3.66

Best seller
Berkley PowerBait® Power Worm Fishing Bait, Tequila Sunrise, 7in
"Pumpkinseed", variant on Berkley PowerBait® Power Worm Fishing Bait, Tequila Sunrise, 7in
Black, variant on Berkley PowerBait® Power Worm Fishing Bait, Tequila Sunrise, 7in
Black Blue Fleck, variant on Berkley PowerBait® Power Worm Fishing Bait, Tequila Sunrise, 7in
Black Grape, variant on Berkley PowerBait® Power Worm Fishing Bait, Tequila Sunrise, 7in
From$366

Berkley PowerBait® Power Worm Fishing Bait, Tequila Sunrise, 7in

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 134 reviews

Megabass Super-Z2

Megabass Super-Z2
GP Spawn Killer, variant on Megabass Super-Z2
Gillkko, variant on Megabass Super-Z2
Mat Craw II, variant on Megabass Super-Z2
PM Hot Gill II, variant on Megabass Super-Z2

Megabass Super-Z2

Zoom Mag II 9'' worm California 420 $10.57

Zoom Mag II 9'' worm California 420
current price $10.57

Zoom Mag II 9'' worm California 420

X-Zone 5.5" Mega Swammer (4 Pk)

X-Zone 5.5" Mega Swammer (4 Pk)
Electric Shad, variant on X-Zone 5.5" Mega Swammer (4 Pk)
Green Pumpkin Blue Flake, variant on X-Zone 5.5" Mega Swammer (4 Pk)

X-Zone 5.5" Mega Swammer (4 Pk)

Best seller, Culprit 7.5" Original Worm Red Shad, 18 Count From $4.97

Best seller
Culprit 7.5" Original Worm Red Shad, 18 Count
Available in additional 2 options
From$497

Culprit 7.5" Original Worm Red Shad, 18 Count

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 37 reviews

X Zone Fishing Lure 22309 5.5" Pro Series Mega Swammer 309 4 Per Bag $10.68

X Zone Fishing Lure 22309 5.5" Pro Series Mega Swammer 309 4 Per Bag
current price $10.68

X Zone Fishing Lure 22309 5.5" Pro Series Mega Swammer 309 4 Per Bag

Zoom U-Tale 6'' Cotton Candy/Chart 20pk From $4.97

Zoom U-Tale 6'' Cotton Candy/Chart 20pk
Cotton Candy/Chart, variant on Zoom U-Tale 6'' Cotton Candy/Chart 20pk
Pumpkin, variant on Zoom U-Tale 6'' Cotton Candy/Chart 20pk
From$497

Zoom U-Tale 6'' Cotton Candy/Chart 20pk

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 22 reviews

Culprit 7.5" Original Worm, Crawdad 18 Count

Culprit 7.5" Original Worm, Crawdad 18 Count

Culprit 7.5" Original Worm, Crawdad 18 Count

4.9 out of 5 stars
4.9 out of 5 Stars. 16 reviews

Culprit 7.5" Original Worm June Bug, 18 Count $4.97 66.3 ¢/in

Culprit 7.5" Original Worm June Bug, 18 Count
current price $4.97
66.3 ¢/in

Culprit 7.5" Original Worm June Bug, 18 Count

4.9 out of 5 stars
4.9 out of 5 Stars. 26 reviews

Culprit 7.5" Original Worm, Pumpkin Seed, 18 Count

Culprit 7.5" Original Worm, Pumpkin Seed, 18 Count

Culprit 7.5" Original Worm, Pumpkin Seed, 18 Count

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 10 reviews

Zoom Mag U-Tale 7.5'' Watermelon Seed 15pk

Zoom Mag U-Tale 7.5'' Watermelon Seed 15pk
Cranberry, variant on Zoom Mag U-Tale 7.5'' Watermelon Seed 15pk
Red, variant on Zoom Mag U-Tale 7.5'' Watermelon Seed 15pk
Watermelon Red 15pk, variant on Zoom Mag U-Tale 7.5'' Watermelon Seed 15pk
Watermelon Seed, variant on Zoom Mag U-Tale 7.5'' Watermelon Seed 15pk

