Sort by|

Cool Mints

Uses item details. Price when purchased online

Best seller, Tic Tac Fruit Adventure, On-the-Go Pocket-Sized Mints, 200 pieces, 3.4 oz Single Pack $4.66 $1.37/oz

Best seller
Tic Tac Fruit Adventure, On-the-Go Pocket-Sized Mints, 200 pieces, 3.4 oz Single Pack
Sponsored
current price $4.66
$1.37/oz

Tic Tac Fruit Adventure, On-the-Go Pocket-Sized Mints, 200 pieces, 3.4 oz Single Pack

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1157 reviews

Tic Tac Orange, On-the-Go Pocket-Sized Mints, 200 pieces, 3.4 oz Single Pack $4.66 $1.37/oz

Tic Tac Orange, On-the-Go Pocket-Sized Mints, 200 pieces, 3.4 oz Single Pack
Sponsored
current price $4.66
$1.37/oz

Tic Tac Orange, On-the-Go Pocket-Sized Mints, 200 pieces, 3.4 oz Single Pack

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 792 reviews

(2 pack) Mentos Peppermint Chewy Mint Candy Roll, 1.32 oz, Pack of 6 $8.94 56.4 ¢/oz

(2 pack) Mentos Peppermint Chewy Mint Candy Roll, 1.32 oz, Pack of 6
Sponsored
current price $8.94
56.4 ¢/oz

(2 pack) Mentos Peppermint Chewy Mint Candy Roll, 1.32 oz, Pack of 6

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1076 reviews

Best seller, Tic Tac Freshmints, On-the-Go Breath Mints, Pocket-Sized Mints, 4 Count Multipack, 1 oz Each $4.47 $1.12/oz

Best seller
Tic Tac Freshmints, On-the-Go Breath Mints, Pocket-Sized Mints, 4 Count Multipack, 1 oz Each
Sponsored
current price $4.47
$1.12/oz

Tic Tac Freshmints, On-the-Go Breath Mints, Pocket-Sized Mints, 4 Count Multipack, 1 oz Each

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 796 reviews

Ice Breakers Coolmint Sugar Free Mints, Tins 1.5 oz, 2 Count From $5.44

Ice Breakers Coolmint Sugar Free Mints, Tins 1.5 oz, 2 Count
Available in additional 2 options
From$544

Ice Breakers Coolmint Sugar Free Mints, Tins 1.5 oz, 2 Count

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 257 reviews

Best seller, Ice Breakers Coolmint Flavored Sugar Free Mints, Puck 1.5 oz From $3.62

Best seller
Ice Breakers Coolmint Flavored Sugar Free Mints, Puck 1.5 oz
Available in additional 2 options
From$362

Ice Breakers Coolmint Flavored Sugar Free Mints, Puck 1.5 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1424 reviews

Best seller, Listerine Cool Mint PocketPaks Fresh Breath Strips, 3 Pack of 24 Count From $5.72

Best seller
Listerine Cool Mint PocketPaks Fresh Breath Strips, 3 Pack of 24 Count
Available in additional 2 options
From$572

Listerine Cool Mint PocketPaks Fresh Breath Strips, 3 Pack of 24 Count

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3239 reviews

Ice Breakers Coolmint Sugar Free Mints, Tins 1.5 oz, 8 Count $19.99 $1.67/oz

Ice Breakers Coolmint Sugar Free Mints, Tins 1.5 oz, 8 Count
current price $19.99
$1.67/oz

Ice Breakers Coolmint Sugar Free Mints, Tins 1.5 oz, 8 Count

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 645 reviews

Best seller, Ice Breakers Duo Fruit Plus Cool Strawberry Sugar Free Mints, Tin 1.3 oz $3.62 $2.79/oz

Best seller
Ice Breakers Duo Fruit Plus Cool Strawberry Sugar Free Mints, Tin 1.3 oz
current price $3.62
$2.79/oz

Ice Breakers Duo Fruit Plus Cool Strawberry Sugar Free Mints, Tin 1.3 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1061 reviews

