Suggested

Dipping

Uses item details. Price when purchased online

La Mexicana Mexican Style Street Corn Dip, 11 oz Cup, Refrigerated, Gluten-Free, Contains Egg, Milk $4.92 44.7 ¢/oz

La Mexicana Mexican Style Street Corn Dip, 11 oz Cup, Refrigerated, Gluten-Free, Contains Egg, Milk
Sponsored
current price $4.92
44.7 ¢/oz

La Mexicana Mexican Style Street Corn Dip, 11 oz Cup, Refrigerated, Gluten-Free, Contains Egg, Milk

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 1525 reviews

Rollback, Frank's RedHot Original Cayenne Pepper Hot Sauce, 12.0 fl oz Bottle $3.54 Was $3.97 29.5 ¢/fl oz

Frank's RedHot Original Cayenne Pepper Hot Sauce, 12.0 fl oz Bottle
Sponsored
current price $3.54, Was $3.97
29.5 ¢/fl oz

Frank's RedHot Original Cayenne Pepper Hot Sauce, 12.0 fl oz Bottle

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 6400 reviews

Marzetti Ranch Veggie Dip, 12 oz. $4.22 35.2 ¢/oz

Marzetti Ranch Veggie Dip, 12 oz.
Sponsored
current price $4.22
35.2 ¢/oz

Marzetti Ranch Veggie Dip, 12 oz.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 3402 reviews

Gordo's Mild Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip $5.24 32.8 ¢/oz

Gordo's Mild Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip
Sponsored
current price $5.24
32.8 ¢/oz

Gordo's Mild Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 2780 reviews

Hiland French Onion Dip, 16 Oz $2.36 14.8 ¢/oz

Hiland French Onion Dip, 16 Oz
current price $2.36
14.8 ¢/oz

Hiland French Onion Dip, 16 Oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 884 reviews

Overall pick, Dean's French Onion Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip $2.62 16.4 ¢/oz

Overall pick
Dean's French Onion Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip
current price $2.62
16.4 ¢/oz

Dean's French Onion Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 8914 reviews

La Mexicana Mexican Style Street Corn Dip, 11 oz Cup, Refrigerated, Gluten-Free, Contains Egg, Milk $4.92 44.7 ¢/oz

La Mexicana Mexican Style Street Corn Dip, 11 oz Cup, Refrigerated, Gluten-Free, Contains Egg, Milk
current price $4.92
44.7 ¢/oz

La Mexicana Mexican Style Street Corn Dip, 11 oz Cup, Refrigerated, Gluten-Free, Contains Egg, Milk

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 1525 reviews

Hiland Jalepeno Fiesta Dip, 16 Oz. $2.36 14.8 ¢/oz

Hiland Jalepeno Fiesta Dip, 16 Oz.
current price $2.36
14.8 ¢/oz

Hiland Jalepeno Fiesta Dip, 16 Oz.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 224 reviews

Hiland Southwest Ranch Dip, 16 oz $2.36 14.8 ¢/oz

Hiland Southwest Ranch Dip, 16 oz
current price $2.36
14.8 ¢/oz

Hiland Southwest Ranch Dip, 16 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 152 reviews

Best seller, Marketside Premium Heatable Spinach Artichoke Dip, 16 oz Tub, 1 Count (Refrigerated) $6.26 39.1 ¢/oz

Best seller
Marketside Premium Heatable Spinach Artichoke Dip, 16 oz Tub, 1 Count (Refrigerated)
current price $6.26
39.1 ¢/oz

Marketside Premium Heatable Spinach Artichoke Dip, 16 oz Tub, 1 Count (Refrigerated)

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 8871 reviews

5K+ bought since yesterday, Marzetti Classic Caramel Dip, 13.5 oz. Tub From $4.48

5K+ bought since yesterday
Marzetti Classic Caramel Dip, 13.5 oz. Tub
Sponsored
From$448

Marzetti Classic Caramel Dip, 13.5 oz. Tub

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 3332 reviews

Gordo's Original Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip $5.24 32.8 ¢/oz

Gordo's Original Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip
Sponsored
current price $5.24
32.8 ¢/oz

Gordo's Original Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 5345 reviews

Marketside Smokehouse Burnt Ends Dip, 12 oz, Refrigerated $6.47 53.9 ¢/oz

Marketside Smokehouse Burnt Ends Dip, 12 oz, Refrigerated
current price $6.47
53.9 ¢/oz

Marketside Smokehouse Burnt Ends Dip, 12 oz, Refrigerated

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 3115 reviews

Best seller, Marketside Buffalo Style Chicken Dip, 11 oz Tub, 1 Count (Refrigerated) $5.26 47.8 ¢/oz

