

Hero image 0 of (2 pack) Premier Protein Shake, Cookie Dough, 30g Protein, 11.5 fl oz, 12 Ct, 0 of 12
(2 pack) Premier Protein Shake, Cookie Dough, 30g Protein, 11.5 fl oz, 12 Ct
(No ratings yet)
Key item features
- Dough-licious Cookie Dough Protein Shake to satisfy your inner child cravings! Smooth and creamy, cookie dough flavored protein shake that’s a delectable sweet treat in a ready-to-drink portable bottle.
- 30g of protein to help curb your hunger, as a mid-day snack or for post workout recovery; includes all essential amino acids.
- 24 Vitamins and Minerals: Support a healthy immune system as part of a healthy diet and lifestyle (Antioxidants Vitamins C and E plus Zinc), 50 percent daily value of calcium and 30 percent daily value of Vitamin D to help maintain healthy bones.
- Guilt free indulgence: 1g Sugar, 3-5g Carbs (depending on flavor), 160 Calories and Low Fat; Gluten Free, Keto and Bariatric Friendly, Kosher.
- We're all in it together when it comes to helping out the environment! That's why we've designed a more sustainable shake bottle. We've lowered our carbon footprint and created a bottle that's easier to recycle by using less material, eliminating the foil seal on the bottle, and switching to PET plastic. Oh, and don't worry- your shakes will still taste just as amazing as always!
- Skip the hassle of protein powder with the convenience of this ready to drink protein shake; great on the go nourishment that also pairs well with coffee, cereal, a pancake recipe, or in your favorite smoothie.
- NOTICE: Use this product as a food supplement only. Do not use for weight reduction.
- Contains: Milk & Soy
- Try all twelve (12) flavors: Chocolate, Vanilla, Caramel, Cookies & Cream, Cafe Latte, Chocolate Peanut Butter, Strawberries & Cream, Peaches & Cream, Bananas & Cream, Cinnamon Roll, Cake Batter Delight, and Cookie Dough.
Specs
About this item
Product details
Specifications
Indications
Directions
Warranty
Ingredients
Warnings
Similar items you might like
Based on what customers bought
Best seller, Premier Protein, Ultimate 42g Protein Shake, Chocolate, 14 Fl Oz, 4 Ct $14.98 $1.07/fl oz
Best seller
Sponsored$1498current price $14.98$1.07/fl ozPremier Protein, Ultimate 42g Protein Shake, Chocolate, 14 Fl Oz, 4 Ct
3924.7 out of 5 Stars. 392 reviews4.7 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withDelivery as soon as 22 minsShipping, arrives todayPickup availableHealthee Protein & Fiber Drink, Chocolate – 20g Protein, 10g Fiber, Ready-to-Drink Protein Shake, No Artificial Sweeteners, 11 fl oz Can $4.29
Sponsored$429current price $4.29Healthee Protein & Fiber Drink, Chocolate – 20g Protein, 10g Fiber, Ready-to-Drink Protein Shake, No Artificial Sweeteners, 11 fl oz Can
Shipping, arrives in 3+ days5K+ bought since yesterday, Premier Protein Shake, Chocolate, 30g Protein, 11 Fl Oz, 12 Ct $26.74 20.3 ¢/fl oz
5K+ bought since yesterday
$2674current price $26.7420.3 ¢/fl ozPremier Protein Shake, Chocolate, 30g Protein, 11 Fl Oz, 12 Ct
471754.7 out of 5 Stars. 47175 reviews4.7 out of 5 starsPremier Protein Shakes, High Protein Shake Assorted Sampler Variety Pack - 11 Fl Oz (5 Flavor - Pack of 15) $41.91 Was $47.00
$4191current price $41.91, Was $47.00$47.00Premier Protein Shakes, High Protein Shake Assorted Sampler Variety Pack - 11 Fl Oz (5 Flavor - Pack of 15)
394.3 out of 5 Stars. 39 reviews4.3 out of 5 starsBest seller, Premier Protein Shake, Caramel, 30g Protein, 11 Fl Oz, 4 Ct $8.49 Was $9.58 19.3 ¢/fl oz
Best seller
4 optionsAvailable in additional 4 options$849current price $8.49, Was $9.58$9.5819.3 ¢/fl ozPremier Protein Shake, Caramel, 30g Protein, 11 Fl Oz, 4 Ct
236404.6 out of 5 Stars. 23640 reviews4.6 out of 5 starsPremier Protein High Protein 30g Protein Shake, Lemon Bar, 11 fl. oz., 15 pk. $44.00
$4400current price $44.00Premier Protein High Protein 30g Protein Shake, Lemon Bar, 11 fl. oz., 15 pk.
