Sultana Dokunmak - eBook

$3.99$3.99
Digital delivery to your
or Kobo eReader

Product Highlights

Sultana Dokunmak, yeni baskısıyla ve kapağıylaTürkiye'den sonra yakında bulgar okuyucularıyla da buluşacak...Irak'ta bir silah tüccarıyla pazarlık yapan iki yaşlı adamın cesedi Gaziantep'te bir benzin istasyonunda bulunur. Kamuoyunu son dö-nemlerde meşgul eden öfke ve şiddet yüklü imam cinayetlerine
<p>Sultana Dokunmak, yeni baskısıyla ve kapağıyla<br />T&uuml;rkiye'den sonra yakında bulgar okuyucularıyla da buluşacak...<br />Irak'ta bir silah t&uuml;ccarıyla pazarlık yapan iki yaşlı adamın cesedi Gaziantep'te bir benzin istasyonunda bulunur. Kamuoyunu son d&ouml;-nemlerde meşgul eden &ouml;fke ve şiddet y&uuml;kl&uuml; imam cinayetlerine bir yenisi daha eklenir. Zengin ve n&uuml;fuslu &ccedil;evrelerden kimi kişilerin ka&ccedil;ırılıp &ouml;ld&uuml;r&uuml;lmesi gazete ve televizyonların ana haberlerinde yayınlanmaktadır. Birbirleriyle ilgisiz gibi g&ouml;r&uuml;nen bu olaylar, Orta-doğu'yu mercek altına almış MİT ve MOSSAD tarafından yakından takip edilmektedir. &Ccedil;&uuml;nk&uuml; b&uuml;t&uuml;n bu olayların ipu&ccedil;ları tek bir noktada birbirine bağlanmaktadır.<br />T&uuml;rkiye'de ve Avrupa'nın &ccedil;eşitli &uuml;lkelerinde faaliyet g&ouml;steren bir tarikat olan Sadikiler, bu olayların d&uuml;ğ&uuml;mlendiği son noktadır. Sadikile-rin sıradan bir k&ouml;kten dinci tarikat g&ouml;r&uuml;nt&uuml;s&uuml;n&uuml;n gerisinde başka ama&ccedil;ları vardır: &Uuml;lkeye hilafeti getirip g&uuml;c&uuml; ele ge&ccedil;irmek. Selim Tekin ise sıradan hayatına bir anda giren Helin kod adlı İsrail ajanıyla yaşadığı ilişki y&uuml;z&uuml;nden t&uuml;m bu olayların i&ccedil;ine tesad&uuml;fen girer.<br />Helin'in tarikat adamları tarafından &ouml;ld&uuml;r&uuml;lmesi, Selim'i sınırlarını kendinin bile tahmin edemediği bir intikam duygusuna iter. Selim' in i&ccedil;ten i&ccedil;e hissettiği ama g&ouml;rmezden geldiği kimi g&uuml;&ccedil;leri, onun i&ccedil;inde şeytan kadar k&ouml;t&uuml;, bir s&uuml;per kahraman kadar hızlı, bir intikam meleği gibi baş edilemez bir kişilik yaratır.<br />O, artık eski Selim değildir. İ&ccedil;indeki kavurucu şiddet, dokunduğu her şeyi yakar, ta ki sultana dokunana dek...</p>

About This Item

We aim to show you accurate product information. Manufacturers, suppliers and others provide what you see here, and we have not verified it.

Sultana Dokunmak, yeni baskısıyla ve kapağıyla
Türkiye'den sonra yakında bulgar okuyucularıyla da buluşacak...
Irak'ta bir silah tüccarıyla pazarlık yapan iki yaşlı adamın cesedi Gaziantep'te bir benzin istasyonunda bulunur. Kamuoyunu son dö-nemlerde meşgul eden öfke ve şiddet yüklü imam cinayetlerine bir yenisi daha eklenir. Zengin ve nüfuslu çevrelerden kimi kişilerin kaçırılıp öldürülmesi gazete ve televizyonların ana haberlerinde yayınlanmaktadır. Birbirleriyle ilgisiz gibi görünen bu olaylar, Orta-doğu'yu mercek altına almış MİT ve MOSSAD tarafından yakından takip edilmektedir. Çünkü bütün bu olayların ipuçları tek bir noktada birbirine bağlanmaktadır.
Türkiye'de ve Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde faaliyet gösteren bir tarikat olan Sadikiler, bu olayların düğümlendiği son noktadır. Sadikile-rin sıradan bir kökten dinci tarikat görüntüsünün gerisinde başka amaçları vardır: Ülkeye hilafeti getirip gücü ele geçirmek. Selim Tekin ise sıradan hayatına bir anda giren Helin kod adlı İsrail ajanıyla yaşadığı ilişki yüzünden tüm bu olayların içine tesadüfen girer.
Helin'in tarikat adamları tarafından öldürülmesi, Selim'i sınırlarını kendinin bile tahmin edemediği bir intikam duygusuna iter. Selim' in içten içe hissettiği ama görmezden geldiği kimi güçleri, onun içinde şeytan kadar kötü, bir süper kahraman kadar hızlı, bir intikam meleği gibi baş edilemez bir kişilik yaratır.
O, artık eski Selim değildir. İçindeki kavurucu şiddet, dokunduğu her şeyi yakar, ta ki sultana dokunana dek...

Sultana Dokunmak - eBook

Specifications

Read This On
Android,Ereader,Desktop,IOS,Windows
Is Downloadable Content Available
Y
Digital Reader Format
Epub (Yes)
Language
tr
Publisher
AltinKitaplar
Author
Hakan Yel
ISBN-13
9789752116115
ISBN-10
9752116116

Customer Reviews

Be the first to review this item!

Customer Q&A

Get specific details about this product from customers who own it.

Policies & Plans

Pricing policy

About our prices
We're committed to providing low prices every day, on everything. So if you find a current lower price from an online retailer on an identical, in-stock product, tell us and we'll match it. See more details atOnline Price Match.