Sort by|

Suggested

Candle Cubes

Uses item details. Price when purchased online

Best seller, Better Homes & Gardens Mahogany and Sandalwood Scented Wax Melts, 2.5 oz From $1.97

Best seller
Better Homes & Gardens Mahogany and Sandalwood Scented Wax Melts, 2.5 oz
From$197

Better Homes & Gardens Mahogany and Sandalwood Scented Wax Melts, 2.5 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2934 reviews

Wild Lavender & Linen Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz From $1.97

Wild Lavender & Linen Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz
From$197

Wild Lavender & Linen Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 2269 reviews

Best seller, Better Homes & Gardens Wild Berry Cheesecake Wax Melts, 2.5 oz From $1.97

Best seller
Better Homes & Gardens Wild Berry Cheesecake Wax Melts, 2.5 oz
Available in additional 2 options
From$197

Better Homes & Gardens Wild Berry Cheesecake Wax Melts, 2.5 oz

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 3103 reviews

Better Homes & Gardens Lemon & Mandarin Scented Wax Melts, 2.5 oz From $1.97

Better Homes & Gardens Lemon & Mandarin Scented Wax Melts, 2.5 oz
Available in additional 3 options
From$197

Better Homes & Gardens Lemon & Mandarin Scented Wax Melts, 2.5 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1188 reviews

Better Homes & Gardens Vanilla Buttercream Scented Wax Melts, 2.5 oz, 1-Pack From $1.97

Better Homes & Gardens Vanilla Buttercream Scented Wax Melts, 2.5 oz, 1-Pack
From$197

Better Homes & Gardens Vanilla Buttercream Scented Wax Melts, 2.5 oz, 1-Pack

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1573 reviews

Salted Coconut & Mahogany Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz

Salted Coconut & Mahogany Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz

Salted Coconut & Mahogany Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1253 reviews

Vanilla Cookie Crunch Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 5 oz (Value Size) From $1.97

Vanilla Cookie Crunch Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 5 oz (Value Size)
From$197

Vanilla Cookie Crunch Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 5 oz (Value Size)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2071 reviews

1K+ bought since yesterday, Fall Festival Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz From $1.97

1K+ bought since yesterday
Fall Festival Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz
From$197

Fall Festival Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 949 reviews

Mainstays Warm Apple Pie Scent Wax Melt, 1.25 oz From $1.22

Mainstays Warm Apple Pie Scent Wax Melt, 1.25 oz
Available in additional 3 options
From$122

Mainstays Warm Apple Pie Scent Wax Melt, 1.25 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 3599 reviews

Best seller, Better Homes & Gardens Vanilla Caramel Spice Wax Melts, 2.5 oz, 1-Pack From $1.97

Best seller
Better Homes & Gardens Vanilla Caramel Spice Wax Melts, 2.5 oz, 1-Pack
Available in additional 2 options
From$197

Better Homes & Gardens Vanilla Caramel Spice Wax Melts, 2.5 oz, 1-Pack

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1617 reviews

Best seller, Warm Apple Pie Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz

Best seller
Warm Apple Pie Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz
Available in additional 3 options

Warm Apple Pie Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 2035 reviews

5K+ bought since yesterday, Farmhouse Pumpkin Patch Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz (1-Pack)

5K+ bought since yesterday
Farmhouse Pumpkin Patch Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz (1-Pack)

Farmhouse Pumpkin Patch Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz (1-Pack)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1270 reviews

Better Homes & Gardens Chai Spiced Apple Wax Melts, 2.5 oz, 6 Cubes, 1 Pack $1.97 78.8 ¢/oz

Better Homes & Gardens Chai Spiced Apple Wax Melts, 2.5 oz, 6 Cubes, 1 Pack
current price $1.97
78.8 ¢/oz

Better Homes & Gardens Chai Spiced Apple Wax Melts, 2.5 oz, 6 Cubes, 1 Pack

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 324 reviews

Mainstays Lavender Scented Wax Melts, 1.25 oz

Mainstays Lavender Scented Wax Melts, 1.25 oz

Mainstays Lavender Scented Wax Melts, 1.25 oz

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 256 reviews

Better Homes & Gardens Line-Dried Linen Scented Wax Melts, 2.5 oz, 1-Pack From $1.97

