Sort by|

Suggested

Cookie Kits

Uses item details. Price when purchased online

Freshness Guaranteed Spooky Halloween Cookie Kit, 19.2 oz, 16 Cookies $9.94 51.8 ¢/oz

Freshness Guaranteed Spooky Halloween Cookie Kit, 19.2 oz, 16 Cookies
current price $9.94
51.8 ¢/oz

Freshness Guaranteed Spooky Halloween Cookie Kit, 19.2 oz, 16 Cookies

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 25 reviews

Freshness Guaranteed Pumpkin Halloween Cookie Kit, 22.9 oz, 16 Cookies $9.94 43.4 ¢/oz

Freshness Guaranteed Pumpkin Halloween Cookie Kit, 22.9 oz, 16 Cookies
current price $9.94
43.4 ¢/oz

Freshness Guaranteed Pumpkin Halloween Cookie Kit, 22.9 oz, 16 Cookies

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 20 reviews

Freshness Guaranteed Witches' Brew Halloween Cookie Kit, 18.8 oz, 16 Cookies $9.94 52.9 ¢/oz

Freshness Guaranteed Witches' Brew Halloween Cookie Kit, 18.8 oz, 16 Cookies
current price $9.94
52.9 ¢/oz

Freshness Guaranteed Witches' Brew Halloween Cookie Kit, 18.8 oz, 16 Cookies

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 9 reviews

Freshness Guaranteed Day of the Dead Cookie Kit, 24.7 oz, 16 Count $9.94 40.2 ¢/oz

Freshness Guaranteed Day of the Dead Cookie Kit, 24.7 oz, 16 Count
current price $9.94
40.2 ¢/oz

Freshness Guaranteed Day of the Dead Cookie Kit, 24.7 oz, 16 Count

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 5 reviews

Great Value, Chocolate Crinkle Eyeball Cookie Kit, 10.1 oz $4.97 49.7 ¢/oz

Great Value, Chocolate Crinkle Eyeball Cookie Kit, 10.1 oz
current price $4.97
49.7 ¢/oz

Great Value, Chocolate Crinkle Eyeball Cookie Kit, 10.1 oz

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 10 reviews

Best seller, Spooky Gingerbread Cookie House Kit, Halloween Party Candy, Supplies Included, 6.88 Ounce Box $14.88

Best seller
Spooky Gingerbread Cookie House Kit, Halloween Party Candy, Supplies Included, 6.88 Ounce Box
current price $14.88

Spooky Gingerbread Cookie House Kit, Halloween Party Candy, Supplies Included, 6.88 Ounce Box

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 4 reviews

Bakery Bling Rainbow Cookie Kit $8.16

Bakery Bling Rainbow Cookie Kit
current price $8.16

Bakery Bling Rainbow Cookie Kit

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 3 reviews

Create a Treat Hershey's Festive Cookie Kit, 8 Count, 11.9 Oz, Peanut-Free (Baked, Decorating Kit)

Create a Treat Hershey's Festive Cookie Kit, 8 Count, 11.9 Oz, Peanut-Free (Baked, Decorating Kit)
Available in additional 2 options

Create a Treat Hershey's Festive Cookie Kit, 8 Count, 11.9 Oz, Peanut-Free (Baked, Decorating Kit)

4.1 out of 5 stars
4.1 out of 5 Stars. 74 reviews

Betty Crocker Sugar Cookies, Cookie Baking Mix, 17.5 oz $2.97 17.0 ¢/oz

Betty Crocker Sugar Cookies, Cookie Baking Mix, 17.5 oz
current price $2.97
17.0 ¢/oz

Betty Crocker Sugar Cookies, Cookie Baking Mix, 17.5 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 3188 reviews

