

Hero image 0 of (24 pack) Maruchan Ramen Noodle Soup, Shrimp Flavor Instant Noodles, 3 oz, Pack of 12, 0 of 12
Best seller
(24 pack) Maruchan Ramen Noodle Soup, Shrimp Flavor Instant Noodles, 3 oz, Pack of 12
(No ratings yet)
Ingredients
Key item features
Maruchan Instant Lunch Shrimp Flavor Ramen Noodle 12 Pack:
- Ready-to-Cook
- 0 grams trans fat
- Maruchan ramen noodle, 12-count
- 5 g of protein per serving
- No cholesterol
- Low in sugars
- Maruchan noodles contain 190 calories per serving
Specs
About this item
Product details
Specifications
Directions
Ingredients
Similar items you might like
Based on what customers bought
Best seller, Nissin Foods Hot & Spicy Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 4.55 oz Bowl, Shelf-Stable $1.54 46.7 ¢/oz
Best seller
Sponsored$154current price $1.5446.7 ¢/ozNissin Foods Hot & Spicy Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 4.55 oz Bowl, Shelf-Stable
36274.6 out of 5 Stars. 3627 reviews4.6 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withDelivery as soon as 25 minsPickup availableMaruchan Roast Chicken Flavored Ramen Noodle Soup, 3 oz Shelf Stable Pkg $10.96 Was $29.97
6 optionsAvailable in additional 6 options$1096current price $10.96, Was $29.97$29.97Maruchan Roast Chicken Flavored Ramen Noodle Soup, 3 oz Shelf Stable Pkg
153.1 out of 5 Stars. 15 reviews3.1 out of 5 starsMaruchan Ramen Noodle Soy Sauce Flavor Soup, 3 oz $0.49 Was $0.59
$049current price $0.49, Was $0.59$0.59Maruchan Ramen Noodle Soy Sauce Flavor Soup, 3 oz
184.7 out of 5 Stars. 18 reviews4.7 out of 5 stars( 1 Pack) Maruchan Instant Lunch Ramen Noodles, Lime Chili Flavor with Shrimp, 2.25 oz Cup $0.90 Was $1.88
$090current price $0.90, Was $1.88$1.88( 1 Pack) Maruchan Instant Lunch Ramen Noodles, Lime Chili Flavor with Shrimp, 2.25 oz Cup
34.7 out of 5 Stars. 3 reviews4.7 out of 5 starsBest seller, Campbell’s Condensed Chicken Noodle Soup, 10.75 oz Can (4 Pack) $5.67 13.2 ¢/oz
Best seller
3 optionsAvailable in additional 3 options$567current price $5.6713.2 ¢/ozCampbell’s Condensed Chicken Noodle Soup, 10.75 oz Can (4 Pack)
209524.7 out of 5 Stars. 20952 reviews4.7 out of 5 stars( 1 ) Maruchan Instant Lunch Ramen Noodles LIME CHILI SHRIMP Soup Cup 2.25 oz $0.99
$099current price $0.99( 1 ) Maruchan Instant Lunch Ramen Noodles LIME CHILI SHRIMP Soup Cup 2.25 oz
44.5 out of 5 Stars. 4 reviews4.5 out of 5 stars(1 Pack) Maruchan Ramen Noodle Soup, Creamy Chicken Flavor Instant Noodles, 3 oz $1.19
$119current price $1.19(1 Pack) Maruchan Ramen Noodle Soup, Creamy Chicken Flavor Instant Noodles, 3 oz
15 out of 5 Stars. 1 reviews5 out of 5 starsMaruchan® Lime Chili Shrimp Flavor Ramen Noodle Soup, 3 oz. Shelf Stable Package $0.40 Was $0.55 13.3 ¢/oz
$040current price $0.40, Was $0.55$0.5513.3 ¢/ozMaruchan® Lime Chili Shrimp Flavor Ramen Noodle Soup, 3 oz. Shelf Stable Package
224.5 out of 5 Stars. 22 reviews4.5 out of 5 starsBest seller, DINTY MOORE Beef Stew with Potatoes and Carrots, Shelf-Stable, 20 oz Steel Can $3.62 18.1 ¢/oz
Best seller
4 optionsAvailable in additional 4 options$362current price $3.6218.1 ¢/ozDINTY MOORE Beef Stew with Potatoes and Carrots, Shelf-Stable, 20 oz Steel Can
74414.5 out of 5 Stars. 7441 reviews4.5 out of 5 stars(3 Pack) Maruchan Shrimp Flavor Ramen Noodle Soup, 3 oz