Ice Breakers Cool Mint Tins, 1.5 oz, 8 count $20.99

Ice Breakers Cool Mint Tins, 1.5 oz, 8 count
current price $20.99

Ice Breakers Cool Mint Tins, 1.5 oz, 8 count

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 553 reviews

Tic Tac Freshmints, On-the-Go Breath Mints, Pocket-Sized Mints, 100 pieces, 1.7 oz Single Pack $2.74 $1.61/oz

Tic Tac Freshmints, On-the-Go Breath Mints, Pocket-Sized Mints, 100 pieces, 1.7 oz Single Pack
Sponsored
current price $2.74
$1.61/oz

Tic Tac Freshmints, On-the-Go Breath Mints, Pocket-Sized Mints, 100 pieces, 1.7 oz Single Pack

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 480 reviews

Mentos Peppermint Chewy Mint Candy Roll, 1.32 oz $1.36 $1.03/oz

Mentos Peppermint Chewy Mint Candy Roll, 1.32 oz
Sponsored
current price $1.36
$1.03/oz

Mentos Peppermint Chewy Mint Candy Roll, 1.32 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 646 reviews

Product of Ice Breaker Sugar Free Cool Mints, 8 pk. $17.78 Was $19.98

Product of Ice Breaker Sugar Free Cool Mints, 8 pk.
current price Now $17.78, Was $19.98

Product of Ice Breaker Sugar Free Cool Mints, 8 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews

Zellies Xylitol Dental Mints, Cool Mint Flavor, Single Jar, 250 Count $14.99 6.0 ¢/count

Zellies Xylitol Dental Mints, Cool Mint Flavor, Single Jar, 250 Count
current price $14.99
6.0 ¢/count

Zellies Xylitol Dental Mints, Cool Mint Flavor, Single Jar, 250 Count

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 210 reviews

Cool Mint Ice Breakers Mints Tin, 3 Pack (1.5 oz Each) $14.99

Cool Mint Ice Breakers Mints Tin, 3 Pack (1.5 oz Each)
current price $14.99

Cool Mint Ice Breakers Mints Tin, 3 Pack (1.5 oz Each)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 32 reviews

ICE BREAKERS Coolmint With .. Cooling Crystals, Sugar-Free Sugar .. Free Breath Mints Tins, .. 1.5 oz (8 Count) $17.78

ICE BREAKERS Coolmint With .. Cooling Crystals, Sugar-Free Sugar .. Free Breath Mints Tins, .. 1.5 oz (8 Count)
current price $17.78

ICE BREAKERS Coolmint With .. Cooling Crystals, Sugar-Free Sugar .. Free Breath Mints Tins, .. 1.5 oz (8 Count)

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 8 reviews

Ice Breakers Coolmint Sugar Free Mints, Tins 1.5 oz, 2 Count pack of 3 $20.98

Ice Breakers Coolmint Sugar Free Mints, Tins 1.5 oz, 2 Count pack of 3
current price $20.98

Ice Breakers Coolmint Sugar Free Mints, Tins 1.5 oz, 2 Count pack of 3

Velamints Fresh Cool Watermelon Sugar Free Mints Tin - Aspartame-Free Sweetened with Stevia, 20 Gram (Pack of 6 Tins) $12.99

Velamints Fresh Cool Watermelon Sugar Free Mints Tin - Aspartame-Free Sweetened with Stevia, 20 Gram (Pack of 6 Tins)
current price $12.99

Velamints Fresh Cool Watermelon Sugar Free Mints Tin - Aspartame-Free Sweetened with Stevia, 20 Gram (Pack of 6 Tins)

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews

Zellies Xylitol Breath Mints, Cool Mint Flavor, Single Pouch, 540 Count $28.50

Zellies Xylitol Breath Mints, Cool Mint Flavor, Single Pouch, 540 Count
current price $28.50

Zellies Xylitol Breath Mints, Cool Mint Flavor, Single Pouch, 540 Count

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 30 reviews

ICE BREAKERS COOL MINT Sugar Free Mints Tins, 1.5 Oz. 2 Pack (16 Count) DOUBLE UP and SAVE $34.95

ICE BREAKERS COOL MINT Sugar Free Mints Tins, 1.5 Oz. 2 Pack (16 Count) DOUBLE UP and SAVE
current price $34.95

ICE BREAKERS COOL MINT Sugar Free Mints Tins, 1.5 Oz. 2 Pack (16 Count) DOUBLE UP and SAVE