Best seller
Marketside Buffalo Style Chicken Dip, 11 oz Tub, 1 Count (Refrigerated)
current price $5.26
47.8 ¢/oz

Marketside Buffalo Style Chicken Dip, 11 oz Tub, 1 Count (Refrigerated)

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 1461 reviews

5K+ bought since yesterday, Great Value Gluten-Free French Onion Dip, 16 oz Tub, Refrigerated $1.88 11.8 ¢/oz

5K+ bought since yesterday
Great Value Gluten-Free French Onion Dip, 16 oz Tub, Refrigerated
current price $1.88
11.8 ¢/oz

Great Value Gluten-Free French Onion Dip, 16 oz Tub, Refrigerated

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 7964 reviews

Marketside Premium Ready-to-Serve Bacon Cheddar Ranch Dip Small Tub, 16 oz (Refrigerated) $6.26 39.1 ¢/oz

Marketside Premium Ready-to-Serve Bacon Cheddar Ranch Dip Small Tub, 16 oz (Refrigerated)
current price $6.26
39.1 ¢/oz

Marketside Premium Ready-to-Serve Bacon Cheddar Ranch Dip Small Tub, 16 oz (Refrigerated)

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 1544 reviews

Taste of the South Fried Pickle & Ranch Dip, 10 oz (Refrigerated, Tub, Spread) $4.52 45.2 ¢/oz

Taste of the South Fried Pickle & Ranch Dip, 10 oz (Refrigerated, Tub, Spread)
current price $4.52
45.2 ¢/oz

Taste of the South Fried Pickle & Ranch Dip, 10 oz (Refrigerated, Tub, Spread)

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 450 reviews

Marketside Dill Pickle Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated) $4.97 41.4 ¢/oz

Marketside Dill Pickle Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated)
current price $4.97
41.4 ¢/oz

Marketside Dill Pickle Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated)

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 467 reviews

Taste of the South Jalapeno Popper with Bacon Dip, 10 oz (Refrigerated, Tub, Spread) $4.97 49.7 ¢/oz

Taste of the South Jalapeno Popper with Bacon Dip, 10 oz (Refrigerated, Tub, Spread)
current price $4.97
49.7 ¢/oz

Taste of the South Jalapeno Popper with Bacon Dip, 10 oz (Refrigerated, Tub, Spread)

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 143 reviews

Marketside Premium Ready-to-Serve Spinach Dip, 16 oz Tub, 1 Count $5.26 32.9 ¢/oz

Marketside Premium Ready-to-Serve Spinach Dip, 16 oz Tub, 1 Count
current price $5.26
32.9 ¢/oz

Marketside Premium Ready-to-Serve Spinach Dip, 16 oz Tub, 1 Count

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 3742 reviews

Gordo's Homestyle Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip $5.24 32.8 ¢/oz

Gordo's Homestyle Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip
Sponsored
current price $5.24
32.8 ¢/oz

Gordo's Homestyle Queso Cheese Dip, 16 oz, Refrigerated Dip

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 617 reviews

Marzetti Light Classic Caramel Dip, 13.5 oz Tub From $4.48

Marzetti Light Classic Caramel Dip, 13.5 oz Tub
Sponsored
From$448

Marzetti Light Classic Caramel Dip, 13.5 oz Tub

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1168 reviews

Daisy Sour Cream French Onion Dip, 16 oz Tub (Refrigerated) $2.98 18.6 ¢/oz

Daisy Sour Cream French Onion Dip, 16 oz Tub (Refrigerated)
current price $2.98
18.6 ¢/oz

Daisy Sour Cream French Onion Dip, 16 oz Tub (Refrigerated)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 4689 reviews

Marketside 5-Layer Dip, 28 oz, Refrigerated, Contains: Milk, Soy $6.96 24.9 ¢/oz

Marketside 5-Layer Dip, 28 oz, Refrigerated, Contains: Milk, Soy
current price $6.96
24.9 ¢/oz

Marketside 5-Layer Dip, 28 oz, Refrigerated, Contains: Milk, Soy

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 1163 reviews

Dean's French Onion Dip 24 oz, Refrigerated Dairy Dip $3.42 14.3 ¢/oz

Dean's French Onion Dip 24 oz, Refrigerated Dairy Dip
current price $3.42
14.3 ¢/oz

Dean's French Onion Dip 24 oz, Refrigerated Dairy Dip

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2425 reviews

Popeyes Louisiana Kitchen Blackened Ranch Dipping Sauce, 18 oz Bottle From $4.83

Popeyes Louisiana Kitchen Blackened Ranch Dipping Sauce, 18 oz Bottle
Available in additional 3 options
From$483