Better Homes & Gardens Line-Dried Linen Scented Wax Melts, 2.5 oz, 1-Pack
Available in additional 2 options
From$197

Better Homes & Gardens Line-Dried Linen Scented Wax Melts, 2.5 oz, 1-Pack

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2048 reviews

Orange Buttercream Cupcake Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz (1-Pack) From $1.97

Orange Buttercream Cupcake Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz (1-Pack)
Available in additional 2 options
From$197

Orange Buttercream Cupcake Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz (1-Pack)

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 2517 reviews

Better Homes & Gardens Wax Melts, Whipped Vanilla & Blackberry, 2.5 oz, 1-Pack From $1.97

Better Homes & Gardens Wax Melts, Whipped Vanilla & Blackberry, 2.5 oz, 1-Pack
From$197

Better Homes & Gardens Wax Melts, Whipped Vanilla & Blackberry, 2.5 oz, 1-Pack

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 2718 reviews

Scentsationals Marshmallow Crispies Wax Melts 2.5oz (6-Cubes) From $2.22

Scentsationals Marshmallow Crispies Wax Melts 2.5oz (6-Cubes)
Available in additional 2 options
From$222

Scentsationals Marshmallow Crispies Wax Melts 2.5oz (6-Cubes)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 756 reviews

Maple Sugar Drizzle Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 Oz (1-Pack) From $1.97

Maple Sugar Drizzle Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 Oz (1-Pack)
From$197

Maple Sugar Drizzle Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 Oz (1-Pack)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 1032 reviews

Better Homes & Gardens 2.5 oz Wax Melt Sweet Watermelon Buttercream $1.97 78.8 ¢/oz

Better Homes & Gardens 2.5 oz Wax Melt Sweet Watermelon Buttercream
current price $1.97
78.8 ¢/oz

Better Homes & Gardens 2.5 oz Wax Melt Sweet Watermelon Buttercream

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 244 reviews

Best seller, Better Homes & Gardens Sliced Apple Cinnamon Wax Melts, 2.5 oz, 1-Pack From $1.97

Best seller
Better Homes & Gardens Sliced Apple Cinnamon Wax Melts, 2.5 oz, 1-Pack
Available in additional 2 options
From$197

Better Homes & Gardens Sliced Apple Cinnamon Wax Melts, 2.5 oz, 1-Pack

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1507 reviews

Better Homes & Gardens Scented Wax Melts, Hawaiian Fruit Market, 2.5 oz, 1-Pack From $1.97

Better Homes & Gardens Scented Wax Melts, Hawaiian Fruit Market, 2.5 oz, 1-Pack
From$197

Better Homes & Gardens Scented Wax Melts, Hawaiian Fruit Market, 2.5 oz, 1-Pack

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1209 reviews

Azure Serenity Scented Wax Melts, Scentsationals, 2.5 oz $2.22 88.8 ¢/oz

Azure Serenity Scented Wax Melts, Scentsationals, 2.5 oz
current price $2.22
88.8 ¢/oz

Azure Serenity Scented Wax Melts, Scentsationals, 2.5 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 27 reviews

Better Homes & Gardens 2.5 oz Wax Melts, Teakwood Santal $1.97 78.8 ¢/oz

Better Homes & Gardens 2.5 oz Wax Melts, Teakwood Santal
current price $1.97
78.8 ¢/oz

Better Homes & Gardens 2.5 oz Wax Melts, Teakwood Santal

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 86 reviews

1K+ bought since yesterday, Fallen Leaves Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz (1-Pack) From $2.22

1K+ bought since yesterday
Fallen Leaves Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz (1-Pack)
Available in additional 2 options
From$222

Fallen Leaves Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz (1-Pack)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 575 reviews