Zellies Xylitol Dental Mints, Cool Mint Flavor, Single Jar, 250 Count $14.99 6.0 ¢/count

Zellies Xylitol Dental Mints, Cool Mint Flavor, Single Jar, 250 Count
Sponsored
current price $14.99
6.0 ¢/count

Zellies Xylitol Dental Mints, Cool Mint Flavor, Single Jar, 250 Count

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 210 reviews

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 48) $153.98

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 48)
current price $153.98

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 48)

Zellies Xylitol Dental Mints, Cool Fruit Flavor, Single Jar, 250 Count $14.99 6.0 ¢/ea

Zellies Xylitol Dental Mints, Cool Fruit Flavor, Single Jar, 250 Count
current price $14.99
6.0 ¢/ea

Zellies Xylitol Dental Mints, Cool Fruit Flavor, Single Jar, 250 Count

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 36 reviews

Velamints Sugar Free Cool Berries Mints Expressions - Aspartame-Free Sweetened with Stevia, 20 Gram (Pack of 6) $17.99

Velamints Sugar Free Cool Berries Mints Expressions - Aspartame-Free Sweetened with Stevia, 20 Gram (Pack of 6)
current price $17.99

Velamints Sugar Free Cool Berries Mints Expressions - Aspartame-Free Sweetened with Stevia, 20 Gram (Pack of 6)

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews

Ice Breakers Mints Spearmint 1.5 oz (3 pack) - Sugar Free Breath Mints with Cooling Crystals for Fresh, Long-Lasting Flavor $14.99

Ice Breakers Mints Spearmint 1.5 oz (3 pack) - Sugar Free Breath Mints with Cooling Crystals for Fresh, Long-Lasting Flavor
current price $14.99

Ice Breakers Mints Spearmint 1.5 oz (3 pack) - Sugar Free Breath Mints with Cooling Crystals for Fresh, Long-Lasting Flavor

Ice Breakers Sugar Free Cool Mint Candies - 1.5oz - Pack of 2 $10.71 Was $13.98

Ice Breakers Sugar Free Cool Mint Candies - 1.5oz - Pack of 2
current price Now $10.71, Was $13.98

Ice Breakers Sugar Free Cool Mint Candies - 1.5oz - Pack of 2

Ice Breakers Duo Fruit Plus Cool Watermelon Sugar Free Mints, Tins 1.3 oz, 8 Count $18.90 $1.82/oz

Ice Breakers Duo Fruit Plus Cool Watermelon Sugar Free Mints, Tins 1.3 oz, 8 Count
current price $18.90
$1.82/oz

Ice Breakers Duo Fruit Plus Cool Watermelon Sugar Free Mints, Tins 1.3 oz, 8 Count

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 103 reviews

Altoids Arctic Wintergreen Curiously Cool Mints, 1.2 oz Tins (Pack of 3) $13.99

Altoids Arctic Wintergreen Curiously Cool Mints, 1.2 oz Tins (Pack of 3)
current price $13.99

Altoids Arctic Wintergreen Curiously Cool Mints, 1.2 oz Tins (Pack of 3)

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 6) $29.98

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 6)
current price $29.98

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 6)

Ice Breakers Duo Fruit Plus Cool Strawberry Sugar Free Mints, Tins 1.3 oz, 8 Count $16.94 $1.63/oz

Ice Breakers Duo Fruit Plus Cool Strawberry Sugar Free Mints, Tins 1.3 oz, 8 Count
current price $16.94
$1.63/oz

Ice Breakers Duo Fruit Plus Cool Strawberry Sugar Free Mints, Tins 1.3 oz, 8 Count

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 174 reviews

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 4) $24.47

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 4)
current price $24.47

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 4)

Ice Breakers Duo Fruit + Cool Sugar Free Mints, Strawberry 1.30 oz, 8 ea (Pack of 2) $33.99

Ice Breakers Duo Fruit + Cool Sugar Free Mints, Strawberry 1.30 oz, 8 ea (Pack of 2)
current price $33.99

Ice Breakers Duo Fruit + Cool Sugar Free Mints, Strawberry 1.30 oz, 8 ea (Pack of 2)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 95 reviews