Popeyes Louisiana Kitchen Blackened Ranch Dipping Sauce, 18 oz Bottle

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 409 reviews

Best seller, Great Value Chicken Finger Dipping Sauce, 12 fl oz From $2.48

Best seller
Great Value Chicken Finger Dipping Sauce, 12 fl oz
Available in additional 2 options
From$248

Great Value Chicken Finger Dipping Sauce, 12 fl oz

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 1432 reviews

Popeyes Louisiana Kitchen Sweet Heat Dipping Sauce, 18 oz Bottle From $4.83

Popeyes Louisiana Kitchen Sweet Heat Dipping Sauce, 18 oz Bottle
Available in additional 3 options
From$483

Popeyes Louisiana Kitchen Sweet Heat Dipping Sauce, 18 oz Bottle

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 435 reviews

Tostitos Creamy Spinach Dip, No Artificial Colors or Flavors, 15 oz Jar $4.97 33.1 ¢/oz

Tostitos Creamy Spinach Dip, No Artificial Colors or Flavors, 15 oz Jar
current price $4.97
33.1 ¢/oz

Tostitos Creamy Spinach Dip, No Artificial Colors or Flavors, 15 oz Jar

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 3362 reviews

Tostitos Con Queso Cheese, No Artificial Colors, No Artificial Flavors, 15 oz Jar From $4.97

Tostitos Con Queso Cheese, No Artificial Colors, No Artificial Flavors, 15 oz Jar
Available in additional 2 options
From$497

Tostitos Con Queso Cheese, No Artificial Colors, No Artificial Flavors, 15 oz Jar

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 20960 reviews

Litehouse Chunky Blue Cheese Dressing & Dip, 20 fl oz $6.12 30.6 ¢/fl oz

Litehouse Chunky Blue Cheese Dressing & Dip, 20 fl oz
Sponsored
current price $6.12
30.6 ¢/fl oz

Litehouse Chunky Blue Cheese Dressing & Dip, 20 fl oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1754 reviews

Pancho's White Queso Cheese Dip, 16 oz Tub $4.97 31.1 ¢/oz

Pancho's White Queso Cheese Dip, 16 oz Tub
Sponsored
current price $4.97
31.1 ¢/oz

Pancho's White Queso Cheese Dip, 16 oz Tub

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 5309 reviews

Lay's Smooth Ranch Dip Spread in a 15 Ounce Jar with Tangy Buttermilk Flavor $4.97 33.1 ¢/oz

Lay's Smooth Ranch Dip Spread in a 15 Ounce Jar with Tangy Buttermilk Flavor
current price $4.97
33.1 ¢/oz

Lay's Smooth Ranch Dip Spread in a 15 Ounce Jar with Tangy Buttermilk Flavor

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1945 reviews

Dean's Ranch Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip $2.62 16.4 ¢/oz

Dean's Ranch Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip
current price $2.62
16.4 ¢/oz

Dean's Ranch Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 616 reviews

Marketside Original Pimento Cheese Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated) $4.97 41.4 ¢/oz

Marketside Original Pimento Cheese Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated)
current price $4.97
41.4 ¢/oz

Marketside Original Pimento Cheese Dip, 12 oz Plastic Tub (Refrigerated)

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 631 reviews

Marketside Jalapeo Artichoke Dip, 16 oz, 1 Count (Refrigerated) $6.26 39.1 ¢/oz

Marketside Jalapeo Artichoke Dip, 16 oz, 1 Count (Refrigerated)
current price $6.26
39.1 ¢/oz

Marketside Jalapeo Artichoke Dip, 16 oz, 1 Count (Refrigerated)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1659 reviews

Daisy Sour Cream Creamy Ranch Dip, 16 oz Tub (Refrigerated) $2.98 18.6 ¢/oz

Daisy Sour Cream Creamy Ranch Dip, 16 oz Tub (Refrigerated)
current price $2.98
18.6 ¢/oz

Daisy Sour Cream Creamy Ranch Dip, 16 oz Tub (Refrigerated)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 3270 reviews

Dean's Creamy Dill Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip $2.62 16.4 ¢/oz

Dean's Creamy Dill Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip
current price $2.62
16.4 ¢/oz

Dean's Creamy Dill Dip 16 oz, Refrigerated Dairy Dip

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 350 reviews

Great Value Queso Blanco Cheese Dip, Gluten-Free, Ready-To-Eat, 15 oz From $2.87

Great Value Queso Blanco Cheese Dip, Gluten-Free, Ready-To-Eat, 15 oz
Available in additional 2 options
From$287

