Sort by|

Matza Bread

Uses item details. Price when purchased online

Manischewitz Original Matzos, 10 oz From $3.37

Manischewitz Original Matzos, 10 oz
Available in additional 2 options
From$337

Manischewitz Original Matzos, 10 oz

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 609 reviews

Manischewitz Passover Matzo 1 Pound 1 Box $7.89 $7.89/lb

Manischewitz Passover Matzo 1 Pound 1 Box
current price $7.89
$7.89/lb

Manischewitz Passover Matzo 1 Pound 1 Box

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 9 reviews

Yehuda Matzo Thins Unsalted, 10.5 Oz From $3.37

Yehuda Matzo Thins Unsalted, 10.5 Oz
Available in additional 2 options
From$337

Yehuda Matzo Thins Unsalted, 10.5 Oz

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 206 reviews

Streit's Lightly Salted Matzos, 11 oz From $4.38

Streit's Lightly Salted Matzos, 11 oz
Available in additional 5 options
From$438

Streit's Lightly Salted Matzos, 11 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 175 reviews

Manischewitz Passover Matzos Crackers, Fresh and Crispy Matzah. (2 Pack) Total 2 Lbs. $11.99 $6.00/lb

Manischewitz Passover Matzos Crackers, Fresh and Crispy Matzah. (2 Pack) Total 2 Lbs.
current price $11.99
$6.00/lb

Manischewitz Passover Matzos Crackers, Fresh and Crispy Matzah. (2 Pack) Total 2 Lbs.

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 35 reviews

Yehuda Organic Whole Wheat Matzo, 10.5 Oz, Kosher, Crisp Baked Matzo Crackers $8.99

Yehuda Organic Whole Wheat Matzo, 10.5 Oz, Kosher, Crisp Baked Matzo Crackers
current price $8.99

Yehuda Organic Whole Wheat Matzo, 10.5 Oz, Kosher, Crisp Baked Matzo Crackers

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 29 reviews

Yehuda Freshly Baked Passover Matzo, 1 LB (5 Pack) | Bonus 1 Resealable Stay Fresh Pouch | Super Crisp & Delicious! $24.99

Yehuda Freshly Baked Passover Matzo, 1 LB (5 Pack) | Bonus 1 Resealable Stay Fresh Pouch | Super Crisp & Delicious!
current price $24.99

Yehuda Freshly Baked Passover Matzo, 1 LB (5 Pack) | Bonus 1 Resealable Stay Fresh Pouch | Super Crisp & Delicious!

4.1 out of 5 stars
4.1 out of 5 Stars. 20 reviews

Manischewitz Passover Whole Wheat Matzo 10 oz 3 Pack Thin, Crisp & Delicious, Just 2 Ingredients! $14.99

Manischewitz Passover Whole Wheat Matzo 10 oz 3 Pack Thin, Crisp & Delicious, Just 2 Ingredients!
current price $14.99

Manischewitz Passover Whole Wheat Matzo 10 oz 3 Pack Thin, Crisp & Delicious, Just 2 Ingredients!

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 8 reviews

Gefen, Lightly Salted Matzo, 10.5oz (3 Pack) Traditional Style Matzo $17.99

Gefen, Lightly Salted Matzo, 10.5oz (3 Pack) Traditional Style Matzo
current price $17.99

Gefen, Lightly Salted Matzo, 10.5oz (3 Pack) Traditional Style Matzo

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 4 reviews

Manischewitz Organic Whole Wheat Matzos Kosher For Passover 10oz 3 Pack Crisp & Delicious, Kosher for Passover and for Year Round Use $14.99

Manischewitz Organic Whole Wheat Matzos Kosher For Passover 10oz 3 Pack Crisp & Delicious, Kosher for Passover and for Year Round Use
current price $14.99

Manischewitz Organic Whole Wheat Matzos Kosher For Passover 10oz 3 Pack Crisp & Delicious, Kosher for Passover and for Year Round Use

3.7 out of 5 stars
3.7 out of 5 Stars. 20 reviews

The Matzo Project Salted Matzo Flats, Kosher (Not Kosher for Passover), Vegan, Nut-Free, No Added Sugar, No Trans Fat, Nothing Artificial, 5.5 oz $8.29 $1.51/oz

The Matzo Project Salted Matzo Flats, Kosher (Not Kosher for Passover), Vegan, Nut-Free, No Added Sugar, No Trans Fat, Nothing Artificial, 5.5 oz
current price $8.29
$1.51/oz

The Matzo Project Salted Matzo Flats, Kosher (Not Kosher for Passover), Vegan, Nut-Free, No Added Sugar, No Trans Fat, Nothing Artificial, 5.5 oz