Pillsbury Mexican Wedding Cookie Mix, 16.5 oz Box $3.97 24.1 ¢/oz

Pillsbury Mexican Wedding Cookie Mix, 16.5 oz Box
current price $3.97
24.1 ¢/oz

Pillsbury Mexican Wedding Cookie Mix, 16.5 oz Box

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 9 reviews

Duncan Hines Snoopy Crinkle Cookie Mix, 18.3 oz. $1.96 10.7 ¢/oz

Duncan Hines Snoopy Crinkle Cookie Mix, 18.3 oz.
current price $1.96
10.7 ¢/oz

Duncan Hines Snoopy Crinkle Cookie Mix, 18.3 oz.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 39 reviews

Wilton Christmas Gingerbread Kit Petite House 22.5 oz Pre-Baked - Contains Wheat and Allergens $19.96

Wilton Christmas Gingerbread Kit Petite House 22.5 oz Pre-Baked - Contains Wheat and Allergens
current price $19.96

Wilton Christmas Gingerbread Kit Petite House 22.5 oz Pre-Baked - Contains Wheat and Allergens

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 114 reviews

Bakery Bling Easter Chick Cookie Kit, 17oz $16.99 99.9 ¢/oz

Bakery Bling Easter Chick Cookie Kit, 17oz
current price $16.99
99.9 ¢/oz

Bakery Bling Easter Chick Cookie Kit, 17oz

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 7 reviews

Pumpkin Cookie Decorating Activity Kit, Vanilla Flavor, Icing and Candy Sprinkles, 5.1 oz Each, 2 Pack $16.97

Pumpkin Cookie Decorating Activity Kit, Vanilla Flavor, Icing and Candy Sprinkles, 5.1 oz Each, 2 Pack
current price $16.97

Pumpkin Cookie Decorating Activity Kit, Vanilla Flavor, Icing and Candy Sprinkles, 5.1 oz Each, 2 Pack

Under the Sea Cookie Kit $34.95

Under the Sea Cookie Kit
current price $34.95

Under the Sea Cookie Kit

2K+ bought since yesterday, Betty Crocker Chocolate Chip Cookie Mix, Ready in 3 Easy Steps, 1 Bag, 17.5 oz $2.97 17.0 ¢/oz

2K+ bought since yesterday
Betty Crocker Chocolate Chip Cookie Mix, Ready in 3 Easy Steps, 1 Bag, 17.5 oz
current price $2.97
17.0 ¢/oz

Betty Crocker Chocolate Chip Cookie Mix, Ready in 3 Easy Steps, 1 Bag, 17.5 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3824 reviews

Pillsbury Perfectly Pumpkin Cookie Mix, 17.5 oz Box $1.88 10.7 ¢/oz

Pillsbury Perfectly Pumpkin Cookie Mix, 17.5 oz Box
current price $1.88
10.7 ¢/oz

Pillsbury Perfectly Pumpkin Cookie Mix, 17.5 oz Box

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 34 reviews

Treat Yourself! | Ninjabread Gingerbread Cookie Baking Kit (3 Pack) | Holiday Cookie Decorating Set Makes 10 Cookies | Fun Christmas Baking Activity for Kids, Families, Parties & Gifts $34.99

Treat Yourself! | Ninjabread Gingerbread Cookie Baking Kit (3 Pack) | Holiday Cookie Decorating Set Makes 10 Cookies | Fun Christmas Baking Activity for Kids, Families, Parties & Gifts
current price $34.99

Treat Yourself! | Ninjabread Gingerbread Cookie Baking Kit (3 Pack) | Holiday Cookie Decorating Set Makes 10 Cookies | Fun Christmas Baking Activity for Kids, Families, Parties & Gifts

In The Mix Ugly Sweater Cookie Kit, 11.5 Ounce $19.60

In The Mix Ugly Sweater Cookie Kit, 11.5 Ounce
current price $19.60

In The Mix Ugly Sweater Cookie Kit, 11.5 Ounce

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 4 reviews

Create a Treat Hershey's Decorate Your Own Festive Cookie Kit, 8 Count, 11.9 Ounces (Baked, Decorating Kit) $34.90

Create a Treat Hershey's Decorate Your Own Festive Cookie Kit, 8 Count, 11.9 Ounces (Baked, Decorating Kit)
current price $34.90

