

Hero image 0 of Collapsible Water Bottle, Soft Hydration Flask for Running and Hiking, TPU Water Pouch for Travel, Ideal for Cycling, Camping, and Outdoor Sports, 0 of 4
Collapsible Water Bottle, Soft Hydration Flask for Running and Hiking, TPU Water Pouch for Travel, Ideal for Cycling, Camping, and Outdoor Sports
(No ratings yet)
Key item features
- 【Food Grade TPU Material】Made from safe food grade TPU that is BPA free and odorless, ensuring clean drinking water during outdoor activities.
- 【Compact Foldable Design】Collapsible structure allows the bottle to roll up or compress when empty for easy storage in pockets or backpacks.
- 【Leak Proof Seal Cap】Reliable locking cap design prevents water spills during active movement, keeping your gear dry during sports and travel.
- 【Durable Elastic Construction】High elasticity material resists tearing and extrusion, providing long lasting performance through repeated outdoor use.
- 【Wide Mouth Accessibility】Large opening design allows quick water filling and thorough cleaning, making hydration breaks convenient and efficient.
Specs
About this item
Product details
Specifications
Warranty
Warnings
Similar items you might like
Based on what customers bought
100+ bought since yesterday, Zak Designs 25oz Durable Plastic Jubilation Water Bottle with Leak Proof Spout Cover, Straw, Push Button Lid, Flip Up Lock, and Built-in Carry Handle, Navy $5.98 23.9 ¢/oz
$598current price $5.9823.9 ¢/ozZak Designs 25oz Durable Plastic Jubilation Water Bottle with Leak Proof Spout Cover, Straw, Push Button Lid, Flip Up Lock, and Built-in Carry Handle, Navy
4674.6 out of 5 Stars. 467 reviews4.6 out of 5 starsBest seller, Mainstays 48 oz Black Polypropylene Water Bottle with Handle and Built-In Phone Holder $6.01
Best seller
4 optionsAvailable in additional 4 options$601current price $6.01Mainstays 48 oz Black Polypropylene Water Bottle with Handle and Built-In Phone Holder
1574.3 out of 5 Stars. 157 reviews4.3 out of 5 starsClearance, Collapsible Soft Flask Water Bottle 16.9 oz – Foldable TPU Reusable Hydration Bottle with Leak Proof Cap for Running, Hiking, Cycling and Outdoor Sports $5.70 Was $6.41
$570current price $5.70, Was $6.41$6.41Collapsible Soft Flask Water Bottle 16.9 oz – Foldable TPU Reusable Hydration Bottle with Leak Proof Cap for Running, Hiking, Cycling and Outdoor Sports
100+ bought since yesterday, Mainstays Water Bottle, 64 fl oz, Translucent Black, 2-in-1 Straw/Chug Lid, Plastic $6.24 9.8 ¢/fl oz
100+ bought since yesterday
$624current price $6.249.8 ¢/fl ozMainstays Water Bottle, 64 fl oz, Translucent Black, 2-in-1 Straw/Chug Lid, Plastic
5534.6 out of 5 Stars. 553 reviews4.6 out of 5 starsPortable Sport Water Bottle, 20 Oz Spray Water Bottle, Transparent Graduated Water Cup, For Sports, School, Cycling, Camping $5.99
4 optionsAvailable in additional 4 options$599current price $5.99Portable Sport Water Bottle, 20 Oz Spray Water Bottle, Transparent Graduated Water Cup, For Sports, School, Cycling, Camping
Collapsible Soft Water Bottle, Folding Sport Water Flask for Running Hiking and Outdoor Sports, Leak-Proof Hydration Storage $10.81
$1081current price $10.81Collapsible Soft Water Bottle, Folding Sport Water Flask for Running Hiking and Outdoor Sports, Leak-Proof Hydration Storage
Clearance, Ultra Soft Collapsible TPU Water Bottle, Lightweight Foldable Hydration Flask, Leakproof Reusable Vessel For Running Hiking Cycling Outdoor Sports Travel $3.39 Was $4.39
Clearance
$339current price $3.39, Was $4.39$4.39Ultra Soft Collapsible TPU Water Bottle, Lightweight Foldable Hydration Flask, Leakproof Reusable Vessel For Running Hiking Cycling Outdoor Sports Travel
50+ bought since yesterday, Zak Designs 16oz Durable Plastic Siply Water Bottle with Flip Up Straw and Built-In Carry Handle, Fruit $5.48 34.3 ¢/oz
$548current price $5.4834.3 ¢/ozZak Designs 16oz Durable Plastic Siply Water Bottle with Flip Up Straw and Built-In Carry Handle, Fruit