(3 Pack) Maruchan Shrimp Flavor Ramen Noodle Soup, 3 oz
784.1 out of 5 Stars. 78 reviews4.1 out of 5 starsMaruchan Instant Lunch Ramen Noodles, Beef Flavor, 2.25 oz Cup $0.70
$070current price $0.70Maruchan Instant Lunch Ramen Noodles, Beef Flavor, 2.25 oz Cup
Maruchan Roasted Beef Flavor Ramen Noodle Soup 3 Oz $1.61
$161current price $1.61Maruchan Roasted Beef Flavor Ramen Noodle Soup 3 Oz
34.3 out of 5 Stars. 3 reviews4.3 out of 5 stars(3 pack) Maruchan Instant Lunch Ramen Noodles, Beef Flavor, 2.25 oz Cup $1.44 Was $1.92 20.9 ¢/oz
$144current price $1.44, Was $1.92$1.9220.9 ¢/oz(3 pack) Maruchan Instant Lunch Ramen Noodles, Beef Flavor, 2.25 oz Cup
Maggi Sopa Sabor A Pollo Con Fideos Chicken Flavored Noodle Soup Mix, Instant Soup Packet, 12 x 1.94oz 1.94 oz $10.78 50.5 ¢/oz
4 optionsAvailable in additional 4 options$1078current price $10.7850.5 ¢/ozMaggi Sopa Sabor A Pollo Con Fideos Chicken Flavored Noodle Soup Mix, Instant Soup Packet, 12 x 1.94oz 1.94 oz
4364.6 out of 5 Stars. 436 reviews4.6 out of 5 stars10K+ bought since yesterday, Maruchan Instant Lunch Ramen Noodles, Chicken Flavor, 2.25 oz Cup $0.64 28.4 ¢/oz
10K+ bought since yesterday
17 optionsAvailable in additional 17 options$064current price $0.6428.4 ¢/ozMaruchan Instant Lunch Ramen Noodles, Chicken Flavor, 2.25 oz Cup
294584.6 out of 5 Stars. 29458 reviews4.6 out of 5 starsBest seller, Nissin Foods Hot & Spicy Ramen Noodle Soup, Shrimp Flavor, 3.27 oz Bowl, Shelf-Stable $6.32
Best seller
5 optionsAvailable in additional 5 options$632current price $6.32Nissin Foods Hot & Spicy Ramen Noodle Soup, Shrimp Flavor, 3.27 oz Bowl, Shelf-Stable
15104.7 out of 5 Stars. 1510 reviews4.7 out of 5 starsNissin Foods Top Ramen The Original Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 3 oz Bag (1Pack) $1.20
$120current price $1.20Nissin Foods Top Ramen The Original Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 3 oz Bag (1Pack)
273.8 out of 5 Stars. 27 reviews3.8 out of 5 starsRollback, Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup, 10.5 oz Can $1.00 Was $1.28 9.5 ¢/oz
Rollback
5 optionsAvailable in additional 5 options$100current price $1.00, Was $1.28$1.289.5 ¢/ozCampbell's Condensed Cream of Chicken Soup, 10.5 oz Can
257874.7 out of 5 Stars. 25787 reviews4.7 out of 5 starsMaruchan Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor Instant Noodles, 3 oz, 2880 Count Pallet $1,440.00 16.7 ¢/oz
$1,44000current price $1,440.0016.7 ¢/ozMaruchan Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor Instant Noodles, 3 oz, 2880 Count Pallet
13 out of 5 Stars. 1 reviews3 out of 5 starsMaruchan Yakisoba Orange Chicken Flavor Noodles, 4.23 oz Shelf Stable Package $1.32 31.2 ¢/oz
6 optionsAvailable in additional 6 options$132current price $1.3231.2 ¢/ozMaruchan Yakisoba Orange Chicken Flavor Noodles, 4.23 oz Shelf Stable Package
6094.4 out of 5 Stars. 609 reviews4.4 out of 5 stars
Customer ratings & reviews
0 out of 5 stars
This item does not have any reviews yet
Price when purchased online
Not Available
How do you want your item?
Try 30 days for just $1! Choose a plan at checkout.
Not available
Try 30 days of Walmart+ for just $1!
T&C apply. Claim offer now