Create a Treat Hershey's Decorate Your Own Festive Cookie Kit, 8 Count, 11.9 Ounces (Baked, Decorating Kit)

Decorate Your Own Santa & Friends Cookies Kit, 220g Includes Pre-Shaped Vanilla Flavour Cookies, Icing & Candy. No Baking Required! For Kids at Christmas. $48.52

Decorate Your Own Santa & Friends Cookies Kit, 220g Includes Pre-Shaped Vanilla Flavour Cookies, Icing & Candy. No Baking Required! For Kids at Christmas.
current price $48.52

Decorate Your Own Santa & Friends Cookies Kit, 220g Includes Pre-Shaped Vanilla Flavour Cookies, Icing & Candy. No Baking Required! For Kids at Christmas.

M&S Rainbow Cookie Baking Kit 645g, British Import (Pack of 2) $54.42

M&S Rainbow Cookie Baking Kit 645g, British Import (Pack of 2)
current price $54.42

M&S Rainbow Cookie Baking Kit 645g, British Import (Pack of 2)

PB2 Pantry Double Chocolate Chip Cookie Mix - 16oz Jar | Certified Vegan, Gluten Free, Non-GMO, 4g Plant Protein Per Cookie $11.99

PB2 Pantry Double Chocolate Chip Cookie Mix - 16oz Jar | Certified Vegan, Gluten Free, Non-GMO, 4g Plant Protein Per Cookie
current price $11.99

PB2 Pantry Double Chocolate Chip Cookie Mix - 16oz Jar | Certified Vegan, Gluten Free, Non-GMO, 4g Plant Protein Per Cookie

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 404 reviews

Pre-Baked Gingerbread House Kit, 5 oz (142 g), 2 Pack | Ready-to-Decorate Holiday Cookie Houses for Christmas Fun $16.18

Pre-Baked Gingerbread House Kit, 5 oz (142 g), 2 Pack | Ready-to-Decorate Holiday Cookie Houses for Christmas Fun
current price $16.18

Pre-Baked Gingerbread House Kit, 5 oz (142 g), 2 Pack | Ready-to-Decorate Holiday Cookie Houses for Christmas Fun

3.4 out of 5 stars
3.4 out of 5 Stars. 7 reviews

Bakery Bling Bunny Patch Easter Cookie House Kit, Pre-Baked Vanilla Cookies with Icing & Edible Decorations, No Baking Required, Nut-Free $29.99

Bakery Bling Bunny Patch Easter Cookie House Kit, Pre-Baked Vanilla Cookies with Icing & Edible Decorations, No Baking Required, Nut-Free
current price $29.99

Bakery Bling Bunny Patch Easter Cookie House Kit, Pre-Baked Vanilla Cookies with Icing & Edible Decorations, No Baking Required, Nut-Free

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews

Pillsbury Funfetti Sugar Cookie Mix with Candy Bits, 16 oz Pouch From $10.10

Pillsbury Funfetti Sugar Cookie Mix with Candy Bits, 16 oz Pouch
Available in additional 3 options
From$1010

Pillsbury Funfetti Sugar Cookie Mix with Candy Bits, 16 oz Pouch

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 53 reviews

Tesco Personalised White Chocolate Cookie Kit 510g, Imported from Britain $36.99

Tesco Personalised White Chocolate Cookie Kit 510g, Imported from Britain
current price $36.99

Tesco Personalised White Chocolate Cookie Kit 510g, Imported from Britain

Bakery Bling Daisy Lane Insta-House Cookie Decorating Kit, Pre-Baked Cookie House with Royal Icing & Glittery Sugar Sprinkles, Spring Activity, No Baking Required $19.99

Bakery Bling Daisy Lane Insta-House Cookie Decorating Kit, Pre-Baked Cookie House with Royal Icing & Glittery Sugar Sprinkles, Spring Activity, No Baking Required
current price $19.99