Mainstays Fresh Cotton Scent 6 Cube Wax Melt, 1.25 oz

Mainstays Fresh Cotton Scent 6 Cube Wax Melt, 1.25 oz

Mainstays Fresh Cotton Scent 6 Cube Wax Melt, 1.25 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 493 reviews

Sandalwood & Vanilla Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz From $1.97

Sandalwood & Vanilla Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz
Available in additional 3 options
From$197

Sandalwood & Vanilla Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 1001 reviews

Vanilla Velvet Scented Wax Melts, Scentsationals, 2.5 oz $2.22 88.8 ¢/oz

Vanilla Velvet Scented Wax Melts, Scentsationals, 2.5 oz
current price $2.22
88.8 ¢/oz

Vanilla Velvet Scented Wax Melts, Scentsationals, 2.5 oz

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 34 reviews

Vanilla French Toast Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz $2.22 88.8 ¢/oz

Vanilla French Toast Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz
current price $2.22
88.8 ¢/oz

Vanilla French Toast Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 369 reviews

Hello Gorgeous Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz $2.22 88.8 ¢/oz

Hello Gorgeous Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz
current price $2.22
88.8 ¢/oz

Hello Gorgeous Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 326 reviews

Enchanted Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz From $2.22

Enchanted Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz
Available in additional 2 options
From$222

Enchanted Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 401 reviews

Better Homes & Gardens Scented Wax Melts, Brownie Pecan Pie, 5 oz Value Size From $1.97

Better Homes & Gardens Scented Wax Melts, Brownie Pecan Pie, 5 oz Value Size
From$197

Better Homes & Gardens Scented Wax Melts, Brownie Pecan Pie, 5 oz Value Size

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 2097 reviews

Farm Apple Pumpkin Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz (1-Pack) From $1.97

Farm Apple Pumpkin Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz (1-Pack)
Available in additional 2 options
From$197

Farm Apple Pumpkin Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz (1-Pack)

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2191 reviews

Caramel Cheesecake Cookie Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz (1-Pack) From $1.97

Caramel Cheesecake Cookie Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz (1-Pack)
From$197

Caramel Cheesecake Cookie Scented Wax Melts, Better Homes & Gardens, 2.5 oz (1-Pack)

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 2221 reviews

Mainstays Pineapple Lily Scented Wax Melt, 1.25 oz $1.22 97.6 ¢/oz

Mainstays Pineapple Lily Scented Wax Melt, 1.25 oz
current price $1.22
97.6 ¢/oz

Mainstays Pineapple Lily Scented Wax Melt, 1.25 oz

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 358 reviews

Mainstays Cinnamon Scent 6 Cube Wax Melt, 1.25 oz From $1.22

Mainstays Cinnamon Scent 6 Cube Wax Melt, 1.25 oz
Available in additional 3 options
From$122

Mainstays Cinnamon Scent 6 Cube Wax Melt, 1.25 oz

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 610 reviews

Better Homes & Gardens Frosted Lemon Bars Wax Melts, 2.5 oz, 6 Pieces From $1.97

Better Homes & Gardens Frosted Lemon Bars Wax Melts, 2.5 oz, 6 Pieces
From$197

Better Homes & Gardens Frosted Lemon Bars Wax Melts, 2.5 oz, 6 Pieces

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 936 reviews

Mainstays Alpine Forest Scented Wax Melt, 1.25 oz $1.22

Mainstays Alpine Forest Scented Wax Melt, 1.25 oz
current price $1.22

Mainstays Alpine Forest Scented Wax Melt, 1.25 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 357 reviews

Strawberries & Cream Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz

Strawberries & Cream Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz

Strawberries & Cream Scented Wax Melts, ScentSationals, 2.5 oz

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 713 reviews

Mainstays Melon Medley Scented 6 Cube Wax Melt, 1.25 oz $1.22 97.6 ¢/oz

Mainstays Melon Medley Scented 6 Cube Wax Melt, 1.25 oz
current price $1.22
97.6 ¢/oz

Mainstays Melon Medley Scented 6 Cube Wax Melt, 1.25 oz

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 160 reviews

Highly rated by customers