Zoom Mag U-Tale 7.5'' Watermelon Seed 15pk

Culprit 7.5" Original Worm, Grape/Red Tail $4.97

Culprit 7.5" Original Worm, Grape/Red Tail
current price $4.97

Culprit 7.5" Original Worm, Grape/Red Tail

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 7 reviews

Zoom Magnum Trick Worm 7'' Black 8pk $9.44 Was $12.55 $1.18/ea

Zoom Magnum Trick Worm 7'' Black 8pk
current price Now $9.44, Was $12.55
$1.18/ea

Zoom Magnum Trick Worm 7'' Black 8pk

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Best seller, Culprit Original Worm 7.5'' Fire and Ice 18 Count $4.97 66.3 ¢/in

Best seller
Culprit Original Worm 7.5'' Fire and Ice  18 Count
current price $4.97
66.3 ¢/in

Culprit Original Worm 7.5'' Fire and Ice 18 Count

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 54 reviews

Best seller, Berkley PowerBait Trout Fishing Dough Bait From $4.19

Best seller
Berkley PowerBait Trout Fishing Dough Bait
Assorted, variant on Berkley PowerBait Trout Fishing Dough Bait
Captain America, variant on Berkley PowerBait Trout Fishing Dough Bait
Chartreuse, variant on Berkley PowerBait Trout Fishing Dough Bait
Fluorescent Orange, variant on Berkley PowerBait Trout Fishing Dough Bait
From$419

Berkley PowerBait Trout Fishing Dough Bait

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 336 reviews

Gary Yamamoto Custom Baits 5" Senko Worm, Peanut Butter From $7.04

Gary Yamamoto Custom Baits 5" Senko Worm, Peanut Butter
Amber Lam, variant on Gary Yamamoto Custom Baits 5" Senko Worm, Peanut Butter
Black, variant on Gary Yamamoto Custom Baits 5" Senko Worm, Peanut Butter
Black Blue Lam, variant on Gary Yamamoto Custom Baits 5" Senko Worm, Peanut Butter
Blank, variant on Gary Yamamoto Custom Baits 5" Senko Worm, Peanut Butter
From$704

Gary Yamamoto Custom Baits 5" Senko Worm, Peanut Butter

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 211 reviews

Missile Baits Magic Worm

Missile Baits Magic Worm
Alabama Bream, variant on Missile Baits Magic Worm
Bleeding Shad, variant on Missile Baits Magic Worm
Blueback Secret, variant on Missile Baits Magic Worm
Bruiser Flash, variant on Missile Baits Magic Worm

Missile Baits Magic Worm

Zoom Trick Worm 6.5'' Pumpkin 20pk From $5.99

Zoom Trick Worm 6.5'' Pumpkin 20pk
Banana Seed, variant on Zoom Trick Worm 6.5'' Pumpkin 20pk
Big Texan, variant on Zoom Trick Worm 6.5'' Pumpkin 20pk
Black Red Glitter, variant on Zoom Trick Worm 6.5'' Pumpkin 20pk
Black Ruby, variant on Zoom Trick Worm 6.5'' Pumpkin 20pk
From$599

Zoom Trick Worm 6.5'' Pumpkin 20pk

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 37 reviews

Berkley PowerBait® MaxScent Kingtail Worm Bait From $5.50

Berkley PowerBait® MaxScent Kingtail Worm Bait
Blue Fleck, variant on Berkley PowerBait® MaxScent Kingtail Worm Bait
Green Pumpkin, variant on Berkley PowerBait® MaxScent Kingtail Worm Bait
Green Pumpkin Magic, variant on Berkley PowerBait® MaxScent Kingtail Worm Bait
Plum Apple, variant on Berkley PowerBait® MaxScent Kingtail Worm Bait
From$550

Berkley PowerBait® MaxScent Kingtail Worm Bait

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews

100+ bought since yesterday, DMF Bait Co. Live Canadian Night Crawlers, Fish Bait, 18 Ct.

100+ bought since yesterday
DMF Bait Co. Live Canadian Night Crawlers, Fish Bait, 18 Ct.

DMF Bait Co. Live Canadian Night Crawlers, Fish Bait, 18 Ct.