Ice Breakers Cool Mint Sugar Free Mints, Tin 1.5 oz pack of 4 $17.98

Ice Breakers Cool Mint Sugar Free Mints, Tin 1.5 oz pack of 4
current price $17.98

Ice Breakers Cool Mint Sugar Free Mints, Tin 1.5 oz pack of 4

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 10) $43.20

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 10)
current price $43.20

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 10)

Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Mints Tins, 1.5 oz 8 Count, with 2 Skittles Fun Size $26.42 Was $29.91

Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Mints Tins, 1.5 oz 8 Count, with 2 Skittles Fun Size
current price Now $26.42, Was $29.91

Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Mints Tins, 1.5 oz 8 Count, with 2 Skittles Fun Size

Zellies Xylitol Breath Mints, Cool Fruit Flavor, Single Pouch, 540 Count $28.50

Zellies Xylitol Breath Mints, Cool Fruit Flavor, Single Pouch, 540 Count
current price $28.50

Zellies Xylitol Breath Mints, Cool Fruit Flavor, Single Pouch, 540 Count

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews

2 Pack | Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Mints Tins, 1.5 oz 8 Count, with 2 Skittles Fun Size $50.42

2 Pack | Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Mints Tins, 1.5 oz 8 Count, with 2 Skittles Fun Size
current price $50.42

2 Pack | Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Mints Tins, 1.5 oz 8 Count, with 2 Skittles Fun Size

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 12) $48.71

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 12)
current price $48.71

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 12)

Ice Breakers Duo Fruit Plus Cool Raspberry Sugar Free Mints, Tins 1.3 oz, 8 Count $16.90 Was $18.86 $1.63/oz

Ice Breakers Duo Fruit Plus Cool Raspberry Sugar Free Mints, Tins 1.3 oz, 8 Count
current price Now $16.90, Was $18.86
$1.63/oz

Ice Breakers Duo Fruit Plus Cool Raspberry Sugar Free Mints, Tins 1.3 oz, 8 Count

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 138 reviews

3 Pack | Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Mints Tins, 1.5 oz 8 Count, with 2 Skittles Fun Size $73.42

3 Pack | Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Mints Tins, 1.5 oz 8 Count, with 2 Skittles Fun Size
current price $73.42

3 Pack | Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Mints Tins, 1.5 oz 8 Count, with 2 Skittles Fun Size

Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Breath Mints Tins, 1.5 oz, 16 Total, with 2 Skittles Fun Size $47.46

Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Breath Mints Tins, 1.5 oz, 16 Total, with 2 Skittles Fun Size
current price $47.46

Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Breath Mints Tins, 1.5 oz, 16 Total, with 2 Skittles Fun Size

Ice Breakers Mints Coolmint Containers, 16 Packs x 1.5 oz Each, with 2 Skittles Fun Size $42.46 Was $49.93

Ice Breakers Mints Coolmint Containers, 16 Packs x 1.5 oz Each, with 2 Skittles Fun Size
current price Now $42.46, Was $49.93

Ice Breakers Mints Coolmint Containers, 16 Packs x 1.5 oz Each, with 2 Skittles Fun Size

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 8) $26.88

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 8)
current price $26.88

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 8)

3 Pack | Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Breath Mints Tins, 1.5 oz, 16 Total, with 2 Skittles Fun Size $137.46

3 Pack | Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Breath Mints Tins, 1.5 oz, 16 Total, with 2 Skittles Fun Size
current price $137.46

3 Pack | Ice Breakers Coolmint Sugar-Free Breath Mints Tins, 1.5 oz, 16 Total, with 2 Skittles Fun Size

2x | Ice Breakers Mints Coolmint Containers, 16 Packs x 1.5 oz Each, with 2 Skittles Fun Size $84.46

2x | Ice Breakers Mints Coolmint Containers, 16 Packs x 1.5 oz Each, with 2 Skittles Fun Size
current price $84.46

2x | Ice Breakers Mints Coolmint Containers, 16 Packs x 1.5 oz Each, with 2 Skittles Fun Size

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 20) $72.62

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 20)
current price $72.62

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 20)

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 14) $54.23

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 14)
current price $54.23

Ice Breakers Cool Mint Mints, 1.5-Ounce Puck (Pack of 14)

Other options to consider

View all

Related Products