Dips Cold

Uses item details. Price when purchased online

La Mexicana Mexican Style Street Corn Dip, 11 oz Cup, Refrigerated, Gluten-Free, Contains Egg, Milk $4.92 44.7 ¢/oz

La Mexicana Mexican Style Street Corn Dip, 11 oz Cup, Refrigerated, Gluten-Free, Contains Egg, Milk
Sponsored
current price $4.92
44.7 ¢/oz

La Mexicana Mexican Style Street Corn Dip, 11 oz Cup, Refrigerated, Gluten-Free, Contains Egg, Milk

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 1525 reviews

Marzetti Ranch Veggie Dip, 12 oz. $4.22 35.2 ¢/oz

Marzetti Ranch Veggie Dip, 12 oz.
Sponsored
current price $4.22
35.2 ¢/oz

Marzetti Ranch Veggie Dip, 12 oz.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 3402 reviews

Gordo's Homestyle Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip $5.24 32.8 ¢/oz

Gordo's Homestyle Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip
Sponsored
current price $5.24
32.8 ¢/oz

Gordo's Homestyle Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 617 reviews

5K+ bought since yesterday, Gordo's Original Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip $5.24 32.8 ¢/oz

5K+ bought since yesterday
Gordo's Original Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip
Sponsored
current price $5.24
32.8 ¢/oz

Gordo's Original Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 5345 reviews

Marketside Chicken Caesar Dip, 10 oz (Refrigerated) $4.84 48.4 ¢/oz

Marketside Chicken Caesar Dip, 10 oz (Refrigerated)
current price $4.84
48.4 ¢/oz

Marketside Chicken Caesar Dip, 10 oz (Refrigerated)

3.9 out of 5 stars
3.9 out of 5 Stars. 92 reviews

Overall pick, Dean's French Onion Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip $2.62 16.4 ¢/oz

Overall pick
Dean's French Onion Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip
current price $2.62
16.4 ¢/oz

Dean's French Onion Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 8914 reviews

Marketside Premium Ready-to-Serve Bacon Cheddar Ranch Dip Small Tub, 16 oz (Refrigerated) $6.26 39.1 ¢/oz

Marketside Premium Ready-to-Serve Bacon Cheddar Ranch Dip Small Tub, 16 oz (Refrigerated)
current price $6.26
39.1 ¢/oz

Marketside Premium Ready-to-Serve Bacon Cheddar Ranch Dip Small Tub, 16 oz (Refrigerated)

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 1544 reviews

Hiland Jalepeno Fiesta Dip, 16 Oz. $2.36 14.8 ¢/oz

Hiland Jalepeno Fiesta Dip, 16 Oz.
current price $2.36
14.8 ¢/oz

Hiland Jalepeno Fiesta Dip, 16 Oz.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 224 reviews

Marketside Mediterranean Inspired Chicken Dip, 10 oz (Refrigerated) $4.84 48.4 ¢/oz

Marketside Mediterranean Inspired Chicken Dip, 10 oz (Refrigerated)
current price $4.84
48.4 ¢/oz

Marketside Mediterranean Inspired Chicken Dip, 10 oz (Refrigerated)

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 54 reviews

Marketside 5-Layer Dip, 28 oz, Refrigerated, Contains: Milk, Soy $6.96 24.9 ¢/oz

Marketside 5-Layer Dip, 28 oz, Refrigerated, Contains: Milk, Soy
current price $6.96
24.9 ¢/oz

Marketside 5-Layer Dip, 28 oz, Refrigerated, Contains: Milk, Soy

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 1163 reviews

Gordo's Mild Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip $5.24 32.8 ¢/oz

Gordo's Mild Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip
Sponsored
current price $5.24
32.8 ¢/oz

Gordo's Mild Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 2780 reviews

Best seller, Marketside Tzatziki Style Dip, 16 oz, Refrigerated, Contains Milk $5.96 37.3 ¢/oz

Best seller
Marketside Tzatziki Style Dip, 16 oz, Refrigerated, Contains Milk
current price $5.96
37.3 ¢/oz

