Walmart+ is here to help make every day easier. Learn more.
Walmart+ is here to help make every day easier.
Inger Gammelgaard Madsen

Valytojas 2: Šuolis - eBook

Average Rating:out of 5 stars
$1.99$1.99
Digital delivery to your
or Kobo eReader
Shop Now
<p>&quot;Rolandas Benito, dirbantis Nepriklausomame skundų nagrinėjimo skyriuje, atvyko su savo kolega apklausti dviejų policijos pareigūnų, kurie buvo iškviesti į įvykio vietą. Kalėjimo sargybinis iššoko pro ketvirto aukšto langą, dviem pareigūnams atvykus pagal iškvietimą dėl iš jo buto sklindančios garsios muzikos. Iš pažiūros šis įvykis nebuvo niekuo įtartinas, bet paaiškėjo, kad kalėjimo sargybinis buvo Rolando anūkės geriausios mokyklos draugės tėvas. Be to, jis girdėjo kalbų, kad kalėjime, kuriame šis dirbo, neseniai mire kalinys ir kalėjimo sargybinis jautėsi pavojuje ir kažkieno stebimas. Gal tai visai ne savižudybė? Ana Larsen, &quot;TV2 East Jutland&quot; korespondentė, nušviečia paslaptingų mirčių istorijas. Atlikdama savo tyrimą ji susiduria su dar viena mirtimi: viena advokatė žūsta automobilio avarijoje. Ji išsiaiškina, kad visos mirtys susiję su vienu kaliniu, vaikų žudiku Patriku Aspu, nuteistu laisvės atėmimu iki gyvos galvos už savo mažos dukrelės nužudymą ir sėdėjusiu kalėjime, kuriame dirbo žuvęs sargybinis. &quot;Valytojas&quot; – šešių dalių kriminalinė drama.&quot;</p>

About This Item

We aim to show you accurate product information. Manufacturers, suppliers and others provide what you see here, and we have not verified it.

"Rolandas Benito, dirbantis Nepriklausomame skundų nagrinėjimo skyriuje, atvyko su savo kolega apklausti dviejų policijos pareigūnų, kurie buvo iškviesti į įvykio vietą. Kalėjimo sargybinis iššoko pro ketvirto aukšto langą, dviem pareigūnams atvykus pagal iškvietimą dėl iš jo buto sklindančios garsios muzikos. Iš pažiūros šis įvykis nebuvo niekuo įtartinas, bet paaiškėjo, kad kalėjimo sargybinis buvo Rolando anūkės geriausios mokyklos draugės tėvas. Be to, jis girdėjo kalbų, kad kalėjime, kuriame šis dirbo, neseniai mire kalinys ir kalėjimo sargybinis jautėsi pavojuje ir kažkieno stebimas. Gal tai visai ne savižudybė? Ana Larsen, "TV2 East Jutland" korespondentė, nušviečia paslaptingų mirčių istorijas. Atlikdama savo tyrimą ji susiduria su dar viena mirtimi: viena advokatė žūsta automobilio avarijoje. Ji išsiaiškina, kad visos mirtys susiję su vienu kaliniu, vaikų žudiku Patriku Aspu, nuteistu laisvės atėmimu iki gyvos galvos už savo mažos dukrelės nužudymą ir sėdėjusiu kalėjime, kuriame dirbo žuvęs sargybinis. "Valytojas" – šešių dalių kriminalinė drama."

Valytojas 2: Šuolis - eBook

Specifications

Read This On
Android,Ereader,Desktop,IOS,Windows
Is Downloadable Content Available
Y
Digital Reader Format
Epub (Yes)
Language
lt
Publisher
Kobo
Author
Inger Gammelgaard Madsen
ISBN-13
9788726231793
ISBN-10
8726231794

Customer Reviews

Write a review

Be the first to review this item!


Customer Q&A

Get specific details about this product from customers who own it.

Ask a question

If you would like to share feedback with us about pricing, delivery or other customer service issues, please contact customer service directly.

Policies & Plans

Pricing policy

About our prices
We're committed to providing low prices every day, on everything. So if you find a current lower price from an online retailer on an identical, in-stock product, tell us and we'll match it. See more details atOnline Price Match.

webapp branch
Electrode, Comp-fc675cdb-31a5-477a-a5d8-7e848f7b6d55, DC-wus-prod-a3, ENV-prod-a, PROF-PROD, VER-37.3.0, SHA-b3134fce56061453926ca6f342a65ac5c917ad96, CID-09a33b28-007-174aeddf520652, Generated: Mon, 21 Sep 2020 04:13:36 GMT