Great Value Queso Blanco Cheese Dip, Gluten-Free, Ready-To-Eat, 15 oz

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 5053 reviews

Great Value Gluten-Free Ranch Dip, 16 oz Refrigerated Tub $1.88 11.8 ¢/oz

Great Value Gluten-Free Ranch Dip, 16 oz Refrigerated Tub
current price $1.88
11.8 ¢/oz

Great Value Gluten-Free Ranch Dip, 16 oz Refrigerated Tub

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 2175 reviews

Tostitos Medium Queso Blanco Cheese, No Artificial Colors, No Artificial Flavors, 15 oz Jar $4.97 33.1 ¢/oz

Tostitos Medium Queso Blanco Cheese, No Artificial Colors, No Artificial Flavors, 15 oz Jar
current price $4.97
33.1 ¢/oz

Tostitos Medium Queso Blanco Cheese, No Artificial Colors, No Artificial Flavors, 15 oz Jar

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3736 reviews

Zaxbys Classic Zax Sauce, Restaurant Chicken Dipping Sauce, 16 fl oz From $3.98

Zaxbys Classic Zax Sauce, Restaurant Chicken Dipping Sauce, 16 fl oz
Available in additional 2 options
From$398

Zaxbys Classic Zax Sauce, Restaurant Chicken Dipping Sauce, 16 fl oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 604 reviews

Marzetti Dip N Ranch Dressing, 1.5 Ounce -- 96 per case $59.49

Marzetti Dip N Ranch Dressing, 1.5 Ounce -- 96 per case
current price $59.49

Marzetti Dip N Ranch Dressing, 1.5 Ounce -- 96 per case

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 2 reviews

Marketside Southwest Queso Cheese Dip, 16 oz (Refrigerated) $4.96 31.0 ¢/oz

Marketside Southwest Queso Cheese Dip, 16 oz (Refrigerated)
current price $4.96
31.0 ¢/oz

Marketside Southwest Queso Cheese Dip, 16 oz (Refrigerated)

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 520 reviews

Marketside Tzatziki Style Dip, 16 oz, Refrigerated, Contains Milk $5.96 37.3 ¢/oz

Marketside Tzatziki Style Dip, 16 oz, Refrigerated, Contains Milk
current price $5.96
37.3 ¢/oz

Marketside Tzatziki Style Dip, 16 oz, Refrigerated, Contains Milk

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 3185 reviews

Ocean's Halo Organic Tonkatsu Sauce, Vegan, Soy-free, Liquid Dipping Sauce, 12 fl oz. $4.98 41.5 ¢/fl oz

Ocean's Halo Organic Tonkatsu Sauce, Vegan, Soy-free, Liquid Dipping Sauce, 12 fl oz.
current price $4.98
41.5 ¢/fl oz

Ocean's Halo Organic Tonkatsu Sauce, Vegan, Soy-free, Liquid Dipping Sauce, 12 fl oz.

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 975 reviews

Rollback, G Hughes Zero Sugar Famous Cluckin' Dipping Sauce, 17 oz $3.57 Was $3.98 21.0 ¢/oz

G Hughes Zero Sugar Famous Cluckin' Dipping Sauce, 17 oz
current price Now $3.57, Was $3.98
21.0 ¢/oz

G Hughes Zero Sugar Famous Cluckin' Dipping Sauce, 17 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 342 reviews

Tostitos Medium Restaurant Style Salsa, No Artificial Colors, No Artificial Flavors, 15.5 oz Jar $3.98 25.7 ¢/oz

Tostitos Medium Restaurant Style Salsa, No Artificial Colors, No Artificial Flavors, 15.5 oz Jar
current price $3.98
25.7 ¢/oz

Tostitos Medium Restaurant Style Salsa, No Artificial Colors, No Artificial Flavors, 15.5 oz Jar

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 3237 reviews

Rollback, G Hughes Zero Sugar Sweet Chili Dipping Sauce, 18 oz $3.57 Was $3.98 19.8 ¢/oz

G Hughes Zero Sugar Sweet Chili Dipping Sauce, 18 oz
current price Now $3.57, Was $3.98
19.8 ¢/oz

G Hughes Zero Sugar Sweet Chili Dipping Sauce, 18 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 931 reviews

Marketside Spinach Dip, 24 oz, 1 Count (Refrigerated) $6.94 28.9 ¢/oz

Marketside Spinach Dip, 24 oz, 1 Count (Refrigerated)
current price $6.94
28.9 ¢/oz

Marketside Spinach Dip, 24 oz, 1 Count (Refrigerated)

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 1258 reviews

Only at Walmart

Related Products