814.4 out of 5 Stars. 81 reviews4.4 out of 5 starsACDANC Collapsible Water Bottle BPA Free 25oz Foldable Hydration Bladder Lightweight Soft Flexible Sports Canteen for Hiking Camping Travel Cycling Running - Blue $6.93
$693current price $6.93ACDANC Collapsible Water Bottle BPA Free 25oz Foldable Hydration Bladder Lightweight Soft Flexible Sports Canteen for Hiking Camping Travel Cycling Running - Blue
500ml Foldable Leakproof Water Bottle, Reusable Expandable Portable Sports Drinking Cup, Lightweight Collapsible Water Container for Outdoor Hiking Travel Daily Hydration Use $4.59 Was $5.19
5 optionsAvailable in additional 5 options$459current price $4.59, Was $5.19$5.19500ml Foldable Leakproof Water Bottle, Reusable Expandable Portable Sports Drinking Cup, Lightweight Collapsible Water Container for Outdoor Hiking Travel Daily Hydration Use
Mainstays 32 Fluid Ounces Tritan Shaker Water Bottle with Ball, Black $6.00 Was $8.84 18.8 ¢/fl oz
2 optionsAvailable in additional 2 options$600current price $6.00, Was $8.84$8.8418.8 ¢/fl ozMainstays 32 Fluid Ounces Tritan Shaker Water Bottle with Ball, Black
2404.7 out of 5 Stars. 240 reviews4.7 out of 5 starsACDANC Collapsible Water Bottle 480ml BPA Free Reusable Water Pouch Hiking Camping Travel Sports Folding Water Bag Portable Leak-Proof Drinking Bottle Outdoor Accessories, Light Blue $6.36
$636current price $6.36ACDANC Collapsible Water Bottle 480ml BPA Free Reusable Water Pouch Hiking Camping Travel Sports Folding Water Bag Portable Leak-Proof Drinking Bottle Outdoor Accessories, Light Blue
Best seller, Athletic Works 64-Ounce Motivational Water Jug with Dual-Function Lid in Black $9.35
Best seller
$935current price $9.35Athletic Works 64-Ounce Motivational Water Jug with Dual-Function Lid in Black
6004.5 out of 5 Stars. 600 reviews4.5 out of 5 starsBest seller, Ello Ellies 16oz Plastic Water Bottle, Cat $8.97
Best seller
2 optionsAvailable in additional 2 options$897current price $8.97Ello Ellies 16oz Plastic Water Bottle, Cat
424.7 out of 5 Stars. 42 reviews4.7 out of 5 starsLarge Leakproof Water Jug with Handle & Time Marker, Reusable Clear Water Bottle for Gym, Travel, Camping, Hiking & Outdoor Sports(Black,2200ML / 74Oz) $6.52
$652current price $6.52Large Leakproof Water Jug with Handle & Time Marker, Reusable Clear Water Bottle for Gym, Travel, Camping, Hiking & Outdoor Sports(Black,2200ML / 74Oz)
SeekLGT Black TPU Foldable Soft Water Bottle, 500ml Leak Proof Hydration Flask for Running Hiking Cycling, Portable Collapsible Sports Water Bag for Travel, 1pc $3.49
$349current price $3.49SeekLGT Black TPU Foldable Soft Water Bottle, 500ml Leak Proof Hydration Flask for Running Hiking Cycling, Portable Collapsible Sports Water Bag for Travel, 1pc
Clearance, Portable Foldable Soft TPU Water Bottle with Spill-Proof Cap for Hiking, Running, Cycling, and Outdoor Sports $5.61 Was $6.32
$561current price $5.61, Was $6.32$6.32Portable Foldable Soft TPU Water Bottle with Spill-Proof Cap for Hiking, Running, Cycling, and Outdoor Sports
Clearance, Water Bottle Aluminum Lightweight Camping Hiking Hydration Flask with Shoulder Strap, Leakproof BPA Free Outdoor Gear, 33.8oz/101.4oz $5.34 Was $6.99
$534current price $5.34, Was $6.99$6.99Water Bottle Aluminum Lightweight Camping Hiking Hydration Flask with Shoulder Strap, Leakproof BPA Free Outdoor Gear, 33.8oz/101.4oz
Clearance, huayou 3L Retro Military Style Water Bottle, Portable Water Bottle with Adjustable Strap for Camping Hiking and Outdoor Activities $5.21 Was $7.22
$521current price $5.21, Was $7.22$7.22huayou 3L Retro Military Style Water Bottle, Portable Water Bottle with Adjustable Strap for Camping Hiking and Outdoor Activities
Customer ratings & reviews
0 out of 5 stars
This item does not have any reviews yet
Current price is USDNow $5.47
You save $0.62
was $6.09$6.09
You save$0.62
Price when purchased online
Free 30-day returns
How do you want your item?
Ships to
Arrives between Oct 8 - Oct 13
|Shipping fee $3.90
Sold and shipped by THEQIAN
Free 30-day returns




