Bakery Bling Daisy Lane Insta-House Cookie Decorating Kit, Pre-Baked Cookie House with Royal Icing & Glittery Sugar Sprinkles, Spring Activity, No Baking Required

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews

Disney Heroes and Villains Graham Snacks, Custom Cookies Variety Pack, Kids Snacks, 10 Snack Packs $5.97 59.7 ¢/oz

Disney Heroes and Villains Graham Snacks, Custom Cookies Variety Pack, Kids Snacks, 10 Snack Packs
current price $5.97
59.7 ¢/oz

Disney Heroes and Villains Graham Snacks, Custom Cookies Variety Pack, Kids Snacks, 10 Snack Packs

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 443 reviews

Miss Jones Baking Co. Everyday Delicious Chocolate Chip Cookie Mix, 13oz From $13.93

Miss Jones Baking Co. Everyday Delicious Chocolate Chip Cookie Mix, 13oz
Available in additional 2 options
From$1393

Miss Jones Baking Co. Everyday Delicious Chocolate Chip Cookie Mix, 13oz

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 134 reviews

2K+ bought since yesterday, Betty Crocker Limited Edition Caramel Apple Cookies, Cookie Mix, 16.6 oz

2K+ bought since yesterday
Betty Crocker Limited Edition Caramel Apple Cookies, Cookie Mix, 16.6 oz
Available in additional 2 options

Betty Crocker Limited Edition Caramel Apple Cookies, Cookie Mix, 16.6 oz

Great Value Pumpkin Spice Thumbprint Cookie Kit

Great Value Pumpkin Spice Thumbprint Cookie Kit

Great Value Pumpkin Spice Thumbprint Cookie Kit

Nestle Toll House Pecan Turtle Delight Cookie Dough, Makes 12 Cookies, 16 oz

Nestle Toll House Pecan Turtle Delight Cookie Dough, Makes 12 Cookies, 16 oz

Nestle Toll House Pecan Turtle Delight Cookie Dough, Makes 12 Cookies, 16 oz

Duncan Hines MEGA Cookie Chocolate Chunk Pan Cookie Mix, 7.8 oz.

Duncan Hines MEGA Cookie Chocolate Chunk Pan Cookie Mix, 7.8 oz.
Available in additional 3 options

Duncan Hines MEGA Cookie Chocolate Chunk Pan Cookie Mix, 7.8 oz.

Betty Crocker Mug Treats Soft-Baked Chocolate Chip Cookie Mix with Fudge Topping

Betty Crocker Mug Treats Soft-Baked Chocolate Chip Cookie Mix with Fudge Topping

Betty Crocker Mug Treats Soft-Baked Chocolate Chip Cookie Mix with Fudge Topping

bettergoods Premium Blend Monster Cookie Mix, 11.7 oz

bettergoods Premium Blend Monster Cookie Mix, 11.7 oz
Available in additional 2 options

bettergoods Premium Blend Monster Cookie Mix, 11.7 oz

Cheryl's Cookies Sprinkle Cookie Decorating Kit, 12 Count

Cheryl's Cookies Sprinkle Cookie Decorating Kit, 12 Count

Cheryl's Cookies Sprinkle Cookie Decorating Kit, 12 Count

La casa del alfajor 20 alfajores de harina 2 Pack (Kit)

La casa del alfajor 20 alfajores de harina 2 Pack (Kit)

La casa del alfajor 20 alfajores de harina 2 Pack (Kit)

Betty Exclusives OREO Truffles Mix, Made with Real OREO Cookie Pieces, 8.6 oz

Betty Exclusives OREO Truffles Mix, Made with Real OREO Cookie Pieces, 8.6 oz

Betty Exclusives OREO Truffles Mix, Made with Real OREO Cookie Pieces, 8.6 oz

La Casa del Alfajor 18 Alfajores de Maicena 2 Pack (Kit)

La Casa del Alfajor 18 Alfajores de Maicena 2 Pack (Kit)

La Casa del Alfajor 18 Alfajores de Maicena 2 Pack (Kit)

Only at Walmart