

Hero image 0 of Trader Joe’s Peanut Butter Caramel Coated Popcorn 6 Oz, 0 of 7
Trader Joe’s Peanut Butter Caramel Coated Popcorn 6 Oz
(No ratings yet)
Ingredients
Key item features
- Sweet and Savory Delight: A delicious combination of peanut butter, caramel, and crispy popcorn for a rich and indulgent treat.
- Perfect for Sharing: Ideal for parties, movie nights, or sharing with friends and family.
- Made with High-Quality Ingredients: Crafted with premium popcorn, peanut butter, and caramel for a fresh, flavorful snack.
- Crispy, Crunchy Texture: Each kernel is coated in a satisfying blend of sweetness and savory richness.
- No Artificial Additives: Free from preservatives and artificial ingredients, ensuring a clean, natural snack.
Specs
About this item
Product details
Specifications
Warranty
Ingredients
Similar items you might like
Based on what customers bought
G.H. Cretors Popped Caramel Corn, 8 oz - Gluten-Free Popcorn Treat $3.96 49.5 ¢/oz
Sponsored$396current price $3.9649.5 ¢/ozG.H. Cretors Popped Caramel Corn, 8 oz - Gluten-Free Popcorn Treat
22294.7 out of 5 Stars. 2229 reviews4.7 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withDelivery as soon as 9amPickup as soon as 8amRollback, Khloud White Cheddar Protein Popcorn; Gluten Free; Non-GMO- 4 oz $4.47 Was $4.97 $1.12/oz
Rollback
SponsoredNow$447current price Now $4.47, Was $4.97$4.97$1.12/ozYou save $0.50You save$0.50Khloud White Cheddar Protein Popcorn; Gluten Free; Non-GMO- 4 oz
4623.9 out of 5 Stars. 462 reviews3.9 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withShipping, arrives todayBest seller, Great Value Classic Sweet and Salty Kettle Corn, 7 oz $2.22 31.7 ¢/oz
Best seller
3 optionsAvailable in additional 3 options$222current price $2.2231.7 ¢/ozGreat Value Classic Sweet and Salty Kettle Corn, 7 oz
16954.6 out of 5 Stars. 1695 reviews4.6 out of 5 starsBest seller, Smartfood Variety Pack Flavored Popcorn 3 Flavors, 18 Count, 0.5 oz Bags $8.97 99.7 ¢/oz
Best seller
$897current price $8.9799.7 ¢/ozSmartfood Variety Pack Flavored Popcorn 3 Flavors, 18 Count, 0.5 oz Bags
32654.6 out of 5 Stars. 3265 reviews4.6 out of 5 stars2K+ bought since yesterday, Great Value Movie Theater Butter Popcorn, 6.25 oz Bag $2.22 35.5 ¢/oz
2K+ bought since yesterday
3 optionsAvailable in additional 3 options$222current price $2.2235.5 ¢/ozGreat Value Movie Theater Butter Popcorn, 6.25 oz Bag
21914.5 out of 5 Stars. 2191 reviews4.5 out of 5 starsCaramel Chocolatey Swirl Flavored Popped Corn, 8 Ounces Bag. $3.94 49.3 ¢/oz
2 optionsAvailable in additional 2 options$394current price $3.9449.3 ¢/ozCaramel Chocolatey Swirl Flavored Popped Corn, 8 Ounces Bag.
6004.7 out of 5 Stars. 600 reviews4.7 out of 5 stars10K+ bought since yesterday, Smartfood Popcorn White Cheddar Flavored Popcorn Snacks, 0.625 oz Bags, 10 Count Multipack $5.97 94.8 ¢/oz
10K+ bought since yesterday
Sponsored$597current price $5.9794.8 ¢/ozSmartfood Popcorn White Cheddar Flavored Popcorn Snacks, 0.625 oz Bags, 10 Count Multipack
90904.7 out of 5 Stars. 9090 reviews4.7 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withDelivery as soon as 9amShipping, arrives todayPickup as soon as 8amHerr's Cheese Flavored Popcorn, 6 oz $3.97 66.2 ¢/oz
Sponsored$397current price $3.9766.2 ¢/ozHerr's Cheese Flavored Popcorn, 6 oz
1894.8 out of 5 Stars. 189 reviews4.8 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withDelivery as soon as 9amShipping, arrives todayPickup as soon as 8amRollback, LesserEvil Himalayan Gold Organic Popcorn, 4.6 oz $2.94 Was $3.32 63.9 ¢/oz
Rollback
3 optionsAvailable in additional 3 options$294current price $2.94, Was $3.32$3.3263.9 ¢/ozLesserEvil Himalayan Gold Organic Popcorn, 4.6 oz