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 6 reviews

Holyland Round Shmura Matzo, 16 oz $18.97 $1.19/oz

Holyland Round Shmura Matzo, 16 oz
current price $18.97
$1.19/oz

Holyland Round Shmura Matzo, 16 oz

3.7 out of 5 stars
3.7 out of 5 Stars. 19 reviews

The Matzo Project Everything Matzo Flats, Kosher (Not Kosher for Passover), Vegan, Nut-Free, No Added Sugar, No Trans Fat, Nothing Artificial, 5.5 oz $8.29 $1.51/oz

The Matzo Project Everything Matzo Flats, Kosher (Not Kosher for Passover), Vegan, Nut-Free, No Added Sugar, No Trans Fat, Nothing Artificial, 5.5 oz
current price $8.29
$1.51/oz

The Matzo Project Everything Matzo Flats, Kosher (Not Kosher for Passover), Vegan, Nut-Free, No Added Sugar, No Trans Fat, Nothing Artificial, 5.5 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 7 reviews

Streit's Egg & Onion Matzo - Thin & Crispy, Low Sodium, Low Fat, Family Owned, Kosher Certified, Pair with Soups, Spreads & Salads (11oz, Pack of 3) $16.99

Streit's Egg & Onion Matzo - Thin & Crispy, Low Sodium, Low Fat, Family Owned, Kosher Certified, Pair with Soups, Spreads & Salads (11oz, Pack of 3)
current price $16.99

Streit's Egg & Onion Matzo - Thin & Crispy, Low Sodium, Low Fat, Family Owned, Kosher Certified, Pair with Soups, Spreads & Salads (11oz, Pack of 3)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 16 reviews

Yehuda Passover Matzos, 1lb, 3 Pack $17.99

Yehuda Passover Matzos, 1lb, 3 Pack
current price $17.99

Yehuda Passover Matzos, 1lb, 3 Pack

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 89 reviews

Streit's Whole Wheat Matzo - Thin & Crispy, Low Sodium, Low Fat, Family Owned, Kosher Certified, Pair with Soups, Spreads & Salads (11oz, Pack of 3) $16.99

Streit's Whole Wheat Matzo - Thin & Crispy, Low Sodium, Low Fat, Family Owned, Kosher Certified, Pair with Soups, Spreads & Salads (11oz, Pack of 3)
current price $16.99

Streit's Whole Wheat Matzo - Thin & Crispy, Low Sodium, Low Fat, Family Owned, Kosher Certified, Pair with Soups, Spreads & Salads (11oz, Pack of 3)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 5 reviews

Yehuda Matzo Thins Matzo Thins Whole Wheat, 10.5 Ounce $12.78 $1.22/oz

Yehuda Matzo Thins Matzo Thins Whole Wheat, 10.5 Ounce
current price $12.78
$1.22/oz

Yehuda Matzo Thins Matzo Thins Whole Wheat, 10.5 Ounce

Pack of 12, Manischewitz Egg & Onion Matzos, 10 oz $56.91

Pack of 12, Manischewitz Egg & Onion Matzos, 10 oz
current price $56.91

Pack of 12, Manischewitz Egg & Onion Matzos, 10 oz

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 3 reviews

Manischewitz Original "Thin Unsalted Matzo" 10oz 3 Pack Airy Crispy Crackers, Just Flour & Water, Sodium Free, Non GMO $14.66

Manischewitz Original "Thin Unsalted Matzo" 10oz 3 Pack Airy Crispy Crackers, Just Flour & Water, Sodium Free, Non GMO
current price $14.66

Manischewitz Original "Thin Unsalted Matzo" 10oz 3 Pack Airy Crispy Crackers, Just Flour & Water, Sodium Free, Non GMO

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 31 reviews

Yehuda Matzos Jerusalem Baked Whole Wheat Matzo Thins, 10.5 oz, (Pack of 6) $42.40 $7.07/ea

Yehuda Matzos Jerusalem Baked Whole Wheat Matzo Thins, 10.5 oz, (Pack of 6)
current price $42.40
$7.07/ea

Yehuda Matzos Jerusalem Baked Whole Wheat Matzo Thins, 10.5 oz, (Pack of 6)

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 15 reviews

MANISCHEWITZ MATZO THIN SALTED-10 OZ -Pack of 12 $79.61

MANISCHEWITZ MATZO THIN SALTED-10 OZ -Pack of 12
current price $79.61

MANISCHEWITZ MATZO THIN SALTED-10 OZ -Pack of 12

Yehuda Gluten Free Everything Matzo Squares 3 Pack $27.99

Yehuda Gluten Free Everything Matzo Squares 3 Pack
current price $27.99

Yehuda Gluten Free Everything Matzo Squares 3 Pack

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 3 reviews

Pack of 12 Yehuda Matzo Square Original 10.5 oz $121.07

Pack of 12 Yehuda Matzo Square Original 10.5 oz
current price $121.07

Pack of 12 Yehuda Matzo Square Original 10.5 oz

Manischewitz Everything Matzo, 10 oz, 3 Pack, Thin & Crispy, Kosher $16.99

Manischewitz Everything Matzo, 10 oz, 3 Pack, Thin & Crispy, Kosher
current price $16.99