17984.2 out of 5 Stars. 1798 reviews4.2 out of 5 starsRollback, Premier Protein Shake, Cinnamon Roll, 30g Protein, 11 Fl Oz, 12 Ct $23.97 Was $26.74 $2.00/ea
Rollback
SponsoredNow$2397current price Now $23.97, Was $26.74$26.74$2.00/eaYou save $2.77You save$2.77Premier Protein Shake, Cinnamon Roll, 30g Protein, 11 Fl Oz, 12 Ct
63914.5 out of 5 Stars. 6391 reviews4.5 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withShipping, arrives Thu, Oct 1Best seller, Premier Protein Shake, Cookie Dough, 30g Protein, 11 fl oz, 12 Ct $23.97 $2.18/fl oz
Best seller
Sponsored$2397current price $23.97$2.18/fl ozPremier Protein Shake, Cookie Dough, 30g Protein, 11 fl oz, 12 Ct
43854.5 out of 5 Stars. 4385 reviews4.5 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withShipping, arrives Thu, Oct 1Premier Protein Shake, Chocolate, 30g Protein, 11.5 fl oz, 12 Ct $29.64 21.5 ¢/fl oz
3 optionsAvailable in additional 3 options$2964current price $29.6421.5 ¢/fl ozPremier Protein Shake, Chocolate, 30g Protein, 11.5 fl oz, 12 Ct
55724.5 out of 5 Stars. 5572 reviews4.5 out of 5 starsPremier Protein High Protein Shake, Vanilla (11 fl. oz., 15 pk.) $47.99
$4799current price $47.99Premier Protein High Protein Shake, Vanilla (11 fl. oz., 15 pk.)
884.6 out of 5 Stars. 88 reviews4.6 out of 5 stars2K+ bought since yesterday, Premier Protein Shake, Strawberries & Cream, 30g Protein, 11 fl oz, 4 Ct $7.99 Was $9.58 18.2 ¢/fl oz
2K+ bought since yesterday
$799current price $7.99, Was $9.58$9.5818.2 ¢/fl ozPremier Protein Shake, Strawberries & Cream, 30g Protein, 11 fl oz, 4 Ct
110514.5 out of 5 Stars. 11051 reviews4.5 out of 5 starsBest seller, Premier Protein Shake, Cake Batter Delight, 30g Protein, 11 Fl Oz, 4 Ct $9.58 21.8 ¢/fl oz
Best seller
3 optionsAvailable in additional 3 options$958current price $9.5821.8 ¢/fl ozPremier Protein Shake, Cake Batter Delight, 30g Protein, 11 Fl Oz, 4 Ct
92874.6 out of 5 Stars. 9287 reviews4.6 out of 5 starsRollback, Premier Protein Shake, Caramel, 30g Protein, 11 fl oz, 12 Ct $23.97 Was $26.74 18.2 ¢/fl oz
Rollback
SponsoredNow$2397current price Now $23.97, Was $26.74$26.7418.2 ¢/fl ozYou save $2.77You save$2.77Premier Protein Shake, Caramel, 30g Protein, 11 fl oz, 12 Ct
239964.6 out of 5 Stars. 23996 reviews4.6 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withDelivery as soon as 22 minsShipping, arrives todayPickup availableRollback, Premier Protein Shake, Chocolate Peanut Butter, 30g Protein, 11 fl oz, 12 Ct $23.97 Was $26.74 18.2 ¢/fl oz
Rollback
SponsoredNow$2397current price Now $23.97, Was $26.74$26.7418.2 ¢/fl ozYou save $2.77You save$2.77Premier Protein Shake, Chocolate Peanut Butter, 30g Protein, 11 fl oz, 12 Ct