Marketside Tzatziki Style Dip, 16 oz, Refrigerated, Contains Milk

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 3185 reviews

5K+ bought since yesterday, Great Value Gluten-Free French Onion Dip, 16 oz Tub, Refrigerated $1.88 11.8 ¢/oz

5K+ bought since yesterday
Great Value Gluten-Free French Onion Dip, 16 oz Tub, Refrigerated
current price $1.88
11.8 ¢/oz

Great Value Gluten-Free French Onion Dip, 16 oz Tub, Refrigerated

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 7964 reviews

Daisy Sour Cream French Onion Dip, 16 oz Tub (Refrigerated) $2.98 18.6 ¢/oz

Daisy Sour Cream French Onion Dip, 16 oz Tub (Refrigerated)
current price $2.98
18.6 ¢/oz

Daisy Sour Cream French Onion Dip, 16 oz Tub (Refrigerated)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 4689 reviews

2K+ bought since yesterday, Marketside Premium Heatable Spinach Artichoke Dip, 16 oz Tub, 1 Count (Refrigerated) $6.26 39.1 ¢/oz

2K+ bought since yesterday
Marketside Premium Heatable Spinach Artichoke Dip, 16 oz Tub, 1 Count (Refrigerated)
current price $6.26
39.1 ¢/oz

Marketside Premium Heatable Spinach Artichoke Dip, 16 oz Tub, 1 Count (Refrigerated)

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 8871 reviews

Marketside Dill Pickle Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated) $4.97 41.4 ¢/oz

Marketside Dill Pickle Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated)
current price $4.97
41.4 ¢/oz

Marketside Dill Pickle Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated)

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 467 reviews

Marketside Smokehouse Burnt Ends Dip, 12 oz, Refrigerated $6.47 53.9 ¢/oz

Marketside Smokehouse Burnt Ends Dip, 12 oz, Refrigerated
current price $6.47
53.9 ¢/oz

Marketside Smokehouse Burnt Ends Dip, 12 oz, Refrigerated

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 3115 reviews

Taste of the South Fried Pickle & Ranch Dip, 10 oz (Refrigerated, Tub, Spread) $4.52 45.2 ¢/oz

Taste of the South Fried Pickle & Ranch Dip, 10 oz (Refrigerated, Tub, Spread)
current price $4.52
45.2 ¢/oz

Taste of the South Fried Pickle & Ranch Dip, 10 oz (Refrigerated, Tub, Spread)

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 450 reviews

La Mexicana Mexican Style Street Corn Dip, 11 oz Cup, Refrigerated, Gluten-Free, Contains Egg, Milk $4.92 44.7 ¢/oz

La Mexicana Mexican Style Street Corn Dip, 11 oz Cup, Refrigerated, Gluten-Free, Contains Egg, Milk
current price $4.92
44.7 ¢/oz

La Mexicana Mexican Style Street Corn Dip, 11 oz Cup, Refrigerated, Gluten-Free, Contains Egg, Milk

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 1525 reviews

Rojo's Classic 5 Layer Dip, 1 - 28oz, Refrigerated, Contains Milk $7.47 26.7 ¢/oz

Rojo's Classic 5 Layer Dip, 1 - 28oz, Refrigerated, Contains Milk
current price $7.47
26.7 ¢/oz

Rojo's Classic 5 Layer Dip, 1 - 28oz, Refrigerated, Contains Milk

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 4305 reviews

Marzetti Dill Veggie Dip, 12 fl. oz. $4.22 35.2 ¢/oz

Marzetti Dill Veggie Dip, 12 fl. oz.
current price $4.22
35.2 ¢/oz

Marzetti Dill Veggie Dip, 12 fl. oz.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 2216 reviews

Marketside Premium Ready-to-Serve Spinach Dip, 16 oz Tub, 1 Count $5.26 32.9 ¢/oz

Marketside Premium Ready-to-Serve Spinach Dip, 16 oz Tub, 1 Count
current price $5.26
32.9 ¢/oz

Marketside Premium Ready-to-Serve Spinach Dip, 16 oz Tub, 1 Count

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 3742 reviews

Best seller, Marketside Buffalo Style Chicken Dip, 11 oz Tub, 1 Count (Refrigerated) $5.26 47.8 ¢/oz

