Walmart+ is here to help make every day easier. Learn more.
Walmart+ is here to help make every day easier.
Inger Gammelgaard Madsen

Valytojas 5: Tu kitas - eBook

Average Rating:out of 5 stars
$1.99$1.99
Digital delivery to your
or Kobo eReader
Shop Now
<p>\&quot;Ana Larsen parodo Uvės Finčo nuotrauką Rolandui ir šiam kai kurie jo veido bruožai pasirodo pažįstami. Jo akys buvo labai arti viena kitos. Bet juk jis tikrai negali būti tas pats žmogus, nes jis prieš daug metų žuvo viešbučio gaisre. Kai pirštų atspaudai patvirtina, kad jis tikrai tas žmogus, Rolandas susidomi, kodėl jis sugrįžo pasikeitęs tapatybę ir kodėl atvyko į Orhusą. Bertramo mama jo kambaryje randa vogtą odinį švarką ir nori grąžinti jį savo mylimajam. Bertramas dar kartą pabando ją įtikinti, kad jos gyvybei gresia pavojus, bet ji supyksta ir neklauso jo. Ji pareiškia, kad jis pavyduliauja ir apkaltina jį jo mažosios sesutės žmogžudyste. Bertramas įsiunta, prisirūko žolės ir užmiega prie įjungto televizoriaus. Būdamas apsvaigęs jis staiga suvokia siaubingą tiesą. Ryte Bertramas išsiblaivęs pamato, kad mama negrįžo namo. „Valytojas&quot; – šešių dalių kriminalinė drama. \&quot;</p>

About This Item

We aim to show you accurate product information. Manufacturers, suppliers and others provide what you see here, and we have not verified it.

\"Ana Larsen parodo Uvės Finčo nuotrauką Rolandui ir šiam kai kurie jo veido bruožai pasirodo pažįstami. Jo akys buvo labai arti viena kitos. Bet juk jis tikrai negali būti tas pats žmogus, nes jis prieš daug metų žuvo viešbučio gaisre. Kai pirštų atspaudai patvirtina, kad jis tikrai tas žmogus, Rolandas susidomi, kodėl jis sugrįžo pasikeitęs tapatybę ir kodėl atvyko į Orhusą. Bertramo mama jo kambaryje randa vogtą odinį švarką ir nori grąžinti jį savo mylimajam. Bertramas dar kartą pabando ją įtikinti, kad jos gyvybei gresia pavojus, bet ji supyksta ir neklauso jo. Ji pareiškia, kad jis pavyduliauja ir apkaltina jį jo mažosios sesutės žmogžudyste. Bertramas įsiunta, prisirūko žolės ir užmiega prie įjungto televizoriaus. Būdamas apsvaigęs jis staiga suvokia siaubingą tiesą. Ryte Bertramas išsiblaivęs pamato, kad mama negrįžo namo. „Valytojas" – šešių dalių kriminalinė drama. \"

Valytojas 5: Tu kitas - eBook

Specifications

Read This On
Android,Ereader,Desktop,IOS,Windows
Is Downloadable Content Available
Y
Digital Reader Format
Epub (Yes)
Language
lt
Publisher
Kobo
Author
Inger Gammelgaard Madsen
ISBN-13
9788726231779
ISBN-10
8726231778

Customer Reviews

Write a review

Be the first to review this item!


Customer Q&A

Get specific details about this product from customers who own it.

Ask a question

If you would like to share feedback with us about pricing, delivery or other customer service issues, please contact customer service directly.

Policies & Plans

Pricing policy

About our prices
We're committed to providing low prices every day, on everything. So if you find a current lower price from an online retailer on an identical, in-stock product, tell us and we'll match it. See more details atOnline Price Match.

webapp branch
Electrode, Comp-e0f1646b-6960-4e95-b5a2-936a8c2199d2, DC-scus-prod-a2, ENV-prod-a, PROF-PROD, VER-37.3.0, SHA-b3134fce56061453926ca6f342a65ac5c917ad96, CID-621881ec-007-174ac639abf1c6, Generated: Sun, 20 Sep 2020 16:40:43 GMT