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 1285 reviews

Zoom Magnum Trick Worm 7'' Green Pumpkin 8pk

Zoom Magnum Trick Worm 7'' Green Pumpkin 8pk
Brown, variant on Zoom Magnum Trick Worm 7'' Green Pumpkin 8pk
Cranberry, variant on Zoom Magnum Trick Worm 7'' Green Pumpkin 8pk
Green Pumpkin, variant on Zoom Magnum Trick Worm 7'' Green Pumpkin 8pk
Motoroil, variant on Zoom Magnum Trick Worm 7'' Green Pumpkin 8pk

Zoom Magnum Trick Worm 7'' Green Pumpkin 8pk

Yamamoto Shad Shape Floater 5'' Grn Pumpkin/Blk Flk 8pk

Yamamoto Shad Shape Floater 5'' Grn Pumpkin/Blk Flk 8pk
Baby Bass, variant on Yamamoto Shad Shape Floater 5'' Grn Pumpkin/Blk Flk 8pk
Goby, variant on Yamamoto Shad Shape Floater 5'' Grn Pumpkin/Blk Flk 8pk
Green Pumpkin Green & Purple, variant on Yamamoto Shad Shape Floater 5'' Grn Pumpkin/Blk Flk 8pk
Lt Green Pumpkin Grn Purple Flake, variant on Yamamoto Shad Shape Floater 5'' Grn Pumpkin/Blk Flk 8pk

Yamamoto Shad Shape Floater 5'' Grn Pumpkin/Blk Flk 8pk

Zoom Trick Worm 6.5'' Soft Bait From $7.95

Zoom Trick Worm 6.5'' Soft Bait
BlackGrape, variant on Zoom Trick Worm 6.5'' Soft Bait
Green Pump Purple Green, variant on Zoom Trick Worm 6.5'' Soft Bait
From$795

Zoom Trick Worm 6.5'' Soft Bait

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 20 reviews

Zoom Trick Worm 6.5'' Junebug 20pk From $5.87

Zoom Trick Worm 6.5'' Junebug 20pk
Baby Bass, variant on Zoom Trick Worm 6.5'' Junebug 20pk
Junebug, variant on Zoom Trick Worm 6.5'' Junebug 20pk
Red Bug, variant on Zoom Trick Worm 6.5'' Junebug 20pk
Watermelon Seed, variant on Zoom Trick Worm 6.5'' Junebug 20pk
From$587

Zoom Trick Worm 6.5'' Junebug 20pk

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 105 reviews

50PCS Fake Worms for Fishing Bass, Soft Maggots Baits Bread Worm Realistic Fishing Lure, Plastic False Wax Worm for Freshwater Ice Lure Fishing From $8.99

50PCS Fake Worms for Fishing Bass, Soft Maggots Baits Bread Worm Realistic Fishing Lure, Plastic False Wax Worm for Freshwater Ice Lure Fishing
50PCS Yellow, variant on 50PCS Fake Worms for Fishing Bass, Soft Maggots Baits Bread Worm Realistic Fishing Lure, Plastic False Wax Worm for Freshwater Ice Lure Fishing
100pcs Yellow, variant on 50PCS Fake Worms for Fishing Bass, Soft Maggots Baits Bread Worm Realistic Fishing Lure, Plastic False Wax Worm for Freshwater Ice Lure Fishing
From$899

50PCS Fake Worms for Fishing Bass, Soft Maggots Baits Bread Worm Realistic Fishing Lure, Plastic False Wax Worm for Freshwater Ice Lure Fishing

Zoom Magnum Finesse 5'' Watermelon Candy 10pk From $7.23

Zoom Magnum Finesse 5'' Watermelon Candy 10pk
Black Grape, variant on Zoom Magnum Finesse 5'' Watermelon Candy 10pk
California 420, variant on Zoom Magnum Finesse 5'' Watermelon Candy 10pk
Green Pumpkin Magic, variant on Zoom Magnum Finesse 5'' Watermelon Candy 10pk
Plum, variant on Zoom Magnum Finesse 5'' Watermelon Candy 10pk
From$723