Best seller
Marketside Buffalo Style Chicken Dip, 11 oz Tub, 1 Count (Refrigerated)
current price $5.26
47.8 ¢/oz

Marketside Buffalo Style Chicken Dip, 11 oz Tub, 1 Count (Refrigerated)

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 1461 reviews

Taste of the South Jalapeno Popper with Bacon Dip, 10 oz (Refrigerated, Tub, Spread) $4.97 49.7 ¢/oz

Taste of the South Jalapeno Popper with Bacon Dip, 10 oz (Refrigerated, Tub, Spread)
current price $4.97
49.7 ¢/oz

Taste of the South Jalapeno Popper with Bacon Dip, 10 oz (Refrigerated, Tub, Spread)

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 143 reviews

Dean's Creamy Dill Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip $2.62 16.4 ¢/oz

Dean's Creamy Dill Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip
current price $2.62
16.4 ¢/oz

Dean's Creamy Dill Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 350 reviews

Best seller, Salads of the Sea Cajun Crab Dip, Fish Dip, 7 oz, Refrigerated, No Allergen-Free Claims Apply $4.46 63.7 ¢/oz

Best seller
Salads of the Sea Cajun Crab Dip, Fish Dip, 7 oz, Refrigerated, No Allergen-Free Claims Apply
current price $4.46
63.7 ¢/oz

Salads of the Sea Cajun Crab Dip, Fish Dip, 7 oz, Refrigerated, No Allergen-Free Claims Apply

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 1644 reviews

Great Value Gluten-Free Ranch Dip, 16 oz Refrigerated Tub $1.88 11.8 ¢/oz

Great Value Gluten-Free Ranch Dip, 16 oz Refrigerated Tub
current price $1.88
11.8 ¢/oz

Great Value Gluten-Free Ranch Dip, 16 oz Refrigerated Tub

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 2175 reviews

Hiland French Onion Dip, 16 Oz $2.36 14.8 ¢/oz

Hiland French Onion Dip, 16 Oz
current price $2.36
14.8 ¢/oz

Hiland French Onion Dip, 16 Oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 884 reviews

Marzetti Ranch Veggie Dip, 12 oz. $4.22 35.2 ¢/oz

Marzetti Ranch Veggie Dip, 12 oz.
current price $4.22
35.2 ¢/oz

Marzetti Ranch Veggie Dip, 12 oz.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 3402 reviews

Marketside Original Pimento Cheese Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated) $4.97 41.4 ¢/oz

Marketside Original Pimento Cheese Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated)
current price $4.97
41.4 ¢/oz

Marketside Original Pimento Cheese Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated)

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 631 reviews

Freshness Guaranteed Mild Guacamole Mini Cups, 12 oz Box, 6 Count $4.27 35.6 ¢/oz

Freshness Guaranteed Mild Guacamole Mini Cups, 12 oz Box, 6 Count
current price $4.27
35.6 ¢/oz

Freshness Guaranteed Mild Guacamole Mini Cups, 12 oz Box, 6 Count

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 4935 reviews

Marketside Mild Queso Blanco Cheese Dip, 16 oz Tub (Refrigerated) $4.96 31.0 ¢/oz

Marketside Mild Queso Blanco Cheese Dip, 16 oz Tub (Refrigerated)
current price $4.96
31.0 ¢/oz

Marketside Mild Queso Blanco Cheese Dip, 16 oz Tub (Refrigerated)

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 1632 reviews

Daisy Sour Cream Creamy Ranch Dip, 16 oz Tub (Refrigerated) $2.98 18.6 ¢/oz

Daisy Sour Cream Creamy Ranch Dip, 16 oz Tub (Refrigerated)
current price $2.98
18.6 ¢/oz

Daisy Sour Cream Creamy Ranch Dip, 16 oz Tub (Refrigerated)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 3270 reviews

5K+ bought since yesterday, Gordo's Original Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip $5.24 32.8 ¢/oz

5K+ bought since yesterday
Gordo's Original Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip
current price $5.24
32.8 ¢/oz