Manischewitz Everything Matzo, 10 oz, 3 Pack, Thin & Crispy, Kosher

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 7 reviews

Yehuda Matzo Squares Gluten-Free 10.5 Ounce Pack of 3 $25.47

Yehuda Matzo Squares Gluten-Free 10.5 Ounce Pack of 3
current price $25.47

Yehuda Matzo Squares Gluten-Free 10.5 Ounce Pack of 3

4.1 out of 5 stars
4.1 out of 5 Stars. 9 reviews

Streits Lightly Salted Matzo, 11 Ounce, Pack of 12 $52.61

Streits Lightly Salted Matzo, 11 Ounce, Pack of 12
current price $52.61

Streits Lightly Salted Matzo, 11 Ounce, Pack of 12

Rakusen's Kosher Tea Matzos, 5.29 Oz $14.99

Rakusen's Kosher Tea Matzos, 5.29 Oz
current price $14.99

Rakusen's Kosher Tea Matzos, 5.29 Oz

3.7 out of 5 stars
3.7 out of 5 Stars. 3 reviews

(12 Pack)Yehuda Matzos Whole Wheat Matzo Thins, 10.5 oz. $71.59

(12 Pack)Yehuda Matzos Whole Wheat Matzo Thins, 10.5 oz.
current price $71.59

(12 Pack)Yehuda Matzos Whole Wheat Matzo Thins, 10.5 oz.

Manischewitz Thin Unsalted Matzo (Pack of 12) $70.14

Manischewitz Thin Unsalted Matzo (Pack of 12)
current price $70.14

Manischewitz Thin Unsalted Matzo (Pack of 12)

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Manischewitz Thin Salted Matzos, 10 oz, (Pack of 12) $69.83 $5.82/ea

Manischewitz Thin Salted Matzos, 10 oz, (Pack of 12)
current price $69.83
$5.82/ea

Manischewitz Thin Salted Matzos, 10 oz, (Pack of 12)

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Manischewitz Egg Matzo 12 oz (Pack Of 12) $88.99

Manischewitz Egg Matzo 12 oz (Pack Of 12)
current price $88.99

Manischewitz Egg Matzo 12 oz (Pack Of 12)

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Pack of 12, Manischewitz Egg Matzo, 12 oz $53.15

Pack of 12, Manischewitz Egg Matzo, 12 oz
current price $53.15

Pack of 12, Manischewitz Egg Matzo, 12 oz

Pack of 12, Streits Lightly Salted Matzos, 11 oz $56.02

Pack of 12, Streits Lightly Salted Matzos, 11 oz
current price $56.02

Pack of 12, Streits Lightly Salted Matzos, 11 oz

(Pack of 12) Manischewitz Unsalted Matzo, 10 Ounce $52.25

(Pack of 12) Manischewitz Unsalted Matzo, 10 Ounce
current price $52.25

(Pack of 12) Manischewitz Unsalted Matzo, 10 Ounce

Streit's Matzo - Unsalted - Case of 12 - 11 oz $68.42

Streit's Matzo - Unsalted - Case of 12 - 11 oz
current price $68.42

Streit's Matzo - Unsalted - Case of 12 - 11 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Manischewitz Unsalted Matzo 10 oz (Pack Of 12) $84.99

Manischewitz Unsalted Matzo 10 oz (Pack Of 12)
current price $84.99

Manischewitz Unsalted Matzo 10 oz (Pack Of 12)

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Pack of 12, Manischewitz Thin Unsalted Matzo, 10 oz $85.99

Pack of 12, Manischewitz Thin Unsalted Matzo, 10 oz
current price $85.99

Pack of 12, Manischewitz Thin Unsalted Matzo, 10 oz

Pack of 12, Streits Original Flavor Matzo Style Squares, 10.5 oz $89.92

Pack of 12, Streits Original Flavor Matzo Style Squares, 10.5 oz
current price $89.92

Pack of 12, Streits Original Flavor Matzo Style Squares, 10.5 oz

Yehuda Thin Daily Salted Matzo 10.5 oz (Pack Of 12) $86.99

Yehuda Thin Daily Salted Matzo 10.5 oz (Pack Of 12)
current price $86.99

Yehuda Thin Daily Salted Matzo 10.5 oz (Pack Of 12)

Manischewitz Thin Salted Matzo 10 oz (Pack Of 12) $87.58

Manischewitz Thin Salted Matzo 10 oz (Pack Of 12)
current price $87.58

Manischewitz Thin Salted Matzo 10 oz (Pack Of 12)

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews

Other options to consider

Related Products