31644.7 out of 5 Stars. 3164 reviews4.7 out of 5 stars2K+ bought since yesterday, Pop Secret Popcorn, Sweet 'n Crunchy Caramel Microwave Popcorn, 2.64 oz Bags, 3 Ct $2.73 34.6 ¢/oz
2K+ bought since yesterday
3 optionsAvailable in additional 3 options$273current price $2.7334.6 ¢/ozPop Secret Popcorn, Sweet 'n Crunchy Caramel Microwave Popcorn, 2.64 oz Bags, 3 Ct
16684.3 out of 5 Stars. 1668 reviews4.3 out of 5 starsLesserEvil Himalayan Pink Salt Popcorn 0.46oz 18 Count Box $7.87 $17.11/oz
$787current price $7.87$17.11/ozLesserEvil Himalayan Pink Salt Popcorn 0.46oz 18 Count Box
245 out of 5 Stars. 24 reviews5 out of 5 starsRollback, Smartfood No Artificial Colors or Flavors Cheetos Cheddar Popcorn Bag, 6.25 oz $3.00 Was $3.54 48.0 ¢/oz
Rollback
$300current price $3.00, Was $3.54$3.5448.0 ¢/ozSmartfood No Artificial Colors or Flavors Cheetos Cheddar Popcorn Bag, 6.25 oz
13244.7 out of 5 Stars. 1324 reviews4.7 out of 5 starsSKINNYPOP Gluten-Free White Cheddar Popcorn Snack, 4.4 oz Bag $3.47 78.9 ¢/oz
Sponsored$347current price $3.4778.9 ¢/ozSKINNYPOP Gluten-Free White Cheddar Popcorn Snack, 4.4 oz Bag
1264.6 out of 5 Stars. 126 reviews4.6 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withShipping, arrives todayUtz White Cheddar Popcorn, 2.5 oz Bag $5.41 $2.16/oz
Sponsored$541current price $5.41$2.16/ozUtz White Cheddar Popcorn, 2.5 oz Bag
484.5 out of 5 Stars. 48 reviews4.5 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withShipping, arrives todayLOVE CORN 9ct Sea Salt and Sweet & Salty Variety Pack $6.54 $1.04/ea
$654current price $6.54$1.04/eaLOVE CORN 9ct Sea Salt and Sweet & Salty Variety Pack
6914.8 out of 5 Stars. 691 reviews4.8 out of 5 starsGarrett Popcorn Shops, Garrett Mix, 6 oz $4.84 80.7 ¢/oz
$484current price $4.8480.7 ¢/ozGarrett Popcorn Shops, Garrett Mix, 6 oz
11864.5 out of 5 Stars. 1186 reviews4.5 out of 5 stars2K+ bought since yesterday, Smartfood No Artificial Colors or Flavors Cheetos Flamin’ Hot Popcorn Bag, 5.75 oz $5.00 87.0 ¢/oz
2K+ bought since yesterday
$500current price $5.0087.0 ¢/ozSmartfood No Artificial Colors or Flavors Cheetos Flamin’ Hot Popcorn Bag, 5.75 oz
5174.6 out of 5 Stars. 517 reviews4.6 out of 5 starsRollback, LesserEvil Garlic Parmesan Organic Popcorn, Non-GMO, Allergen-Free, 4.6 oz $2.94 Was $3.28 63.9 ¢/oz
Rollback
2 optionsAvailable in additional 2 options$294current price $2.94, Was $3.28$3.2863.9 ¢/ozLesserEvil Garlic Parmesan Organic Popcorn, Non-GMO, Allergen-Free, 4.6 oz
3334.6 out of 5 Stars. 333 reviews4.6 out of 5 starsRollback, LesserEvil Himalayan Pink Organic Popcorn, 4.6 oz $2.94 Was $3.32 63.9 ¢/oz
Rollback
SponsoredNow$294current price Now $2.94, Was $3.32$3.3263.9 ¢/ozYou save $0.38You save$0.38LesserEvil Himalayan Pink Organic Popcorn, 4.6 oz
42084.7 out of 5 Stars. 4208 reviews4.7 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withDelivery as soon as 9amShipping, arrives Tue, Oct 6Pickup as soon as 8am2K+ bought since yesterday, G.H. Cretors Handcrafted Small-Batch Cheese & Caramel Popcorn Mix, 7.5 oz, Gluten-Free Snack $3.96 52.8 ¢/oz
2K+ bought since yesterday
Sponsored$396current price $3.9652.8 ¢/ozG.H. Cretors Handcrafted Small-Batch Cheese & Caramel Popcorn Mix, 7.5 oz, Gluten-Free Snack
28644.7 out of 5 Stars. 2864 reviews4.7 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withDelivery as soon as 9amShipping, arrives todayPickup as soon as 8am
Customer ratings & reviews
0 out of 5 stars
This item does not have any reviews yet
Current price is USD$9.99
Price when purchased online
- Free shipping
Free 30-day returns
How do you want your item?
Ships to
Arrives by Thu, Oct 8
|Sold and shipped by Fischer Brand LLC|Pro Seller
4.131578947368421 out of 5 stars
Free 30-day returns