Gordo's Original Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 5345 reviews

Marketside Spinach Dip, 24 oz, 1 Count (Refrigerated) $6.94 28.9 ¢/oz

Marketside Spinach Dip, 24 oz, 1 Count (Refrigerated)
current price $6.94
28.9 ¢/oz

Marketside Spinach Dip, 24 oz, 1 Count (Refrigerated)

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 1258 reviews

Marketside Southwest Queso Cheese Dip, 16 oz (Refrigerated) $4.96 31.0 ¢/oz

Marketside Southwest Queso Cheese Dip, 16 oz (Refrigerated)
current price $4.96
31.0 ¢/oz

Marketside Southwest Queso Cheese Dip, 16 oz (Refrigerated)

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 520 reviews

Marketside Gluten-Free Roasted Red Pepper Hummus 10 oz, Ready to Eat, Resealable Cup, 2 Tbsp. (28g) $2.87 28.7 ¢/oz

Marketside Gluten-Free Roasted Red Pepper Hummus 10 oz, Ready to Eat, Resealable Cup, 2 Tbsp. (28g)
current price $2.87
28.7 ¢/oz

Marketside Gluten-Free Roasted Red Pepper Hummus 10 oz, Ready to Eat, Resealable Cup, 2 Tbsp. (28g)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 3975 reviews

Marketside Jalapeo Artichoke Dip, 16 oz, 1 Count (Refrigerated) $6.26 39.1 ¢/oz

Marketside Jalapeo Artichoke Dip, 16 oz, 1 Count (Refrigerated)
current price $6.26
39.1 ¢/oz

Marketside Jalapeo Artichoke Dip, 16 oz, 1 Count (Refrigerated)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1659 reviews

Marketside Jalapeno Pimento Cheese Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated) $4.97 41.4 ¢/oz

Marketside Jalapeno Pimento Cheese Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated)
current price $4.97
41.4 ¢/oz

Marketside Jalapeno Pimento Cheese Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated)

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 358 reviews

Marzetti Cream Cheese Fruit Dip Made with Real Cream, 13.5 oz Tub, Contains Milk $4.38 32.4 ¢/oz

Marzetti Cream Cheese Fruit Dip Made with Real Cream, 13.5 oz Tub, Contains Milk
current price $4.38
32.4 ¢/oz

Marzetti Cream Cheese Fruit Dip Made with Real Cream, 13.5 oz Tub, Contains Milk

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2190 reviews

Marketside Gluten-Free Classic Hummus 10 oz, Ready to Eat, Resealable Cup, 2 Tbsp. (28g) Servings $2.87 28.7 ¢/oz

Marketside Gluten-Free Classic Hummus 10 oz, Ready to Eat, Resealable Cup, 2 Tbsp. (28g) Servings
current price $2.87
28.7 ¢/oz

Marketside Gluten-Free Classic Hummus 10 oz, Ready to Eat, Resealable Cup, 2 Tbsp. (28g) Servings

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 3058 reviews

Dean's Ranch Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip $2.62 16.4 ¢/oz

Dean's Ranch Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip
current price $2.62
16.4 ¢/oz

Dean's Ranch Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 616 reviews

Dean's French Onion Dip 24 oz, Refrigerated Dairy Dip $3.42 14.3 ¢/oz

Dean's French Onion Dip 24 oz, Refrigerated Dairy Dip
current price $3.42
14.3 ¢/oz

Dean's French Onion Dip 24 oz, Refrigerated Dairy Dip

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2425 reviews

Hiland Southwest Ranch Dip, 16 oz $2.36 14.8 ¢/oz

Hiland Southwest Ranch Dip, 16 oz
current price $2.36
14.8 ¢/oz

Hiland Southwest Ranch Dip, 16 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 152 reviews

Heluva Good! Bacon Horseradish Dip, 12 oz $9.00 75.0 ¢/oz

Heluva Good! Bacon Horseradish Dip, 12 oz
current price $9.00
75.0 ¢/oz

Heluva Good! Bacon Horseradish Dip, 12 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 977 reviews

Only at Walmart

Related Products