Zoom Magnum Finesse 5'' Watermelon Candy 10pk

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Culprit Original Worm 7-1/2" Grape/Fire Tail $27.34

Culprit Original Worm 7-1/2" Grape/Fire Tail
current price $27.34

Culprit Original Worm 7-1/2" Grape/Fire Tail

Berkley PowerBait® Floating Steelhead Worm, 4 in, Worms, Black Cherry (13 Count) From $4.89

Berkley PowerBait® Floating Steelhead Worm, 4 in, Worms, Black Cherry (13 Count)
Black Cherry, variant on Berkley PowerBait® Floating Steelhead Worm, 4 in, Worms, Black Cherry (13 Count)
Bubblegum, variant on Berkley PowerBait® Floating Steelhead Worm, 4 in, Worms, Black Cherry (13 Count)
Pink Lemonade, variant on Berkley PowerBait® Floating Steelhead Worm, 4 in, Worms, Black Cherry (13 Count)
Purple Nurple, variant on Berkley PowerBait® Floating Steelhead Worm, 4 in, Worms, Black Cherry (13 Count)
From$489

Berkley PowerBait® Floating Steelhead Worm, 4 in, Worms, Black Cherry (13 Count)

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 5 reviews

Zoom U-V Speed Worm 6''

Zoom U-V Speed Worm 6''
Black, variant on Zoom U-V Speed Worm 6''
Gooseberry, variant on Zoom U-V Speed Worm 6''
Green Pumpkin Candy, variant on Zoom U-V Speed Worm 6''
Green Pumpkin Magic, variant on Zoom U-V Speed Worm 6''

Zoom U-V Speed Worm 6''

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Zoom U-V Speed Worm 6'' Watermelon Seed 15pk From $4.97

Zoom U-V Speed Worm 6'' Watermelon Seed 15pk
Black Red, variant on Zoom U-V Speed Worm 6'' Watermelon Seed 15pk
Black Sapphire, variant on Zoom U-V Speed Worm 6'' Watermelon Seed 15pk
Blackberry, variant on Zoom U-V Speed Worm 6'' Watermelon Seed 15pk
California 420, variant on Zoom U-V Speed Worm 6'' Watermelon Seed 15pk
From$497

Zoom U-V Speed Worm 6'' Watermelon Seed 15pk

4.9 out of 5 stars
4.9 out of 5 Stars. 42 reviews

Berkley PowerBait Power Floating Trout Worm Fishing Bait, Bubblegum, 3in | 8cm $6.68

Berkley PowerBait Power Floating Trout Worm Fishing Bait, Bubblegum, 3in | 8cm
current price $6.68

Berkley PowerBait Power Floating Trout Worm Fishing Bait, Bubblegum, 3in | 8cm

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 33 reviews

100+ bought since yesterday, DMF Bait Co. Meal Worms, Live Fishing Bait, 36 Count $3.17 8.8 ¢/ea

100+ bought since yesterday
DMF Bait Co. Meal Worms, Live Fishing Bait, 36 Count
current price $3.17
8.8 ¢/ea

DMF Bait Co. Meal Worms, Live Fishing Bait, 36 Count

4.1 out of 5 stars
4.1 out of 5 Stars. 164 reviews

Gambler Burner Worm 7'' Black Blue Glitter 5pk From $6.56

Gambler Burner Worm 7'' Black Blue Glitter 5pk
Black Blue Glitter, variant on Gambler Burner Worm 7'' Black Blue Glitter 5pk
Copperfield, variant on Gambler Burner Worm 7'' Black Blue Glitter 5pk
Gold Rush, variant on Gambler Burner Worm 7'' Black Blue Glitter 5pk
Green Pumpkin, variant on Gambler Burner Worm 7'' Black Blue Glitter 5pk
From$656

Gambler Burner Worm 7'' Black Blue Glitter 5pk

Zoom Trick Worm 6.5'' Watermelon Red 20pk

Zoom Trick Worm 6.5'' Watermelon Red 20pk

Zoom Trick Worm 6.5'' Watermelon Red 20pk

4.9 out of 5 stars
4.9 out of 5 Stars. 57 reviews

Highly rated by customers

Related Products