151884.6 out of 5 Stars. 15188 reviews4.6 out of 5 starsSNAP EBT eligibleSave withDelivery as soon as 22 minsShipping, arrives todayPickup availableBest seller, Premier Protein Shake, Cookies & Cream, 30g Protein, 4 Ct $9.58 21.8 ¢/fl oz
Best seller
4 optionsAvailable in additional 4 options$958current price $9.5821.8 ¢/fl ozPremier Protein Shake, Cookies & Cream, 30g Protein, 4 Ct
229304.5 out of 5 Stars. 22930 reviews4.5 out of 5 stars2K+ bought since yesterday, Premier Protein Shake, Chocolate Peanut Butter, 30g Protein, 11 Fl Oz, 4 Ct $9.58 21.8 ¢/fl oz
2K+ bought since yesterday
4 optionsAvailable in additional 4 options$958current price $9.5821.8 ¢/fl ozPremier Protein Shake, Chocolate Peanut Butter, 30g Protein, 11 Fl Oz, 4 Ct
148654.6 out of 5 Stars. 14865 reviews4.6 out of 5 stars2K+ bought since yesterday, Premier Protein Shake, Café Latte, 30g Protein, 11 fl oz, 4 Ct $9.58 21.8 ¢/fl oz
2K+ bought since yesterday
4 optionsAvailable in additional 4 options$958current price $9.5821.8 ¢/fl ozPremier Protein Shake, Café Latte, 30g Protein, 11 fl oz, 4 Ct
315354.7 out of 5 Stars. 31535 reviews4.7 out of 5 starsPremier Protein Indulgence Powder, Salted Caramel Truffle, 17 Servings $38.48 $1.53/oz
$3848current price $38.48$1.53/ozPremier Protein Indulgence Powder, Salted Caramel Truffle, 17 Servings
4954.5 out of 5 Stars. 495 reviews4.5 out of 5 stars2K+ bought since yesterday, Premier Protein Shake, Coffeehouse Caramel Machiatto, 30g Protein, 11 Fl Oz, 4 Ct $9.58 21.8 ¢/fl oz
2K+ bought since yesterday
$958current price $9.5821.8 ¢/fl ozPremier Protein Shake, Coffeehouse Caramel Machiatto, 30g Protein, 11 Fl Oz, 4 Ct
45624.7 out of 5 Stars. 4562 reviews4.7 out of 5 starsOrgain Organic Nutrition Shake, Grass Fed Protein, Vanilla Bean 11oz, 12ct $32.99 $2.75/ea
$3299current price $32.99$2.75/eaOrgain Organic Nutrition Shake, Grass Fed Protein, Vanilla Bean 11oz, 12ct
4194.8 out of 5 Stars. 419 reviews4.8 out of 5 stars
Customer ratings & reviews
0 out of 5 stars
This item does not have any reviews yet
Current price is USDNow $57.56
You save $6.40
was $63.96$63.96
20.9 ¢/fl ozYou save$6.40
Price when purchased online
- Free shipping
Free 90-day returns
How do you want your item?
Try 30 days for just $1! Choose a plan at checkout.
Ships to
Arrives by Tomorrow
Sold and shipped by Walmart.com
Free 90-day returns
This item is gift eligible
SNAP EBT eligibleÂ
This item includes:
- 2-pack of Premier Protein Shake, Cookie Dough, 30g Protein, 11.5 fl oz, 12 Ct
Try 30 days of Walmart+ for just $1!
T&C apply. Claim offer now
